Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (159 entries)

en: "Restore" functionality has been moved to a paid extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a> or download the backup and then use "Import from file".
pl: Funkcja "Przywróć" została przeniesiona do płatnego rozszerzenia. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank"> Pobierz tutaj </a> lub pobierz kopię, a następnie użyj polecenia "Importuj z pliku".

en: %s ago
pl: %s temu

en: (click to expand)
pl: (kliknij, aby rozwinąć)

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
pl: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank"> W jaki sposób: Zwiększyć maksymalny rozmiar pliku do wysyłania </a> lub

en: <a href="https://import.wp-migration.com" target="_blank">Get unlimited</a>
pl: <a href="https://import.wp-migration.com" target="_blank">Bez limitu</a>

en: <another-text>
pl: <inny-tekst>

en: <text>
pl: <tekst>

en: A PHP extension stopped the file upload.
pl: Rozszerzenie PHP zatrzymało przesyłanie pliku.

en: Activating mu-plugins...
pl: Włączanie wtyczek MU (mu-plugins)&hellip;

en: Add
pl: Dodaj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane opcje

en: All-in-One WP Migration Command
pl: Komenda All-in-One WP Migration

en: Archiving %d files...<br />%d%% complete
pl: Archiwizowanie %d plików...<br />ukończono: %d%%

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
pl: Archiwizacja pliku konfiguracyjnego&helip;<br />
    Proces kompletny w %d%%

en: Archiving database...<br />%d%% complete
pl: Archiwizowanie bazy danych...<br />ukończono: %d%%

en: Are you sure you want to delete this file?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
pl: Przynajmniej <strong> jedna witryna WordPress </strong> powinna być prezentowana w archiwum.

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Checking extensions compatibility...
pl: Sprawdzanie zgodności rozszerzeń&hellip;

en: Close
pl: Zamknij

en: Continue
pl: Dalej

en: Create backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Creating an empty archive...
pl: Tworzenie pustego archiwum ...

en: Date
pl: Data

en: Delete
pl: Usuń

en: Discard
pl: Anuluj

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj bazy danych (sql)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj biblioteki mediów (plików)

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj wtyczek must-use (pliki)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj wtyczek (plików)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj starszych wersji wpisów

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj komentarzy oznaczonych jako spam

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
pl: <strong>Nie</strong> eksportuj motywów (plików)

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
pl: <strong>Nie</strong> zastępuj domeny w e-mailach (sql)

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
pl: Nie masz identyfikatora zakupu? Identyfikator zakupów można znaleźć

en: Done activating mu-plugins.
pl: Udane włączenie wtyczek must-use (mu-plugins).

en: Done archiving configuration file.
pl: Zakończono archiwizację pliku konfiguracyjnego.

en: Done archiving database.
pl: Ukończono archiwizowanie bazy danych.

en: Done creating an empty archive.
pl: Utworzono puste archiwum.

en: Done exporting database.
pl: Ukończono eksport bazy danych.

en: Done preparing blogs.
pl: Przygotowanie blogów wykonane.

en: Done preparing configuration file.
pl: Gotowe przygotowanie pliku konfiguracyjnego.

en: Done restoring database.
pl: Zakończono przywracanie bazy danych.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
pl: Gotowe pobieranie listy wszystkich plików WordPress.

en: Done unpacking archive.
pl: Ukończono rozpakowywanie archiwum.

en: Download
pl: Pobierz

en: Drag & Drop a backup to import it
pl: Przeciągnij i upuść kopię zapasową, aby ją zaimportować

en: Enter your Purchase ID
pl: Wprowadź identyfikator zakupu

en: Enter your email address..
pl: Wpisz swój adres e-mail...

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export Site
pl: Eksportuj stronę

en: Export To
pl: Eksportuj do

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
pl: Eksportowanie bazy danych ... <br />%d%% kompletne <br /> Zapisano %s rekordów

en: Failed to write file to disk.
pl: Nie udało się zapisać pliku na dysku.

en: Feedback type is not valid.
pl: Typ uwag jest nieprawidłowy.

en: File
pl: Plik

en: Find
pl: Znajdź

en: Get Support
pl: Uzyskaj pomoc techniczną

en: Get multisite
pl: Zdobądź wtyczkę dla multisite

en: Get unlimited
pl: Bez ograniczeń (ang.)

en: How may we help you?
pl: Jak możemy Ci pomóc?

en: How-to: Increase maximum upload file size
pl: W jaki sposób: zwiększyć maksymalny rozmiar pliku do przesłania

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
pl: Zgadzam się, że wypełniając formularz kontaktowy z moimi danymi, upoważniam All-in-One WP Migration do wykorzystania mojego <strong> adresu e-mail</strong> w celu udzielenia odpowiedzi na moje prośby o informacje. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank"> Polityka prywatności </a>

en: I have ideas to improve this plugin
pl: Mam pomysły na ulepszenie tej wtyczki

en: I need help with this plugin
pl: Potrzebuję pomocy z tą wtyczką

en: I would like to review this plugin
pl: Chciałbym zrecenzować tą wtyczkę

en: Import
pl: Importuj

en: Import From
pl: Importuj z

en: Import Site
pl: Importuj stronę

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
pl: W sekcji ustawień zaawansowanych możesz bardziej precyzyjnie skonfigurować sposób eksportu.

en: Invalid archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nieprawidłowa ścieżka do archiwum. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Leave Feedback
pl: Zgłoś uwagi

en: Leave plugin developers any feedback here
pl:  Tutaj zostaw programistom wtyczki wszelkie uwagi

en: Leave plugin developers any feedback here..
pl: Tutaj zostaw programistom wtyczki wszelkie uwagi&helip;

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
pl: Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: <strong>% s </strong>.

en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
pl: Narzędzie migracji wszystkich danych bloga. Importuj lub eksportuj treści bloga jednym kliknięciem.

en: Missing a temporary folder.
pl: Brakuje folderu tymczasowego.

en: Missing error key in upload file.
pl: Brakujący klucz błędu w przesłanym pliku.

en: Missing tmp_name in upload file.
pl: Brakująca nazwa tmp_name w przesłanym pliku.

en: Missing upload file.
pl: Brakuje pliku do przesłania.

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Name
pl: Nazwa

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
pl: Po pomyślnym pobraniu pliku na komputer można go zaimportować do dowolnej witryny WordPress.

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Brak miejsca na dysku. Nie można zapisać do:%s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Please accept feedback term conditions.
pl: Proszę zaakceptować zasady i warunki dotyczące zgłaszania uwag.

en: Please accept report term conditions.
pl: Proszę zaakceptować zasady i warunki dotyczące zgłaszania.

en: Please describe your problem here..
pl: Opisz swój problem tutaj...

en: Please do not close this browser window or your import will fail
pl: Nie zamykaj tego okna przeglądarki bo import się nie powiedzie

en: Please enter comments in the text area.
pl: Wpisz komentarz w polu tekstowym.

en: Please wait, stopping the export...
pl: Proszę czekać, zatrzymywanie eksportu&hellip;

en: Please wait, stopping the import...
pl: Proszę czekać, zatrzymywanie importu&hellip;

en: Preparing blogs...
pl: Przygotowywanie blogów&helip;

en: Preparing configuration file...
pl: Przygotowywanie pliku konfiguracyjnego&hellip;

en: Preparing to export...
pl: Przygotowanie do eksportu&hellip;

en: Preparing to import...
pl: Przygotowanie do importu&hellip;

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
pl: Naciśnij przycisk "Eksportuj", a plik archiwum witryny pojawi się w Twojej przeglądarce.

en: Proceed
pl: Kontynuacja

en: Purchase ID
pl: identyfikator zakupu (Purchase ID)

en: Quick hints
pl: Szybkie wskazówki

en: Renaming exported file...
pl: Zmiana nazwy wyeksportowanego pliku...

en: Replace with
pl: Zastąp tym

en: Report issue
pl: Zgłoś problem

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
pl: Przywracanie %d plików...<br />ukończono: %d%%

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
pl: Przywracanie kopii zapasowej jest dostępne przez rozszerzenie Unlimited. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank"> Pobierz je tutaj </a>

en: Restoring database...<br />%d%% complete
pl: Przywracanie bazy danych...<br />ukończono: %d%%

en: Retrieving a list of all WordPress files...
pl: Pobieranie listy wszystkich plików WordPress&hellip;

en: Save
pl: Zapisz

en: Send
pl: Wyślij

en: Size
pl: Rozmiar

en: Something went wrong: %s
pl: Coś poszło nie tak: %s

en: Stop export
pl: Zatrzymaj eksport

en: Stop import
pl: Zatrzymaj import

en: Thanks for submitting your feedback!
pl: Dziękujemy za przesłanie uwag!

en: Thanks for submitting your request!
pl: Dziękujemy za przesłanie prośby!

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
pl: Archiwum powinno zawierać <strong> Pojedynczą Witrynę WordPressa </strong>! Ponownie sprawdź ustawienia eksportu.

en: The file is too large for this server.
pl: Plik jest zbyt duży dla tego serwera.

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
pl: W tej chwili nie ma dostępnych kopii zapasowych, dlaczego nie utworzyć nowej?

en: There is an update available. To update, you must enter your
pl: Dostępna jest aktualizacja. Aby zaktualizować, musisz wpisać swój

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
pl: Ten ekran umożliwia eksportowanie bazy danych, plików multimedialnych, motywów i wtyczek jako jednego skompresowanego pliku.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
pl: Aby zaktualizować wtyczkę/rozszerzenie do najnowszej wersji, wpisz poniżej swój identyfikator zakupu.

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można uwierzytelnić tajnego klucza. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank"> Szczegóły techniczne </a>

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
pl: Nie można potwierdzić importu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to export
pl: Nie można wyeksportować

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można uzyskać aktualnej pozycji wskaźnika %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Unable to import
pl: Nie można zaimportować

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
pl: Nie można zaimportować <strong> sieci WordPress </strong> do <strong> pojedynczej witryny WordPress </strong>.

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można znaleźć ścieżki do archiwum. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można znaleźć ścieżki do przechowywania. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można otworzyć %s w trybie %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
pl: Nie można przygotować blogów do importowania. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można odczytać pliku:%s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank"> Szczegóły techniczne</a>

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
pl: Nie można uruchomić eksportu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można uzyskać informacji o przesunięciu %d na %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
pl: Nie można rozpocząć eksportu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
pl: Nie można rozpocząć importowania. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
pl: Nie można zatrzymać eksportu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
pl: Nie można zatrzymać importu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie

en: Unable to upload the file because %s
pl: Nie można przesłać pliku, ponieważ %s

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można zapisać do:%s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
pl: Rozpakowywanie archiwum...<br />ukończono: %d%%

en: Unrecognized error %s during upload.
pl: Nierozpoznany błąd %s podczas przesyłania.

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: WordPress CLI is supported via our All in One WP Migration Unlimited Extension.
pl: WordPress CLI jest obsługiwany przez nasze rozszerzenie All in One WP Migration Unlimited.

en: WordPress Multisite is supported via our All in One WP Migration Multisite Extension.
pl: WordPress Multisite jest obsługiwany przez nasze rozszerzenie All in One WP Migration Multisite.

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
pl: Zamierzasz zatrzymać eksportowanie swojej witryny, czy na pewno?

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
pl: Zamierzasz zatrzymać importowanie swojej witryny, czy jesteś pewien?

en: You can get a copy of it here: https://servmask.com/products/multisite-extension
pl: Możesz uzyskać jego kopię tutaj: https://servmask.com/products/multisite-extension

en: You can get a copy of it here: https://servmask.com/products/unlimited-extension
pl: Możesz uzyskać jego kopię tutaj: https://servmask.com/products/unlimited-extension

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
pl: Następnie możesz użyć funkcji importowania udostępnianej przez tę wtyczkę, aby zaimportować spakowany plik do innych witryn WordPress, do których posiadasz uprawnienia administratora.

en: Your data has been imported successfully!
pl: Twoje dane zostały zaimportowane!

en: Your email is not valid.
pl: Twój adres e-mail nie jest prawidłowy.

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
pl: Plik przekracza maksymalny rozmiar możliwy do przesłania dla tej witryny: <strong>%s</strong> <br />%s%s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
pl: Twój identyfikator zakupu jest nieprawidłowy. <a href="mailto:support@servmask.com"> skontaktuj się z nami </a>

en: here
pl: tutaj

en: in the database
pl: w bazie danych

en: or
pl: lub
