Plugins - Autoptimize - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (130 entries)

en: %1$s files, totalling %2$s Kbytes (calculated at %3$s)
nl: %1$s bestanden, %2$s Kbytes in totaal (berekend op %3$s)

en: %1$sSign-up now%2$s to receive a 1 000 bonus + 50&#37; more image optimization credits regardless of the traffic used. More image optimizations can be purchased starting with $4.99.
nl: %1$sLog je nu aan%2$s om gratis 50&#37; extra optimalisatie-credtis te krijgen. Extra credits kun je aankopen vanaf $4.99.

en: %s allows you to “lazy load” your videos, by inserting responsive “Lite YouTube Embeds".
nl: %s staat je toe om jouw video's te "lazy loaden", door responsive “Lite YouTube Embeds" toe te voegen.

en: (deprecated)
nl: (af te raden)

en: <strong>Autoptimize's cache size is getting big</strong>, consider purging the cache. Have a look at <a href="https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">the Autoptimize FAQ</a> to see how you can keep the cache size under control.
nl: <strong>Er zitten veel files in Autoptimize's cache</strong>, overweeg om die leeg te maken. In <a href="https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">de Autoptimize FAQ</a> vind je meer info over hoe je de cache onder controle kunt houden.

en: <strong>Questions</strong>? Have a look at the %1$sShortPixel FAQ%2$s!
nl: <strong>Vragen</strong>? Vind antwoorden in de %1$sShortPixel FAQ%2$s!

en: <strong>You are using a very old version of PHP</strong> (5.2.x or older) which has <a href=%s>serious security and performance issues</a>. Support for PHP 5.5 and below will be removed in one of the next AO released, please ask your hoster to provide you with an upgrade path to 7.x.
nl: <strong>Je gebruikt een heel oude versie van PHP</strong> (5.2.x of ouder) die <a href=%s>serieuze veiligeheids- en performantieproblemen heeft</a>. Support voor PHP 5.5 en lager wordt in een van de komende Autoptimize-versies verwijderd, vraag je hoster om PHP naar versie 7.x up te graden.

en: A comma-separated list of CSS you want to exclude from being optimized.
nl: Een komma gescheiden lijst van CSS die je wilt uitsluiten van optimalisatie.

en: A comma-separated list of scripts you want to exclude from being optimized, for example 'whatever.js, another.js' (without the quotes) to exclude those scripts from being aggregated by Autoptimize.
nl: Een komma gescheiden lijst van scripts die je wilt uitsluiten van optimalisatie. Voorbeeld; 'whatever.js, another.js' (zonder de quotes) om deze uit te sluiten voor samenvoegen en minimaliseren door Autoptimize.

en: Add 3rd party domains you want the browser to <a href="https://www.keycdn.com/support/preconnect/#primary" target="_blank">preconnect</a> to, separated by comma's. Make sure to include the correct protocol (HTTP or HTTPS).
nl: Voeg externe domeinen toe waarmee de browser moet <a href="https://www.keycdn.com/support/preconnect/#primary" target="_blank">preconnecteren</a>, van elkaar gescheiden door een komma. Zorg ervoor dat je het correcte protocol (HTTP or HTTPS) gebruikt.

en: Add try-catch wrapping?
nl: Voeg try-catch toe rond javascript?

en: Aggregate CSS-files?
nl: CSS-bestanden samenvoegen?

en: Aggregate JS-files?
nl: JS-bestanden samenvoegen?

en: Aggregate all linked CSS-files? If this option is off, the individual CSS-files will remain in place but will be minified.
nl: Voeg alle gelinkte CSS-bestanden samen? Als deze optie uit staat blijven alle individuele CSS-bestanden bestaan maar worden die geminified (verkleind).

en: Aggregate all linked JS-files to have them loaded non-render blocking? If this option is off, the individual JS-files will remain in place but will be minified.
nl: Voeg alle gelinkte JS-bestanden samen zodat ze geladen worden zonder de weergave te blokkeren? Als deze optie uit staat blijven alle individuele JS-bestanden bestaan maar worden die geminified (verkleind).

en: Also aggregate inline CSS?
nl: CSS in HTML ook aggregeren?

en: Also aggregate inline JS?
nl: JS in HTML ook aggregeren?

en: Also optimize for logged in users?
nl: Ook optimalizeren voor aangelogde gebruikers?

en: Also optimize shop cart/ checkout?
nl: Optimaliseer je eshop's checkout?

en: Async Javascript-files <em>(advanced users)</em>
nl: Async JavaScript bestanden <em>(gevorderde gebruikers)</em>

en: Autoptimize Options
nl: Autoptimize Opties

en: Autoptimize Settings
nl: Autoptimize Instellingen

en: Autoptimize cache size warning
nl: Autoptimize cache grootte waarschuwing

en: Autoptimize cannot write to the cache directory (%s), please fix to enable CSS/ JS optimization!
nl: Autoptimize kan niet naar de cache map (%s) schrijven, pas dit aan om CSS/ JS optimalisatie mogelijk te maken!

en: Autoptimize has just been updated. Please <strong>test your site now</strong> and adapt Autoptimize config if needed.
nl: Autoptimize is juist geüpdate, <strong>test je site nu</strong> en wijzig de Autoptimize instellingen indien nodig.

en: Autoptimize requires PHP 5.3 (or higher) to function properly. Please upgrade PHP. The Plugin has been auto-deactivated.
nl: Autoptimize heeft minimaal PHP 5.3 (of hoger) nodig om juist te functioneren. Update PHP a.u.b.. De plugin is automatisch uitgeschakelt.

en: Autoptimize's cache size is getting big, consider purging the cache. Have a look at https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/ to see how you can keep the cache size under control.
nl: De cache van Autoptimize wordt te groot, overweeg om de cache te wissen. Bekijk de pagina op https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/ om te lezen hoe je de cache grootte onder controle kan houden.

en: By default Autoptimize is also active for logged on users, uncheck not to optimize when logged in e.g. to use a pagebuilder.
nl: Standaard is Autoptimize ook actief voor ingelogde gebruikers, deactiveer om niet te optimaliseren wanneer er ingelogd is bijv. om een paginabouwer te gebruiken.

en: By default Autoptimize is also active on your shop's cart/ checkout, uncheck not to optimize those.
nl: Standaard is Autoptimize ook actief op je eshop's checkout, desactiveer deze optie om de checkout niet te optimaliseren.

en: By default files saved are static css/js, uncheck this option if your webserver doesn't properly handle the compression and expiry.
nl: Standaard worden bestanden als statische css/js bewaard, deactiveer deze optie als je webserver compressie en cache-baarheid niet zelf kan afhandelen.

en: CDN Base URL
nl: Basis CDN URL

en: CDN Options
nl: CDN Opties

en: CSS Options
nl: CSS Opties

en: Cache flushed.
nl: Cache leeggemaakt.

en: Cached styles and scripts
nl: CSS en scripts in cache

en: Can we write?
nl: Kunnen we schrijven naar die folder?

en: Check this option for Autoptimize to also aggregate CSS in the HTML.
nl: Activeer deze optie om Autoptimize ook CSS in de HTML te laten aggregeren.

en: Click here to configure it.
nl: Klik hier om te configureren

en: Click here to install and activate it.
nl: Klik hier om te installeren en te activeren.

en: Combine and link in head (fonts load fast but are render-blocking)
nl: Voeg samen en link in de head (lettertypes worden snel geladen en blokkeren de weergave)

en: Combine and load fonts asynchronously with <a href="https://github.com/typekit/webfontloader#readme" target="_blank">webfont.js</a>
nl: Combineer Google fonts en laad ze asynchroon met <a href="https://github.com/typekit/webfontloader#readme" target="_blank">webfont.js</a>

en: Combine and preload in head (fonts load late, but are not render-blocking)
nl: Voeg samen en laad van te voren ('preload') in de head (lettertypes worden laat geladen maar blokkeren de weergave niet)

en: Comma-separated list of local or 3rd party JS-files that should loaded with the <code>async</code> flag. JS-files from your own site will be automatically excluded if added here.
nl: Lijst van door komma gescheiden lokale of externe JS-bestanden die met de <code>async</code> vlag geladen moeten worden. Bestanden van je eigen site zullen automatisch worden uitgesloten van optimalisatie als je ze hier toevoegd.

en: Configuration of async javascript is easier and more flexible using the %s plugin.
nl: Configuratie van async javascript is gemakkelijker en flexibeler wanneer je de %s plugin gebruikt.

en: Delete Cache
nl: Verwijder cache

en: Did you know Autoptimize includes on-the-fly image optimization and CDN via ShortPixel? Check out the %1$sAutoptimize Extra settings%2$s to activate this option.
nl: Wist je dat Autoptimize automatisch afbeeldingen door Shortpixel kan laten optimaliseren en via een CDN laten publiceren? Je kunt de optie activeren in %1$sAutoptimize's Extra instellingen%2$s.

en: Dismiss this notice.
nl: Verberg deze melding.

en: Do not donate for this plugin!
nl: Geef geen geld voor deze plugin!

en: Don't autoptimize CSS outside the head-section. If the cache gets big, you might want to enable this.
nl: De CSS buiten de &lt;head&gt; niet mee optimaliseren. Kan helpen om de cache-omvang te beperken.

en: Enable this if you want HTML comments to remain in the page.
nl: Activeer deze optie om commentaren in de HTML te laten staan.

en: Enable this to include small background-images in the CSS itself instead of as separate downloads.
nl: Acitveer deze optie om kleine achtergrond afbeeldingen in de CSS te bewaren in plaats van aparte files.

en: Enter your CDN root URL to enable CDN for Autoptimized files. The URL can be http, https or protocol-relative (e.g. <code>//cdn.example.com/</code>). This is not needed for Cloudflare.
nl: Vul je CDN URL in om de Autoptimized-bestanden via je CDN te laden. De URL kan http, https or protocol-relatief (b.v.<code>//cdn.example.com/</code>) zijn. Voor Cloudflare moet je niets invullen.

en: Exclude CSS from Autoptimize:
nl: Sluit deze CSS uit van optimalisering:

en: Exclude scripts from Autoptimize:
nl: Sluit deze scripts uit van optimalisering:

en: Extra Auto-Optimizations
nl: Extra Auto-Optimalisaties

en: Files
nl: Bestanden

en: Flushing the cache...
nl: Cache aan het leegmaken...

en: For a limited time only, this service is offered free for all Autoptimize users, <b>don't miss the chance to test it</b> and see how much it could improve your site's speed.
nl: Gedurende een beperkte tijd wordt deze dienst gratis aan alle Autoptimize gebruikers aangeboden, <b>mis de kans niet om dit te testen</b> om te zien hoe veel je de performantie van je website kunt verbeteren.

en: Force JavaScript in &lt;head&gt;?
nl: Duw JavaScript in &lt;head&gt;?

en: Generate data: URIs for images?
nl: Vervang image-links in CSS door data: URIs?

en: Get more Google love and improve your website's loading speed by having the images optimized on the fly by %1$sShortPixel%2$s and then cached and served fast from a CDN.
nl: Krijg meer liefde van Google en verbeter de snelheid van je website's door je afbeeldingen automatisch te laten optimaliseren door %1$sShortPixel%2$s en via hun snelle CDN te laten publiceren.

en: Great, you have WP YouTube Lyte installed.
nl: Fantastisch, je hebt WP YouTube Lyte geïnstalleerd.

en: HTML Options
nl: HTML Opties

en: Happy with Autoptimize?
nl: Blij met Autoptimize?

en: Have a look at <a href="http://optimizingmatters.com/">optimizingmatters.com</a> for Autoptimize power-ups!
nl: Bezoek <a href="http://optimizingmatters.com/">optimizingmatters.com</a> voor Autoptimize power-ups!

en: Hide advanced settings
nl: Verberg geadvanceerde instellingen

en: If your scripts break because of a JS-error, you might want to try this.
nl: Als jouw scripts niet meer werken door een JS-fout, kun je dit proberen.

en: Image Optimization quality
nl: Kwaliteit van afbeeldings-optimalisatie

en: Inline "above the fold CSS" while loading the main autoptimized CSS only after page load. <a href="http://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/" target="_blank">Check the FAQ</a> for more info.
nl: De "above the fold CSS" in de HTML  laden, de rest van de geoptimaliseerde CSS pas na de volledige pagina. <a href="http://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/" target="_blank">Bekijk de FAQ</a> voor je deze optie activeert!

en: Inline all CSS?
nl: Alle CSS rechtstreeks in HTML laden?

en: Inline and Defer CSS?
nl: Basis CSS in HTML laden, de rest uitstellen?

en: Inlining all CSS can improve performance for sites with a low pageviews/ visitor-rate, but may slow down performance otherwise.
nl: Alle CSS rechtstreeks in de HTML laden kan de gemiddelde prestaties voor sites met een lage pageview/bezoeker-ratio verbeteren, maar zal in andere gevallen de prestaties verslechteren.

en: JavaScript Options
nl: JavaScript Opties

en: Keep HTML comments?
nl: HTML commentaar bewaren?

en: Leave as is
nl: Laat Google Fonts ongemoeid.

en: Let Autoptimize also extract JS from the HTML. <strong>Warning</strong>: this can make Autoptimize's cache size grow quickly, so only enable this if you know what you're doing.
nl: Laat Autoptimize ook JS uit de HTML halen. <strong>Waarschuwing</strong>; dit kan Autoptimize's cache snel doen groeien, dus activeer deze optie alleen als je goed weet wat je doet.

en: Load JavaScript early, this can potentially fix some JS-errors, but makes the JS render blocking.
nl: JavaScript vroeg inladen, dit kan sommige JS-fouten oplossen, maar kan er voor zorgen dat de browser je site trager doet verschijnen.

en: Look for scripts only in &lt;head&gt;?
nl: Haal javascript enkel uit &lt;head&gt;?

en: Look for styles only in &lt;head&gt;?
nl: Haal CSS enkel uit &lt;head&gt;?

en: Main
nl: Hoofd

en: Misc Options
nl: Andere Opties

en: More info
nl: Meer info

en: Most of below Extra optimizations require at least one of HTML, JS or CSS autoptimizations being active.
nl: Voor de meeste van de onderstaande Extra optimalisaties moet er minimaal één van de HTML, JS of CSS auto-optimalisaties actief zijn.

en: Mostly useful in combination with previous option when using jQuery-based templates, but might help keeping cache size under control.
nl: Vooral nuttig in combinatie met de vorige optie voor jQuery-gebaseerde sites, maar kan ook helpen om de cache-size onder controle te houden.

en: Need help? <a href='https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/'>Check out the FAQ here</a>.
nl: Hulp nodig? Meer info <a href='https://wordpress.org/plugins/autoptimize/faq/'>in de FAQ</a>.

en: No
nl: Nee

en: No items
nl: Geen items

en: Optimize CSS Code?
nl: Optimaliseer CSS Code?

en: Optimize HTML Code?
nl: Optimaliseer HTML Code?

en: Optimize Images
nl: Optimaliseer afbeeldingen

en: Optimize JavaScript Code?
nl: Optimaliseer JavaScript Code?

en: Optimize More!
nl: Optimaliseer meer!

en: Optimize YouTube videos
nl: Optimaliseer YouTube video's

en: Optimize images on the fly and serve them from a CDN.
nl: Optimaliseer afbeeldingen on-the-fly en verdeel ze via een snelle CDN.

en: Optimize your website's performance: JS, CSS, HTML, images, Google Fonts and more!
nl: Optimaliseer de performantie van je website; JS, CSS, HTML, afbeeldingen, Google Fonts en meer!

en: Paste the above the fold CSS here.
nl: Kopiëer de above the fold CSS hier.

en: Posted %s
nl: Geschreven op %s

en: Preconnect to 3rd party domains <em>(advanced users)</em>
nl: Preconnecteer met externe domainen <em>(gevorderde gebruikers)</em>

en: Remove Google Fonts
nl: Google Fonts verwijderen?

en: Remove emojis
nl: Verwijder emojis

en: Remove query strings from static resources
nl: Verwijder "query strings" van statische bestanden

en: Removes WordPress' core emojis' inline CSS, inline JavaScript, and an otherwise un-autoptimized JavaScript file.
nl: Verwijdert WordPress' emojis' CSS en JavaScript uit de HTML voorkomt dat een anders niet optimaliseerbare JavaScript-file niet geladen wordt.

en: Removing query strings (or more specifically the <code>ver</code> parameter) will not improve load time, but might improve performance scores.
nl: "Query strings" (of meer specifiek de <code>ver</code> parameter) verwijderen zal de laad-tijd niet verbeteren, maar kan wel een goede impact op performantie-scores hebben.

en: Save Changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: Save Changes and Empty Cache
nl: Bewaar en maak cache leeg.

en: Save aggregated script/css as static files?
nl: Bewaar geoptimaliseerde CSS en JS als statische bestanden?

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show advanced settings
nl: Toon geadvanceerde instellingen

en: Size
nl: Grootte

en: Thank you for installing and activating Autoptimize. Please configure it under "Settings" -> "Autoptimize" to start improving your site's performance.
nl: Tof dat je Autoptimize geïnstalleerd hebt! Je kunt de plugin nu configureren onder "Instellingen" -> "Autoptimize" om de prestaties van je website te verbeteren.

en: The following settings can improve your site's performance even more.
nl: Deze instellingen kunnen de performantie van je site nog meer verbeteren.

en: The image optimization service is currently down, image optimization will be skipped until further notice. Check the %1$sAutoptimize support forum%2$s for more info.
nl: De afbeeldings-optimalisatie dienst is momenteel onbeschikbaar. De optimalisatie zal worden overgeslagen tot nader bericht. Controleer het %1$sAutoptimize support forum%2$s voor meer informatie.

en: The image optimization service is launching, but not yet available for this domain, it should become available in the next couple of days.
nl: De afbeeldings-optimalisatie dienst wordt gelanceerd maar zal pas in de komende dagen voor jouw domein beschikbaar worden.

en: These Autoptimize power-ups and related services will improve your site's performance even more!
nl: Deze Autoptimize power-ups en gerelateerde diensten verbeteren de prestaties van je website nog meer.

en: This can be fully automated for different types of pages with the %s.
nl: Dit kan volledig geautomatiseerd worden voor verschillende paginatypes met de %s.

en: Try my other plugins!
nl: Probeer mijn andere plugins!

en: Usage of this feature is subject to Shortpixel's %1$sTerms of Use%2$s and %3$sPrivacy policy%4$s.
nl: Gebruik van deze dienst is onderhevig aan Shortpixels %1$sGebruiksvoorwaarden%2$s en %3$sPrivacy policy%4$s.

en: Web Technology
nl: Web Technologie

en: Yes
nl: Ja

en: You are using the (no longer supported) AUTOPTIMIZE_LEGACY_MINIFIERS constant. Ensure your site is working properly and remove the constant, it doesn't do anything any more.
nl: Je maakt gebruik van (de niet langer ondersteunde) AUTOPTIMIZE_LEGACY_MINIFIERS constante. Wees er zeker van dat jouw website correct functioneert en verwijder de constante omdat het niets meer doet.

en: You can %1$stest compression levels here%2$s.
nl: Je kunt %1$sde compressie niveaus hier testen%2$s.

en: You have "Async JavaScript" installed, %1$sconfiguration of async javascript is best done there%2$s.
nl: Je hebt "Async JavaScript" geïnstalleerd, %1$sconfiguratie van async javascript kun je best daar doen%2$s.

en: Your Autoptimize cache might not have been purged successfully, please check on the <a href=%s>Autoptimize settings page</a>.
nl: Je Autoptimize cache is misschien niet succesvol geleegd, controleer op <a href=%s>de instellingen pagina</a>.

en: Your ShortPixel image optimization and CDN quota are in good shape, %1$slog in to check your account%2$s.
nl: Je Shortpixel afbeelding optimalisatie en CDN quota zijn in orde, %1$slog in om je account te controleren%2$s.

en: Your ShortPixel image optimization and CDN quota is almost used, make sure you %1$sadd more credits%2$s to avoid slowing down your website.
nl: Je Shortpixel afbeelding optimalisatie en CDN quota zijn bijna uitgeput, %1$svoeg krediet toe%2$s om te vermijden dat je site trager wordt.

en: Your ShortPixel image optimization and CDN quota was used, %1$sadd more credits%2$s to keep fast serving optimized images on your site
nl: Je Shortpixel afbeelding optimalisatie en CDN quota zijn verbruikt, %1$svoeg krediet toe om geoptimaliseerde afbeeldingen te kunnen blijven gebruiken%2$s.

en: based on previously fetched data
nl: gebaseerd op oudere data

en: based on status at
nl: gebaseerd op de status op

en: click %1$shere to refresh%2$s
nl: klik %1$shier om te verversen%2$s

en: futtta about
nl: futtta over
