Plugins - BuddyPress - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (2643 entries)

en: BuddyPress Group.
nl: BuddyPress groep.

en: Toggle to display the group's cover image over their name.
nl: Schakel om de schermafbeelding van de groep over de naam weer te geven.

en: Include the group's cover image over their name.
nl: Voeg de schermafbeelding van de groep toe over de naam.

en: Toggle to display the group's description under their name.
nl: Schakel om de beschrijving van de groep onder de naam weer te geven.

en: Include the group's description under their name.
nl: Voeg de beschrijving van de groep toe onder de naam.

en: Display group's description
nl: Groep beschrijving weergeven

en: Toggle to display a link to the group's home page under their name.
nl: Schakel om een link naar de startpagina van de groep weer te geven onder de naam.

en: Include a link to the group's home page under their name.
nl: Voeg een link naar de startpagina van de groep toe onder de naam.

en: Display Group's home button
nl: Groep home knop weergeven

en: Select another group
nl: Een andere groep selecteren

en: Enter Group's name here…
nl: Voer hier de naam van de groep in ...

en: Group's name
nl: Groepnaam

en: Start typing the name of the group you want to feature into this post.
nl: Begin met het typen van de naam van de groep die je in dit bericht wilt plaatsen.

en: BuddyPress Group
nl: BuddyPress groep

en: Enter Item's name here…
nl: Voer hier de naam van het item in ...

en: Item's name
nl: Item's naam

en: BuddyPress Member.
nl: BuddyPress lid.

en: Toggle to display the user's mention name under their display name.
nl: Schakel om gebruikers mention naam weer te geven onder de weergavenaam.

en: Include the user's mention name under their display name.
nl: Voeg de gebruikers mention naam toe onder de weergavenaam.

en: Display Mention slug
nl: Mention slug weergeven

en: Toggle to display the user's cover image over their display name.
nl: Schakel om de schermafbeelding van de gebruiker weer te geven over de weergavenaam.

en: Include the user's cover image over their display name.
nl: Voeg de schermafbeelding van de gebruiker toe over de weergavenaam.

en: Display Cover Image
nl: Schermfoto weergeven

en: Select "None" to disable the avatar.
nl: Selecteer "Geen" om de profielfoto uit te schakelen.

en: Avatar size
nl: Grootte profielfoto

en: Toggle to display a link to the user's profile page under their display name.
nl: Schakel om een link naar de profiel pagina van de gebruiker weer te geven onder de weergavenaam.

en: Include a link to the user's profile page under their display name.
nl: Voeg een link naar de gebruiker profiel pagina toe onder de weergavenaam.

en: Display Profile button
nl: Profiel knop weergeven

en: Select another member
nl: Een ander lid selecteren

en: Enter Member's username here…
nl: Voer hier de gebruikersnaam van het lid in ...

en: Member's username
nl: Gebruikersnaam lid

en: Start typing the name of the member you want to feature into this post.
nl: Begin met het typen van de naam van het lid dat je in dit bericht wilt plaatsen.

en: BuddyPress Member
nl: BuddyPress lid

en: Full
nl: Volledig

en: Thumb
nl: Thumbnail

[ctx: last time the group was active]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: active %s
nl: actief %s

[ctx: Group activity RSS title]
note: translators: 1: Site Name. 2:Group Name.
en: %1$s | %2$s | Activity
nl: %1$s | %2$s | Activiteit

[ctx: Group Manage Members dropdown default option]
en: All members
nl: Alle leden

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Argument `membership_id` passed to %1$s is deprecated. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: Argument `membership_id` verwezen naar %1$s is verouderd. Zie de bijlage documentatie %2$s voor meer details.

note: Translators: %s is the group's name.
en: Group Profile photo of %s
nl: Groep profielfoto van %s

en: Whether the membership of this user has been confirmed.
nl: Of het lidmaatschap van deze gebruiker is bevestigd.

en: Whether the member is a group administrator.
nl: Of het lid een groepsbeheerder is.

en: Whether the member has been banned from the group.
nl: Of het lid verbannen is van de groep.

en: Whether the member is a group moderator.
nl: Of het lid een groepsmoderator is.

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag
en: Hidden %s | Hidden %s
nl[0]: Verborgen %s
nl[1]: Verborgen %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Private %s | Private %s
nl[0]: Privé %s
nl[1]: Privé %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Public %s | Public %s
nl[0]: Publiek %s
nl[1]: Publiek %s

en: Sorry, there was a problem deleting this group cover.
nl: Helaas, er was een probleem met het verwijderen van de groepfoto.

en: Sorry, group cover upload is disabled.
nl: Helaas, groepfoto uploaden is uitgeschakeld.

en: Invalid group id.
nl: Ongeldige groep ID.

[ctx: group members pagination]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s lid aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s leden aan het bekijken

en: A unique numeric ID of a user.
nl: Een uniek numeriek ID van een gebruiker.

en: Could not delete friendship.
nl: Kan de vriendschap niet verwijderen.

en: Could not accept friendship.
nl: Kan vriendschap niet accepteren.

en: Invalid friendship ID.
nl: Ongeldige vriendschap ID.

en: There was an error trying to create the friendship.
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van de vriendschap.

en: Friendship does not exist.
nl: Vriendschap bestaat niet

en: (opens in a new tab)
nl: (opent in een nieuwe tab)

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the url to a codex page
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
nl: Bekijk <a href="%s">de Codex gids</a> voor meer informatie.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: %s has been deleted from the system.
nl: %s is verwijderd uit het systeem.

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s"
nl: %1$s heeft jou genoemd in de groep "%2$s"

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: Delete %s's Account
nl: Verwijder %s zijn account

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: Edit %s's Profile Photo
nl: Bewerk profielfoto van %s

[ctx: last time the user was active]
note: translators: %s: human time diff of the last time the user was active on the site.
en: active %s
nl: actief %s

en: The cover image directory is not valid.
nl: De schermafbeelding map is ongeldig.

en: The BuddyPress attachments uploads directory is not set.
nl: De BuddyPress bijlage upload map is niet ingesteld.

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: Noteworthy Contributors to %s
nl: Noemenswaardige bijdragers aan %s

note: translators: %s is the placeholder for the link to the 2020 BuddyPress survey.
en: Take the %s.
nl: Maak de %s.

en: BP Nouveau has been improved
nl: BP Nouveau is verbeterd

en: The BP REST API is now completed!
nl: De BP REST API is nu compleet!

en: Say hello to the first two BuddyPress blocks!
nl: Maak kennis met de eerste twee BuddyPress blokken!

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Members Settings
nl: Leden instellingen

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming deze actie uit te voeren.

[ctx: Personal activity feed title]
note: translators: 1: Site Name. 2: User Display Name.
en: %1$s | %2$s | Activity
nl: %1$s | %2$s | Activiteit

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag `<span class="count"/>`
en: All %s
nl: Alle %s

en: Options of the profile field.
nl: Opties van het profielveld.

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Wide width
nl: Wijde breedte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Select the BuddyPress container width for your site.
nl: Selecteer de BuddyPress container breedte voor je site.

note: translators: 1: group name. 2: member name.
en: What's new in %1$s, %2$s?
nl: Wat is er nieuw in %1$s, %2$s?

[ctx: last time the site was active]
note: translators: %s: human time diff of the last time the site was active.
en: active %s
nl: actief %s

en: Site icon for the blog
nl: Favicon voor de site

en: Avatar URLs for the blog.
nl: Avatar URL's voor de site.

en: the domain of the blog.
nl: het domain van de site

en: The description of the blog.
nl: De beschrijving van de site.

en: The permalink of the blog.
nl: De permalink van de site.

en: The name of the blog.
nl: De naam van de site.

en: A unique numeric ID for the blog admin.
nl: Een uniek numeriek ID voor de site beheerder.

en: Invalid blog ID.
nl: Ongeldige site ID.

en: A unique numeric ID for the Blog.
nl: Een uniek numeriek ID voor de site.

en: A unique numeric ID for the blog.
nl: Een uniek numeriek ID voor de site.

[ctx: `new_blog_comment` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link.
en: %1$s commented on the post, %2$s
nl: %1$s reageerde op het bericht, %2$s

[ctx: `new_blog_comment` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s commented on the post, %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s reageerde op het bericht, %2$s, op de site %3$s

[ctx: `new_blog_post` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link.
en: %1$s wrote a new post, %2$s
nl: %1$s schreef een nieuw bericht, %2$s

[ctx: `new_blog_post` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s wrote a new post, %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s schreef een nieuw bericht, %2$s, op de site %3$s

note: translators: 1: the activity user link. 2: the blog link.
en: %1$s created the site %2$s
nl: %1$s heeft de site %2$s aangemaakt

en: The signup meta information
nl: De aanmelding meta informatie

en: A unique numeric ID for the signup.
nl: Een uniek numeriek ID voor de aanmelding.

en: Password for the new user (never included).
nl: Wachtwoord voor de nieuwe gebruiker (wordt nooit getoond).

en: Passwords cannot be empty or contain the "\" character.
nl: Wachtwoorden mogen niet leeg zijn of het '\'-teken bevatten.

en: Could not delete signup.
nl: Kan de aanmelding niet verwijderen.

en: Cannot create new signup.
nl: Nieuwe aanmelding kan niet aangemaakt worden.

en: Invalid signup id.
nl: Ongeldige aanmelding ID.

en: Activation key of the signup.
nl: Activatie sleutel voor de aanmelding.

en: A unique numeric ID for the User.
nl: Een uniek numeriek ID voor de gebruiker.

en: Visit the Support Forums
nl: Bezoek de support forums

en: Follow BuddyPress on Twitter
nl: Volg BuddyPress op Twitter

[ctx: BuddyPress Extended Profile data exporter friendly name]
en: Extended Profile information
nl: Uitgebreide profiel informatie

en: Whether to fetch the fields for each group.
nl: Of de velden voor elke groep moeten worden opgehaald.

en: ID of the field group that have fields.
nl: ID van de veld groep die velden heeft.

en: The fields associated with this group of profile fields.
nl: De velden die zijn gekoppeld aan deze groep profielvelden.

en: Whether the group of profile fields can be deleted or not.
nl: Of de profielvelden groep kan worden verwijderd of niet.

en: The order of the group of profile fields.
nl: De volgorde van de groep profielvelden.

en: Content for the group of profile fields, as it exists in the database.
nl: Inhoud voor de groep profielvelden, zoals deze bestaat in de database.

en: The description of the group of profile fields.
nl: De beschrijving van de groep profielvelden.

en: The name of group of profile fields.
nl: De naam van de groep profielvelden.

en: Could not delete XProfile field group.
nl: Kan de xprofile veld groep niet verwijderen.

en: Cannot update XProfile field group.
nl: XProfile veld groep kan niet bijgewerkt worden.

en: Sorry, you are not allowed to view this XProfile field group.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om de xprofile veld groep te bekijken.

en: Cannot create new XProfile field group.
nl: Nieuwe xprofile veld groep kan niet aangemaakt worden.

en: Invalid field group ID.
nl: Ongeldige veld groep ID.

en: A unique numeric ID for the group of profile fields.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groep van profiel velden.

en: Ensure result set excludes specific profile fields.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten specifieke profielvelden niet bevatten.

en: Ensure result set excludes specific profile field groups.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten specifieke profielveld groepen niet bevatten.

en: Whether to fetch the visibility level for each field.
nl: Of het zichtbaarheid niveau voor elk veld moet worden opgehaald.

en: Whether to hide profile fields where the user has not provided data or not.
nl: Of profiel velden moeten worden verborgen als de gebruiker geen gegevens heeft verstrekt of niet.

en: ID of the profile group of fields that have profile fields
nl: ID van de profiel groep die profiel velden heeft.

en: The saved value for this profile field.
nl: De opgeslagen waarde voor dit profielveld.

en: Who may see the saved value for this profile field.
nl: Wie mag de opgeslagen waarde voor dit profielveld zien.

en: Whether the option is the default one for the profile field.
nl: Of de optie de standaardoptie is voor het profielveld.

en: The way profile field's options are ordered.
nl: De manier waarop profiel velden opties zijn gesorteerd.

en: Whether the profile field can be deleted or not.
nl: Of het profielveld kan worden verwijderd of niet.

en: Whether the profile field must have a value.
nl: Of het profielveld een waarde moet hebben.

en: HTML content for the profile field, transformed for display.
nl: HTML-inhoud van het profielveld, aangepast voor weergave.

en: Content for the profile field, as it exists in the database.
nl: Inhoud voor het profielveld, zoals deze bestaat in de database.

en: The description of the profile field.
nl: De beschrijving van het profielveld.

en: The name of the profile field.
nl: De naam van het profielveld.

en: The type for the profile field.
nl: Het type voor het profielveld.

en: The ID of the parent field.
nl: De ID van het hoofd veld.

en: Sorry, you are not allowed to delete this field.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit veld te verwijderen.

en: Could not delete XProfile field.
nl: Kan de xprofile veld niet verwijderen.

en: Cannot update XProfile field.
nl: XProfile veld kan niet bijgewerkt worden.

en: Invalid profile field ID.
nl: Ongeldige profielveld ID.

en: Sorry, you are not allowed to create a XProfile field.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om een xprofile veld aan te maken.

en: Cannot create new XProfile field.
nl: Nieuwe xprofile veld kan niet aangemaakt worden.

en: Autolink status for this profile field
nl: Autolink status voor dit profielveld

en: Default visibility for the profile field.
nl: Standaard zichtbaarheid voor het profielveld.

en: A unique numeric ID for the profile field.
nl: Een uniek numeriek ID voor het profielveld.

en: Value for the field, as it exists in the database.
nl: Waarde voor het veld, zoals het in de database bestaat.

en: The value of the field data.
nl: De waarde van de veld gegevens.

en: The ID of the user the field data is from.
nl: De ID van de gebruiker waar de veld gegevens van zijn.

en: A unique numeric ID for the profile data.
nl: Een uniek numeriek ID voor de profiel gegevens.

en: Could not delete XProfile data.
nl: Kan de xprofile gegevens niet verwijderen.

en: Sorry, you cannot save XProfile field data.
nl: Helaas, je kan het xProfile veld niet opslaan.

en: Sorry, you need to be logged in to save XProfile data.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om de xprofile gegevens op te slaan.

en: Cannot save XProfile data.
nl: XProfile gegevens kan niet opgeslagen worden.

en: Sorry, the profile field value is not viewable for this user.
nl: Helaas, de profielveld waarde is niet zichtbaar voor deze gebruiker.

en: Invalid field ID.
nl: Ongeldige veld ID.

en: The list of values for the field data.
nl: De lijst met waardes voor de veld gegevens.

en: The ID of user the field data is from.
nl: De ID van gebruiker waar de veld gegevens van zijn.

en: The ID of the field the data is from.
nl: De ID van het veld waar de gegevens van zijn.

[ctx: BuddyPress Activity data exporter friendly name]
en: Activity Data
nl: Activiteit gegevens

[ctx: Activity Custom Post Type post comment action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link.
en: %1$s commented on the %2$s
nl: %1$s reageerde op %2$s

[ctx: Activity Custom Post Type comment action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s commented on the %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s reageerde op %2$s, op de site %3$s

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link.
en: %1$s wrote a new %2$s
nl: %1$s schreef een nieuw %2$s

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s wrote a new %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s schreef een nieuw %2$s, op de site %3$s

en: Limit result set to items with a specific activity type.
nl: Resultaten beperken tot items met een specifieke activiteit type.

en: Limit result set to items with a specific active BuddyPress component.
nl: Resultaten beperken tot items met een specifieke BuddyPress component.

en: Limit result set to items created by a specific site.
nl: Resultaten beperken tot items aangemaakt door een specifieke site.

en: Limit result set to items created by a specific group.
nl: Resultaten beperken tot items aangemaakt door een specifieke groep.

en: Avatar URLs for the author of the activity.
nl: Profielfoto URL voor de auteur van de activiteit.

en: Whether the activity has been marked as spam or not.
nl: Of de activiteit is gemarkeerd als spam of niet.

en: The date the activity was published, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de activiteit gepubliceerd is, in de tijdzone van de site.

en: HTML content for the activity, transformed for display.
nl: HTML-inhoud van de activiteit, aangepast voor weergave.

en: Content for the activity, as it exists in the database.
nl: Inhoud voor de activiteit, zoals deze bestaat in de database.

en: Allowed HTML content for the activity.
nl: Toegestane HTML inhoud voor de activiteit.

en: The activity type of the activity.
nl: Het activiteit type van de activiteit.

en: The permalink to this activity on the site.
nl: De permalink naar de activiteit op de site.

en: The ID for the author of the activity.
nl: De ID voor de auteur van de activiteit.

en: Sorry, you are not allowed to update favorites.
nl: Je hebt geen toestemming om favorieten te bewerken.

en: Sorry, you cannot remove the activity from your favorites.
nl: Helaas, je kunt niet de activiteit van je favorieten verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to delete this activity.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om deze activiteit te verwijderen.

en: Could not delete the activity.
nl: Kan de activiteit niet verwijderen.

en: Invalid activity ID.
nl: Ongeldige activiteit ID.

en: Sorry, you are not allowed to update this activity.
nl: Je hebt geen toestemming om de activiteit te bewerken.

en: Cannot update existing activity.
nl: Bestaande activiteit kan niet bijgewerkt worden.

en: Sorry, you are not allowed to create activities.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om activiteiten aan te maken.

en: Cannot create new activity.
nl: Nieuwe activiteit kan niet aangemaakt worden.

en: Please, enter some content.
nl: Geef wat inhoud op.

en: Sorry, you cannot view the activities.
nl: Helaas, je kan activiteiten niet bekijken.

en: A unique numeric ID for the activity.
nl: Een uniek numeriek ID voor de activiteit.

en: Filter the result by thread status.
nl: De resultaten filteren op geneste status.

en: Filter the result by box.
nl: De resultaten filteren op box.

en: The list of user IDs for all messages in the Thread.
nl: De lijst of gebruiker IDs voor alle berichten in de discussie.

en: Content for the latest message of the Thread, as it exists in the database.
nl: Inhoud voor het laatste bericht in de discussie, zoals deze bestaat in de database.

en: Content of the latest message of the Thread.
nl: Inhoud van het laatste bericht in de discussie.

en: Summary for the latest message of the Thread, as it exists in the database.
nl: Samenvatting van het laatste bericht in de discussie, zoals deze bestaat in de database.

en: Summary of the latest message of the Thread.
nl: Samenvatting van het laatste bericht van de discussie.

en: Title of the latest message of the Thread, as it exists in the database.
nl: Titel van het laatste bericht in de discussie, zoals deze bestaat in de database.

en: Title of the latest message of the Thread.
nl: Titel van het laatste bericht van de discussie.

en: The ID of latest sender of the Thread.
nl: De ID van het laatste verzender van de discussie.

en: The ID of the latest message of the Thread.
nl: De ID van het laatste bericht van de discussie.

en: A unique numeric ID for the Thread.
nl: Een uniek numeriek ID voor de discussie.

en: The user ID to remove from the thread
nl: De gebruiker ID om te verwijderen van de discussie

en: Content of the Message to add to the Thread.
nl: Inhoud van het bericht om in de discussie toe te voegen.

en: There was an error trying to delete the thread.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de discussie.

en: Sorry, this message does not exist.
nl: Helaas, dit bericht bestaat niet.

en: There was an error trying to update the message.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bewerken van het bericht.

en: Sorry, you need to be logged in to create a message.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een bericht aan te maken.

en: There was an error trying to create the message.
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van het bericht.

en: Sorry, this thread does not exist.
nl: Helaas, deze discussie bestaat niet.

en: Sorry, you are not allowed to see this thread.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om de discussie te bekijken.

en: Sorry, you cannot view the messages.
nl: Helaas, je kan berichten niet bekijken.

[ctx: BuddyPress Messages data exporter friendly name]
en: Private Messages
nl: Privé berichten

en: Whether results should include hidden Groups.
nl: Of de resultaten verborgen groepen moeten bevatten.

en: Ensure result set excludes Groups with specific IDs
nl: Zorg ervoor dat de resultaten groepen met specifieke ID's niet bevatten.

en: Ensure result set includes Groups with specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten groepen met specifieke IDs bevatten.

en: Pass a user_id to limit to only Groups that this user is a member of.
nl: Geef een user_id door om alleen groepen te beperken waarvan deze gebruiker lid is.

en: Group statuses to limit results to.
nl: Groep statussen om resultaten te beperken tot.

en: Avatar URLs for the group.
nl: Groepfoto URL's voor de groep.

en: The date the Group was last active, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de groep voor het laatst actief was, in tijdzone van de site.

en: Count of all Group members.
nl: Telling van alle groepsleden.

en: Group moderators.
nl: Groepsmoderators

en: Group administrators.
nl: Groepsbeheerders

en: The date the Group was created, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de groep is aangemaakt, in de tijdzone van de site.

en: ID of the parent Group.
nl: ID van de hoofd groep.

en: Whether the Group has a forum enabled or not.
nl: Of de groep een forum heeft geactiveerd of niet.

en: The status of the Group.
nl: De status van de groep.

en: Content for the description of the Group, as it exists in the database.
nl: Inhoud voor de beschrijving van de groep, zoals deze bestaat in de database.

en: The description of the Group.
nl: De beschrijving van de groep.

en: The permalink to the Group on the site.
nl: De permalink naar de groep op de site.

en: The name of the Group.
nl: De naam van de groep.

en: The ID of the user who created the Group.
nl: De ID van de gebruiker die de groep aangemaakt heeft.

en: Sorry, you are not allowed to delete this group.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om deze groep te verwijderen.

en: Sorry, you need to be logged in to delete this group.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om deze groep te verwijderen.

en: Could not delete the group.
nl: Kan de groep niet verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to update this group.
nl: Je hebt geen toestemming om deze groep te bewerken.

en: Sorry, you need to be logged in to update this group.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om deze groep te updaten.

en: Cannot update existing group.
nl: Bestaande groep kan niet bijgewerkt worden.

en: Cannot create new group.
nl: Nieuwe groep kan niet aangemaakt worden.

en: Please, enter the name of group.
nl: Geef de naam van de groep op.

en: Sorry, you cannot view the group.
nl: Helaas, je kan de groep niet bekijken.

en: Sorry, you cannot view hidden groups.
nl: Helaas, je kan verborgen groepen niet bekijken.

en: Whether results should exclude banned group members.
nl: Of resultaten geblokkeerde groepsleden moeten uitsluiten.

en: Whether results should exclude group admins and mods.
nl: Of resultaten groep beheerders en groep moderators moeten uitsluiten.

en: Ensure result set excludes specific member IDs.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten specifieke lid ID's niet bevatten.

en: Ensure result set includes specific group roles.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten groepen met specifieke rollen bevatten.

en: Action used to update a group member.
nl: Actie gebruikt om het groepslid te updaten.

en: A unique numeric ID for the Member to add to the Group.
nl: Een uniek numeriek ID voor lid om aan de groep toe te voegen.

en: Group role to assign the user to.
nl: Groepsrol waaraan de gebruiker moet worden toegewezen.

en: Sorry, you need to be logged in to view a group membership.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om groep lidmaatschap te bekijken.

en: Could not remove member from this group.
nl: Kan het lid niet verwijderen van de groep.

en: Sorry, you are not allowed to demote this group member.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit groepslid te degraderen.

en: Sorry, you are not allowed to promote this group member.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit groepslid te promoveren.

en: Sorry, you are not allowed to unban this group member.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om het groeplid te deblokkeren.

en: Sorry, you are not allowed to ban this group member.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om het groeplid te blokkeren.

en: Could not unban member from the group.
nl: Kan het lid niet deblokkeren van de groep.

en: Could not ban member from the group.
nl: Kan het lid niet blokkeren van de groep.

en: Could not demote member from the group.
nl: Kan het lid niet degraderen van de groep.

en: Could not demote member.
nl: Kan lid niet degraderen.

en: Could not promote member.
nl: Kan lid niet promoveren.

en: Invalid group member ID.
nl: Ongeldige groepslid ID.

en: Sorry, you need to be logged in to join a group.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om lid te worden van de groep.

en: Could not add member to the group.
nl: Kan het lid niet aan de groep toevoegen.

en: Could not join the group.
nl: Kan geen lid worden van de groep.

en: A unique numeric ID for the Group Member.
nl: Een uniek numeriek ID voor het groepslid.

en: Sorry, you need to be logged in to delete a request.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om de aanvraag te verwijderen.

en: There was an error rejecting the membership request.
nl: Er ging iets mis met het afwijzen van het lidmaatschapsverzoek.

en: Sorry, you need to be logged in to make an update.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een update aan te maken.

en: There was an error accepting the membership request.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van het lidmaatschapsverzoek.

en: Sorry, you need to be logged in to create a membership request.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om lidmaatschap uitnodiging aan te maken.

en: Sorry, you are not allowed to view a membership request.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om een lidmaatschap aanvraag te bekijken.

en: Invalid group membership request ID.
nl: Ongeldige groep uitnodiging aanvraag ID.

en: Sorry, you need to be logged in to get a membership.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een lid te worden.

en: Sorry, you are not allowed to view membership requests.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om lidmaatschap aanvragen te bekijken.

en: Sorry, you need to be logged in to view membership requests.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om lidmaatschap uitnodigingen te bekijken.

en: A unique numeric ID for the group membership request.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groep lidmaatschap aanvraag.

en: ID of the group to limit results to.
nl: ID van de groep om resultaten te beperken tot.

en: Content for the object, as it exists in the database.
nl: Inhoud van het object, zoals deze in de database staat.

en: Invitation or request.
nl: Uitnodiging of aanvraag.

en: A unique numeric ID for the BP Invitation object.
nl: Een uniek numeriek ID voor de BP uitnodiging object.

en: Could not delete group invitation.
nl: Kan de groep uitnodiging niet verwijderen.

en: Could not accept group invitation.
nl: Kon de groep uitnodiging niet accepteren.

en: Sorry, you need to be logged in to create an invitation.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een uitnodiging aan te maken.

en: Could not invite member to the group.
nl: Kan het lid niet uitnodigingen tot de groep.

en: Invalid group invitation ID.
nl: Ongeldige groep uitnodiging ID.

en: Sorry, you need to be logged in to see the group invitations.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om groep uitnodigingen te bekijken.

en: A unique numeric ID for the group invitation.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groep uitnodiging.

en: Group Activity Updates
nl: Groepsactiviteit updates

en: Posted a status update in a Group
nl: Status update geplaatst in een groep

[ctx: BuddyPress Pending Group Invitations data exporter friendly name]
en: Pending Group Invitations (Sent)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (Verstuurd)

[ctx: BuddyPress Pending Group Invitations data exporter friendly name]
en: Pending Group Invitations (Received)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (Ontvangen)

[ctx: BuddyPress Pending Group Membership Requests data exporter friendly name]
en: Pending Group Membership Requests
nl: Wachtende groepslidmaatschap verzoeken

[ctx: BuddyPress Group Memberships data exporter friendly name]
en: Group Memberships
nl: Groepslidmaatschap

note: translators: 1: method name. 2: file name.
en: Argument `membership_id` passed to %1$s  is deprecated. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: Argument `membership_id` verwezen naar %1$s is verouderd. Zie de bijlage documentatie %2$s voor meer details.

[ctx: BuddyPress Notifications data exporter friendly name]
en: Notifications Data
nl: Meldingen gegevens

en: Order sort attribute ascending or descending.
nl: Sorteerattribuut oplopend of aflopend rangschikken.

en: Whether it's a new notification or not.
nl: Of het een nieuwe melding is of niet.

en: The name of the BuddyPress component the notification relates to.
nl: De naam van de BuddyPress component waarop de melding betrekking heeft.

en: Cannot update the status of this notification.
nl: Status van deze melding kan niet bijgewerkt worden.

en: Cannot create new notification.
nl: Nieuwe melding kan niet aangemaakt worden.

en: Sorry, you cannot view this notification.
nl: Helaas, je kunt de melding niet bekijken.

en: Invalid notification ID.
nl: Ongeldige melding ID.

en: Sorry, you are not allowed to see the notification.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om de melding te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to see the notifications.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om de meldingen te bekijken.

en: A unique numeric ID for the notification.
nl: Een uniek numeriek ID voor de melding.

en: Active template pack
nl: Actief sjabloonpakket

en: Active components
nl: Actieve componenten

en: Version
nl: Versie

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the registered types
en: The group type you provided, %1$s, is not one of %2$s.
nl: Het groep type dat je hebt opgegeven, %1$s, is niet een van %2$s.

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the registered type(s)
en: The member type you provided, %1$s, is not one of %2$s.
nl: Het lid type dat je hebt opgegeven, %1$s, is niet een van %2$s.

en: An unexpected error occured. Please try again.
nl: Een onverwachte fout heeft zich voorgedaan. Probeer opnieuw.

note: translators: 1: heart dashicons. 2: BP Credits screen url. 3: number of BuddyPress contributors to this version.
en: Built with %1$s by <a href="%2$s">%3$d volunteer</a>. | Built with %1$s by <a href="%2$s">%3$d volunteers</a>.
nl[0]: Gemaakt met %1$s door <a href="%2$s">%3$d vrijwilliger</a>.
nl[1]: Gemaakt met %1$s door <a href="%2$s">%3$d vrijwilligers</a>.

en: share your feedback
nl: deel je feedback

en: Get involved
nl: Doe mee

en: What's new?
nl: Wat is nieuw?

en: Hello BuddyPress
nl: Hallo BuddyPress

en: Sorry, the page you requested was not found.
nl: Helaas, de opgevraagde pagina is niet gevonden.

en: Limit result set to items with a specific type.
nl: Resultaten beperken tot items met een specifieke type.

en: Limit result set to items with a specific status.
nl: Resultaten beperken tot items met een specifieke status.

en: HTML description of the object.
nl: HTML beschrijving van het object.

en: HTML title of the object.
nl: HTML titel van het object.

en: Whether the object is active or inactive.
nl: Of het object actief of inactief is.

en: Name of the object.
nl: Naam van het object.

en: active
nl: actief

en: Sorry, you cannot deactivate a required component.
nl: Helaas, je kunt niet een verplicht component uitschakelen.

en: Sorry, this component is not active.
nl: Helaas, dit component is niet actief.

en: Sorry, this component is already active.
nl: Helaas, dit component is al actief.

en: Sorry, this component does not exist.
nl: Helaas, dit component bestaat niet.

en: Whether to activate or deactivate the component.
nl: Of het component moet worden geactiveerd of gedeactiveerd.

en: Name of the component.
nl: Naam van het component

note: translators: %s is replaced with object type.
en: There was a problem cropping your %s photo.
nl: Er was een probleem met het bijsnijden van je %s foto.

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the correct sizes.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$s x %2$s pixels.
nl: Je hebt een afbeelding geselecteerd die kleiner is dan aanbevolen. Voor het beste resultaat upload je een afbeelding die groter is dan %1$s x %2$s pixels.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s.
nl: Upload mislukt; de fout is:%s

en: Whether to disable the default Gravatar fallback.
nl: Of de standaard Gravatar fallback moet worden uitgeschakeld.

en: Sorry, there was a problem deleting the avatar.
nl: Helaas, er was een probleem met het verwijderen van de profielfoto.

en: Sorry, there are no uploaded avatars for this user on this site.
nl: Helaas, er zijn geen profielfoto's geüpload voor deze gebruiker op deze site.

en: Sorry, member avatar upload is disabled.
nl: Helaas, profielfoto uploaden is uitgeschakeld.

en: Sorry, you need to be logged in to perform this action.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om deze actie uit te voeren.

en: Sorry, there was a problem fetching the avatar.
nl: Helaas, er was een probleem met het ophalen van de profielfoto.

en: Thumb size of the image file.
nl: Thumb grote van het afbeelding bestand.

en: Full size of the image file.
nl: Volledig grote van het afbeelding bestand.

en: Sorry, there was a problem deleting this group avatar.
nl: Helaas, er was een probleem met het verwijderen van de groepfoto.

en: Sorry, there are no uploaded avatars for this group on this site.
nl: Helaas, er zijn geen profielfoto's geüpload voor deze groep op deze site.

en: Sorry, you are not authorized to perform this action.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming deze actie uit te voeren.

en: Sorry, group avatar upload is disabled.
nl: Helaas, groepfoto uploaden is uitgeschakeld.

en: Sorry, you need an image file to upload.
nl: Helaas, je hebt een afbeelding bestand nodig om te uploaden.

en: Invalid group ID.
nl: Ongeldige groep ID.

en: Sorry, there was a problem fetching this group avatar.
nl: Helaas, er was een probleem met het ophalen van de groepfoto.

en: A unique numeric ID for the Group.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groep.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten specifieke ID's niet bevatten.

en: Ensure result set includes specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de resultaten specifieke ID's bevatten.

en: Pass IDs of users to limit result set.
nl: Geef ID's van gebruikers door om de resultatenset te beperken.

en: Limit results to friends of a user.
nl: Resultaten beperken tot vriend van de gebruiker.

en: Avatar URLs for the member.
nl: Profielfoto URL's voor het lid.

note: translators: 1: Thumb avatar width in pixels. 2: Thumb avatar height in pixels
en: Avatar URL with thumb image size (%1$d x %2$d pixels).
nl: Avatar URL met thumb afbeelding grootte (%1$d x %2$d pixels).

note: translators: 1: Full avatar width in pixels. 2: Full avatar height in pixels
en: Avatar URL with full image size (%1$d x %2$d pixels).
nl: Avatar URL met volledige afbeelding grootte (%1$d x %2$d pixels).

en: Member XProfile groups and its fields.
nl: Lid xprofile groepen en zijn velden.

en: Any extra capabilities assigned to the user.
nl: Alle extra rechten toegewezen aan de gebruiker.

en: All capabilities assigned to the user.
nl: Alle rechten toegewezen aan de gebruiker.

en: Roles assigned to the member.
nl: Rollen toegewezen aan het lid.

en: Password for the member (never included).
nl: Wachtwoord voor het lid (wordt nooit getoond).

en: Registration date for the member.
nl: Registratiedatum voor het lid.

en: Member types associated with the member.
nl: Lid typen die aan het lid zijn gekoppeld.

en: An alphanumeric identifier for the Member.
nl: Een alfanumerieke identifier voor het lid.

en: Profile URL of the member.
nl: Profiel URL van het lid.

en: The name used for that user in @-mentions.
nl: De naam gebruikt voor deze gebruiker met @-vermeldingen.

en: Display name for the member.
nl: Weergavenaam voor het lid.

en: A unique numeric ID for the Member.
nl: Een uniek numeriek ID voor het lid.

en: The email address for the member.
nl: Het e-mailadres voor het lid.

en: The data for the user was not found.
nl: De gegevens voor de gebruiker zijn niet gevonden.

en: No extended profile data available as the component is inactive
nl: Geen uitgebreide profiel gegevens beschikbaar omdat het component is uitgeschakeld

en: Invalid member ID.
nl: Ongeldige lid ID.

en: Sorry, you are not allowed to view members.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om leden te bekijken.

[ctx: WP Media data exporter friendly name]
en: Personal information
nl: Persoonlijke informatie

[ctx: WP Comments data exporter friendly name]
en: Comments
nl: Reacties

[ctx: BuddyPress Settings Data data exporter friendly name]
en: Personal settings
nl: Persoonlijke instellingen

[ctx: BuddyPress Friend Requests data exporter friendly name]
en: Friend Requests (Received)
nl: Vriend verzoeken (ontvangen)

[ctx: BuddyPress Friend Requests data exporter friendly name]
en: Friend Requests (Sent)
nl: Vriend verzoeken (verzonden)

[ctx: BuddyPress Friends data exporter friendly name]
en: Friends
nl: Vrienden

en: Confirm new password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Confirm use of weak password
nl: Bevestig het gebruik van een zwak wachtwoord

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Choose a Password (required)
nl: Kies een wachtwoord (verplicht)

[ctx: link]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: link]
en: Prev.
nl: Vorige

en: Search Members
nl: Zoek in leden

[ctx: group member ban link]
en: Remove
nl: Verwijder

[ctx: group member unban link]
en: Unban
nl: Onblokkeren

[ctx: group member ban link]
en: Ban
nl: Blokkeren

[ctx: group member edit role abort link]
en: Stop editing
nl: Stop wijzigen

[ctx: group member edit role link]
en: Edit
nl: Wijzig

[ctx: group manage members row edit]
en: Change role for:
nl: Wijzig rol voor:

en: No Group members were found for this request.
nl: Geen groepsleden zijn gevonden voor deze aanvraag.

[ctx: group manage members table header]
en: Roles
nl: Rollen

[ctx: group manage members table header]
en: Group Members
nl: Leden van de groep

[ctx: group manage members remove feedback]
en: Removing member... Please wait.
nl: Lid verwijderen... even geduld.

[ctx: group manage members unban feedback]
en: Unbanning member... Please wait.
nl: Lid deblokkeren... even geduld.

[ctx: group manage members ban feedback]
en: Banning member... Please wait.
nl: Lid blokkeren... even geduld.

[ctx: group manage members update feedback]
en: Updating role... Please wait.
nl: Rol aan het bijwerken... even geduld.

en: Confirm use of potentially weak password
nl: Het gebruik van een potentieel zwak wachtwoord bevestigen.

en: Cancel password change
nl: Annuleer wijzigen van wachtwoord

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide password
nl: Verberg wachtwoord

en: Generate Password
nl: Genereer wachtwoord

en: Click on the "Generate Password" button to change your password.
nl: Klik op de "genereer wachtwoord" knop om je wachtwoord te wijzigen.

note: translators: %s: email requirement explanations
en: (required to update email or change current password)
nl: (verplicht om e-mail bij te werken of huidig wachtwoord te wijzigingen)

note: translators: %s: email requirement explanations
en: Current Password %s
nl: Huidige wachtwoord %s

en: Pending Friend Requests (Received)
nl: Wachtende vriendschapsverzoeken (Ontvangen)

en: Requester
nl: Aanvrager

en: Pending Friend Requests (Sent)
nl: Wachtende vriendschapsverzoeken (Verstuurd)

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Friendship Date
nl: Vriendschapsdatum

en: Initiated By Me
nl: Geïnitieerd door mij

en: Friend
nl: Vriend

en: BuddyPress Friend Requests (Received)
nl: BuddyPress-vriendschapsverzoeken (Ontvangen)

en: BuddyPress Friend Requests (Sent)
nl: BuddyPress-vriendschapsverzoeken (Verstuurd)

en: BuddyPress Friends
nl: BuddyPress-vrienden

en: Receive group invitations from my friends only?
nl: Alleen groepsuitnodigingen ontvangen van vrienden?

en: Receive email when your request to join a group has been approved or denied?
nl: E-mail ontvangen als je verzoek om lid te worden van een groep goed- of afgekeurd is?

en: Receive email when a member requests to join a private group for which you are an admin?
nl: E-mail ontvangen als iemand vraagt om lid te worden van een privégroep waar je beheerder van bent?

en: Receive email when you are promoted to a group administrator or moderator?
nl: E-mail ontvangen als je wordt gepromoveerd tot groepsbeheerder of -moderator?

en: Receive email when group information is updated?
nl: E-mail ontvangen als groepsinformatie bijgewerkt is?

en: Receive email when a member invites you to join a group?
nl: E-mail ontvangen als iemand je uitnodigt om lid te worden van een groep?

en: Receive email when a member sends you a new message?
nl: E-mail ontvangen als een lid je een nieuw bericht stuurt?

en: Receive email when a member replies to an update or comment you've posted?
nl: E-mail ontvangen als een lid antwoordt op een update of reactie die je hebt geplaatst?

en: Receive email when a member mentions you in an update?
nl: E-mail ontvangen als een lid je noemt in een update?

en: Data export request successfully created
nl: Data-export-verzoek met succes aangemaakt

en: We were unable to generate the data export request.
nl: Niet mogelijk data-export-verzoek aan te maken.

en: Export Data
nl: Exporteer data

en: BuddyPress Settings Data
nl: BuddyPress-instellingsdata

en: Activity Content
nl: Activiteitsinhoud

en: Activity URL
nl: Activiteits-URL

en: Activity Description
nl: Activiteitsomschrijving

en: Activity Date
nl: Activiteitsdatum

en: BuddyPress Activity Data
nl: BuddyPress-activiteitsdata

note: translators: accessibility text
en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
nl[0]: %s <span class="screen-reader-text">Reactie</span>
nl[1]: %s <span class="screen-reader-text">Reacties</span>

en: Error accepting invitation
nl: Fout bij het accepteren van de uitnodiging

note: Translators: Url to the Gravatar site, you can use the one for your country eg: https://fr.gravatar.com for French translation
en: https://gravatar.com
nl: https://nl.gravatar.com

note: Translators: %s is used to output the link to the Gravatar site
en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a %s associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt in je profiel en overal op de site. Als er een %s is verbonden aan het account-mailadres, dan gebruiken we die of je kunt een afbeelding uploaden vanaf de computer.

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: You may delete your account by visiting the %s page.
nl: Je kunt je account verwijderen door het bezoeken van de %s-pagina.

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: Please contact the site administrator to request account deletion.
nl: Neem contact op met de sitebeheerder om een verzoek in te dienen voor het verwijderen van het account.

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: To erase all data associated with your account, your user account must be completely deleted.
nl: Om alle data te wissen die zijn gekoppeld aan je account, moet het hele gebruikersaccount verwijderd worden.

note: translators: accessibility text
en: Data Erase
nl: Data wissen

en: Request personal data export
nl: Vraag om persoonlijke data-export

en: If you want to make a request, please click on the button below:
nl: Als je een verzoek wilt indienen, klik dan op de knop hieronder:

en: You can request an export of your personal data, containing the following items if applicable:
nl: Je kunt een verzoek indienen voor een export van je persoonlijke data; deze bevatten de volgende items, indien van toepassing:

en: You will receive a link to download your export via email once we are able to fulfill your request.
nl: Je ontvangt per e-mail een link om daarmee het exportbestand te kunnen downloaden, zodra  we je verzoek hebben verwerkt.

note: translators: %s: confirmation date
en: You previously requested an export of your personal data on %s.
nl: Je hebt eerder een verzoek tot export van je persoonlijke data ingediend op %s.

en: Request new data export
nl: Vraag om een nieuwe data-export

en: Please click on the button below to make a new request.
nl: Klik op de knop hieronder om een nieuw verzoek in te dienen.

en: Your previous request for an export of personal data has expired.
nl: Je vorige verzoek tot export van je persoonlijke data is verlopen.

en: Download personal data
nl: Download persoonlijke data

note: translators: %s: expiration date
en: You may download your personal data by clicking on the link below. For privacy and security, we will automatically delete the file on %s, so please download it before then.
nl: Je kunt je persoonlijke data downloaden door te klikken op de link hieronder. In verband met privacy en veiligheid, verwijderen we het bestand op %s, download het dan ook vóór die tijd.

en: Your request for an export of personal data has been completed.
nl: Je verzoek tot export van je persoonlijke data is gereed.

en: Data Export
nl: Data-export

en: Your account was activated successfully! You can now log in with the username and password you provided when you signed up.
nl: Je account is succesvol geactiveerd! Je kunt nu inloggen met de bij je aanmelding gekozen gebruikersnaam en wachtwoord.

note: translators: link to Privacy Policy
en: I have read and agree to this site's %s.
nl: Ik heb de %s gelezen en ga er mee akkoord.

en: Extended Profile Data
nl: Uitgebreide profieldata

en: BuddyPress Extended Profile Data
nl: Uitgebreide profieldata BuddyPress

en: Thread URL
nl: Thread-URL

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Message Content
nl: Berichtinhoud

en: Message Subject
nl: Berichtonderwerp

en: BuddyPress Messages
nl: BuddyPress-berichten

en: You must indicate that you have read and agreed to the Privacy Policy.
nl: Je moet aangeven dat je het Privacybeleid hebt gelezen en geaccepteerd.

en: Notification Date
nl: Notificatie-datum

en: Notification Content
nl: Notificatie-inhoud

en: BuddyPress Notifications Data
nl: BuddyPress-notificatiedata

en: BuddyPress Pending Group Invitations (Sent)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen van BuddyPress (Verstuurd)

en: BuddyPress Pending Group Invitations (Received)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen van BuddyPress (Ontvangen)

en: BuddyPress Pending Group Membership Requests
nl: Wachtende groeplidmaatschapsverzoeken van BuddyPress

en: BuddyPress Group Memberships
nl: BuddyPress-groepslidmaatschappen

en: Pending Group Invitations (Received)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (Ontvangen)

en: Pending Group Invitations (Sent)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (Verstuurd)

en: Sent To
nl: Versturen naar

en: Pending Group Membership Requests
nl: Wachtende groepslidmaatschap verzoeken

en: Date Sent
nl: Datum verstuurd

en: Date Joined
nl: Datum toegetreden

en: Group Role
nl: Groepsrol

en: Creator
nl: Maker

en: Invited By
nl: Uitgenodigd door

en: Group URL
nl: Groeps-URL

[ctx: screen heading]
en: Your feedback
nl: Jouw feedback

en: When a logged-in user creates a new group, we use a number of cookies to keep track of the group creation process. These cookies contain no personal data, and are deleted either upon the successful creation of the group or after 24 hours.
nl: Als een ingelogde gebruiker een nieuwe groep aanmaakt, gebruiken we een aantal cookies om dit proces te volgen. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en worden verwijderd na het succesvol aanmaken van de groep of na 24 uur.

en: We use cookies on group, member, and activity directories to keep track of a user's browsing preferences. These preferences include the last-selected values of the sort and filter dropdowns, as well as pagination information. These cookies contain no personal data, and are deleted after 24 hours.
nl: We gebruiken cookies in de directory's voor groepen, leden en activiteiten om de surfvoorkeuren van een gebruiker bij te houden. Deze voorkeuren omvatten de laatst geselecteerde waarden van de sorteer- en filter-dropdownmenu's, evenals pagineringsinformatie. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en worden na 24 uur verwijderd.

en: We use a cookie to show success and failure messages to logged-in users, in response to certain actions, like joining a group. These cookies contain no personal data, and are deleted immediately after the next page load.
nl: We gebruiken een cookie om succes- en faalmeldingen te tonen aan ingelogde gebruikers, als respons op bepaalde acties, zoals lid worden van een groep. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en worden onmiddellijk na het laden van de volgende pagina verwijderd.

en: In this section you should describe the BuddyPress-specific cookies that your site collects. The suggested text describes the default cookies.
nl: In dit gedeelte moet je de BuddyPress-specifieke cookies omschrijven die de site verzamelt. De voorgestelde tekst omschrijft de standaardcookies.

en: The content of private messages is visible only to the sender and the recipients of the message. With the exception of site administrators, who can read all private messages, private message content is never visible to other users or site visitors. Site administrators may delete the content of any message.
nl: De inhoud van privéberichten is alleen zichtbaar voor de afzender en de ontvangers van het bericht. Met uitzondering van sitebeheerders, die alle privéberichten kunnen lezen, is de inhoud van privéberichten nooit zichtbaar voor andere gebruikers of bezoekers van de site. Sitebeheerders kunnen de inhoud van elk bericht verwijderen.

en: In this section you should describe any personal data related to private messages.
nl: In dit gedeelte moet je alle persoonlijke gegevens omschrijven die betrekking hebben op privéberichten.

en: Activity items may be deleted at any time by users who created them. Site administrators can edit all activity items.
nl: Activiteitsitems kunnen op elk moment worden verwijderd door gebruikers die ze hebben aangemaakt. Sitebeheerders kunnen alle activiteitesitems bewerken.

en: The content of activity items obey the same privacy rules as the contexts in which the activity items are created. For example, activity updates created in a user's profile is publicly visible, while activity items generated in a private group are visible only to members of that group. Site administrators can view all activity items, regardless of context.
nl: De inhoud van activiteitsitems voldoet aan dezelfde privacyregels als de contexten waarin de activiteitsitems zijn aangemaakt. Activiteitsupdates die in het profiel van een gebruiker zijn aangemaakt, zijn bijvoorbeeld openbaar zichtbaar, terwijl activiteitsitems die in een privégroep zijn geplaatst, alleen zichtbaar zijn voor leden van die groep. Sitebeheerders kunnen alle activiteitsitems bekijken, ongeacht de context.

en: This site records certain user actions, in the form of "activity" data. Activity includes updates and comments posted directly to activity streams, as well as descriptions of other actions performed while using the site, such as new friendships, newly joined groups, and profile updates.
nl: Deze site registreert bepaalde gebruikersacties in de vorm van 'activiteit'-gegevens. Activiteit omvat updates en opmerkingen, direct geplaatst op activiteitsstromen, evenals omschrijvingen van andere acties uitgevoerd tijdens het gebruik van de site, zoals nieuwe vriendschappen, aansluiten bij nieuwe groepen en profielupdates.

en: In this section you should describe the kinds of information collected in the activity stream, how and whether it can be edited or deleted, and to whom the activity is visible.
nl: In deze sectie omschrijf je de soorten informatie die in de activiteitsstroom zijn verzameld, hoe en of deze kunnen worden bewerkt of verwijderd en voor wie de activiteit zichtbaar is.

en: User information provided during account registration can be modified or removed on the Profile > Edit panel. In most cases, users also have control over who is able to view a particular piece of profile content, limiting visibility on a field-by-field basis to friends, logged-in users, or administrators only. Site administrators can read and edit all profile data for all users.
nl: Gebruikersinformatie tijdens de accountregistratie kan worden gewijzigd of verwijderd in het scherm Profiel > Bewerken. In de meeste gevallen hebben gebruikers ook controle over wie een bepaald stuk profielinhoud kan bekijken, waardoor de zichtbaarheid per veld kan worden beperkt tot vrienden, ingelogde gebruikers of alleen beheerders. Sitebeheerders kunnen alle profielgegevens van alle gebruikers lezen en bewerken.

en: When you register for the site, you may be asked to provide certain personal data for display on your profile. The "Name" field is required as well as public, and user profiles are visible to any site visitor. Other profile information may be required or optional, as configured by the site administrator.
nl: Als je je registreert op de site, kan je worden gevraagd om bepaalde persoonlijke gegevens te verstrekken voor weergave in het profiel. Het veld 'Naam' is zowel verplicht als openbaar en gebruikersprofielen zijn zichtbaar voor elke sitebezoeker. Andere profielinformatie kan verplicht of optioneel zijn, afhankelijk van de configuratie door de sitebeheerder.

en: In this section you should note what information is collected on user profiles. The suggested text gives an overview of the kinds of profile data collected by BuddyPress.
nl: In deze sectie geef je aan welke informatie wordt verzameld over gebruikersprofielen. De voorgestelde tekst geeft een overzicht van de soorten profielgegevens die door BuddyPress worden verzameld.

en: Profile Data
nl: Profieldata

en: Sites powered by BuddyPress rely heavily on user-provided data. In this section, you should note what data you collect, from both registered users and anonymous visitors.
nl: Sites gebouwd met BuddyPress zijn sterk afhankelijk van door de gebruiker aangeleverde gegevens. In deze sectie moet u noteren welke gegevens u verzamelt, zowel van geregistreerde gebruikers als van anonieme bezoekers.

en: What personal data we collect and why we collect it
nl: Welke persoonlijke gegevens we verzamelen en waarom we deze verzamelen

en: Suggested text:
nl: Voorgestelde tekst:

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the 'Activate' button: {{{activate.url}}}
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
nl: Bedankt voor het registreren.
    
    Om de activering van je account te voltooien klik je op de volgende link en klik je op de knop 'Activeren': {{{activate.url}}}
    
    Als het veld 'Activeringscode' leeg is, kopieer en plak deze dan het volgende veld - {{key}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the <strong>Activate</strong> button:
    <a href="{{{activate.url}}}">{{{activate.url}}}</a>
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
nl: Bedankt voor het registreren!
    
    Om de activering van je account te voltooien, ga je naar de volgende link en klik je op de knop <strong>Activeren</strong>:
    <a href="{{{activate.url}}}">{{{activate.url}}}</a>
    
    Als het veld 'Activeringscode' leeg is, kopieer en plak deze dan in het volgende veld - {{key}}

note: translators: link to Privacy Policy
en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

[ctx: button]
en: Mark unread
nl: Markeer als ongelezen

[ctx: button]
en: Mark read
nl: Markeer als gelezen

[ctx: link]
en: Mark Read
nl: Markeer als gelezen

[ctx: link]
en: Mark Unread
nl: Markeer als ongelezen

[ctx: button]
en: Reject
nl: Afwijzen

[ctx: button]
en: Accept
nl: Accepteren

en: Group Administrator promotions
nl: Groepsbeheerber-promoties

[ctx: Customizer control label]
en: Groups
nl: Groepen

en: Use tab styling for secondary navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor de secundaire navigatie.

en: Use tab styling for primary navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor de primaire navigatie.

[ctx: Group invitations main menu title]
en: Group Invites
nl: Groepsuitnodigingen

[ctx: Group invitations menu title]
en: Invite
nl: Uitnodigen

note: translators: %s: member name
en: Cancel invitation %s
nl: Annuleer uitnodiging %s

en: Sending group invitations. Please wait.
nl: Bezig groepsuitnodigingen te versturen; even geduld.

en: There are no more pending invitations for the group.
nl: Er zijn geen uitstaande uitnodigingen voor deze groep.

en: The member is already a member of the group.
nl: Deze abonnee is al lid van de groep.

en: Group invitation could not be removed.
nl: Groepsuitnodiging kon niet verwijderd worden.

en: Invitations sent.
nl: Uitnodigingen verzonden.

en: No pending group invitations found.
nl: Geen wachtende groepsuitnodigingen gevonden.

[ctx: button]
en: Post
nl: Plaatsen

en: Member registration is currently not allowed.
nl: Ledenregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Member navigation
nl: Navigatie door leden

en: Member front page
nl: Homepagina lid

en: (BuddyPress) Primary navigation
nl: (BuddyPress) Primaire navigatie

en: Sites loop:
nl: Sites-loop:

[ctx: link]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: link]
en: Reply
nl: Antwoord

[ctx: button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: link]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: button]
en: Comment
nl: Reactie

en: This activity has been marked as spam and is no longer visible.
nl: Deze activiteit is aangemerkt als spam en is niet langer zichtbaar.

en: There was a problem marking this activity as spam. Please try again.
nl: Er was een probleem met het aanmerken van deze activiteit als spam; probeer het opnieuw.

en: No activities were found.
nl: Geen activiteiten gevonden.

en: This member is a spammer.
nl: Dit lid is een spammer.

note: translators: %s = profile field group name
en: Editing "%s" Profile Group
nl: Profielgroep "%s" bewerken

note: Translators: %s is used to output the link to the Gravatar site
en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, create an account with %s using the same email address as you used to register with this site.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Om je profielfoto te wijzigen, maak je een account aan bij %s met hetzelfde e-mailadres als je hebt gebruikt om je te registreren op deze site.

[ctx: button]
en: Change
nl: Veranderen

en: Member menu
nl: Ledenmenu

en: Yes, i'd like to create a new site
nl: Ja, ik wil graag een nieuwe site maken

en: Site Details
nl: Sitegegevens

[ctx: button]
en: Activate
nl: Activeren

en: Group Administrators
nl: Groepsbeheerder

en: Group Leadership
nl: Groepsleiderschap

en: Only people who are invited can join the group.
nl: Alleen mensen die zijn uitgenodigd kunnen lid worden van de groep.

en: Only people who request membership and are accepted can join the group.
nl: Alleen mensen die vragen om lid te worden, kunnen worden geaccepteerd en lid worden van de groep.

[ctx: button]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: button]
en: Send Reply
nl: Verstuur antwoord

[ctx: button]
en: Apply
nl: Uitvoeren

[ctx: form reset button]
en: Reset
nl: Resetten

[ctx: link]
en: Next page
nl: Volgende pagina

[ctx: link]
en: Previous page
nl: Vorige pagina

[ctx: button]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: search placeholder text]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: heading]
en: Search Members
nl: Zoek in ledenbestand

[ctx: button]
en: Send
nl: Verzenden

[ctx: button]
en: Cancel invitation
nl: Annuleer uitnodiging

[ctx: button]
en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Cancel invitation
nl: Annuleer uitnodiging

[ctx: button]
en: Send Request
nl: Verstuur aanvraag

[ctx: heading]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: button]
en: Load More
nl: Meer laden

en: Group membership request form
nl: Aanvraagformulier groepslidmaatschap

note: translators: %s: group name
en: You are requesting to become a member of the group "%s".
nl: Je vraagt om lid te worden van de groep '%s'.

[ctx: button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: heading]
en: Post Update
nl: Plaats update

[ctx: button]
en: Capture
nl: Vastleggen

[ctx: button]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: button]
en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: If you'd like to delete your current profile photo, use the delete profile photo button.
nl: Als je de huidige profielfoto wilt verwijderen gebruik je de knop 'verwijder profielfoto'.

en: If you'd like to delete your current cover image, use the delete Cover Image button.
nl: Als je de huidige schermoto wilt verwijderen, gebruik je de knop 'verwijder voorkantfoto'.

[ctx: button]
en: Delete My Cover Image
nl: Verwijder mijn schermfoto

[ctx: button]
en: Delete Group Cover Image
nl: Verwijder de groeps-schermfoto

[ctx: button]
en: Remove item
nl: Verwijder item

en: Select your file
nl: Kies je bestand

[ctx: button]
en: Select your file
nl: Kies je bestand

en: %s updated their profile
nl: Het profiel van %s is bijgewerkt

en: BuddyPress Nouveau
nl: BuddyPress-Nouveau

note: translators: accessibility text
en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

[ctx: xprofile field type]
en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: New private messages
nl: Nieuwe privéberichten

en: New sitewide notice
nl: Nieuwe sitebrede aankondiging

note: translators: %s: number of message recipients
en: (and %d others)
nl: (en %d anderen)

en: (and 1 other)
nl: (en 1 andere)

en: Use the select box to define your bulk action and click on the &#10003; button to apply.
nl: Gebruik het selectievak om een massa-actie te selecteren en klik op de &#10003; knop om het toe te passen.

en: Click on the message title to preview it in the Active conversation box below.
nl: Klik op de berichttitel om het in het actieve gespreksvenster hieronder te bekijken.

en: Unstarring messages. Please wait.
nl: Berichten uit favorieten verwijderen; even geduld.

en: Starring messages. Please wait.
nl: Berichten markeren als favoriet; even geduld.

en: Deleting messages. Please wait.
nl: Berichten verwijderen. Even wachten.

en: Marking messages as unread. Please wait.
nl: Berichten worden gemarkeerd als ongelezen; even geduld.

en: Marking messages as read. Please wait.
nl: Berichten worden gemarkeerd als gelezen; even geduld.

en: Loading messages. Please wait.
nl: Berichten worden geladen; even geduld.

en: Please add some content to your message.
nl: Voeg wat inhoud toe aan het bericht.

en: Please add a subject to your message.
nl: Voeg een onderwerp toe aan het bericht.

en: Please add at least one recipient.
nl: Voeg minstens één ontvanger toe.

en: Sitewide notice dismissed
nl: Sitebrede aankondiging genegeerd

en: There was a problem dismissing the notice. Please try again.
nl: Er is een probleem met het negeren van aankondiging. Probeer het nog eens.

en: Messages marked as read.
nl: Berichten gemarkeerd als gelezen.

en: There was a problem marking your messages as unread. Please try again.
nl: Er is een probleem met het als ongelezen markeren van de berichten; probeer het nog eens.

en: There was a problem marking your messages as read. Please try again.
nl: Er is een probleem met het als gelezen markeren van de berichten; probeer het nog eens.

en: Messages successfully unstarred.
nl: Berichten met succes uit favorieten verwijderd.

en: Messages successfully starred.
nl: Berichten met succes als favoriet gemarkeerd.

en: There was a problem unstarring your messages. Please try again.
nl: Er was een probleem bij het verwijderen van je berichtmarkeringen. Probeer het nogmaals.

en: There was a problem starring your messages. Please try again.
nl: Er is een probleem met het markeren van de berichten als favoriet; probeer het nog eens.

en: Messages deleted
nl: Berichten verwijderd

en: There was a problem deleting your messages. Please try again.
nl: Er is een probleem met het verwijderen van de berichten; probeer het nog eens.

en: Unauthorized request.
nl: Ongeautoriseerde aanvraag.

en: Your reply was not sent. Please enter some content.
nl: Je antwoord is niet verzonden; voer enige inhoud in.

en: Your message was not sent. Please enter at least one username.
nl: Je bericht is niet verzonden; voer minimaal één gebruikersnaam in.

en: Your message could not be sent. Please try again.
nl: Je bericht kon niet worden verstuurd; probeer het nog eens.

en: Edit your bio
nl: Bewerk je biografie

en: Members default front page
nl: Standaardvoorpagina van leden

en: (BuddyPress) Widgets
nl: (BuddyPress)-widgets

en: Groups default front page
nl: Standaardvoorpagina van groepen

en: Group Moderator promotions
nl: Aankondigingen groepsmoderator

en: Rejected Group membership requests
nl: Afgewezen aanvragen tot groepslidmaatschap

en: Accepted Group membership requests
nl: Geaccepteerde aanvragen tot groepslidmaatschap

en: Pending Group membership requests
nl: Wachtende aanvragen tot groepslidmaatschap

en: Use tab styling for Groups directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor navigatie door de groepsdirectory.

en: Use column navigation for the Groups directory.
nl: Gebruik kolomnavigatie voor de groepsdirectory.

en: Group > Members
nl: Groep > Leden

en: Reorder the primary navigation for a group.
nl: Hersorteer de primaire navigatie voor een groep.

en: Use tab styling for the group creation process.
nl: Gebruik tabbladen voor het aanmaakproces van groepen.

en: Display the group navigation vertically.
nl: Geef de groepsnavigatie verticaal weer.

en: Display the group description in the body of the group's front page.
nl: Toon de groepsomschrijving in de body van de voorpagina van de groep.

en: Enable widget region for group homepages. When enabled, the site admin can add widgets to group pages via the Widgets panel.
nl: Schakel het widgetgebied in op de groepsvoorpagina's. Indien ingeschakeld, kan de sitebeheerder widgets toevoegen aan de groepspagina's vanuit het widget-paneel.

en: Enable custom front pages for groups.
nl: Aangepaste groepsvoorpagina's inschakelen.

en: Customize the navigation menu for groups. See your changes by navigating to a group in the live-preview window.
nl: Groepsnavigatiemenu aanpassen. Bekijk de wijzigingen door naar de groep te navigeren in het live-voorbeeldvenster.

en: Group navigation
nl: Groepsnavigatie

en: Configure the default front page for groups.
nl: Configureer de standaardvoorpagina voor groepen.

en: Group front page
nl: Groepsvoorpagina

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: You are not allowed to perform this action.
nl: Je hebt niet het recht deze actie uit te voeren.

en: Group invites preferences saved.
nl: Voorkeuren voor groepsuitnodigingen opgeslagen.

en: Group invitations cleared. Please use one of the available tabs to select members to invite.
nl: Groepsuitnodigingen gewist; gebruik een van de beschikbare tabbladen om leden te selecteren die je wilt uitnodigen.

en: Use the "Send" button to send your invite or the "Cancel" button to abort.
nl: Gebruik de knop 'Verzenden' om de uitnodiging te versturen of klik op de knop 'Annuleren' om het verzenden af te breken.

en: Loading members. Please wait.
nl: De zoekresultaten worden geladen, even geduld...

en: Pending Invites
nl: Wachtende uitnodigingen

[ctx: My Group screen nav]
en: Members
nl: Leden

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Members)
nl: Home (Leden)

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Activity)
nl: Home (Activiteit)

[ctx: My Group screen nav]
en: Invite
nl: Uitnodigen

note: translators: count of users affected
en: Invitation failed for %s user. | Invitation failed for %s users.
nl[0]: Uitnodigen van gebruiker %s is mislukt.
nl[1]: Uitnodigen van gebruikers %s is mislukt.

en: You are not allowed to send invitations for this group.
nl: Je hebt niet het recht om voor deze groep uitnodigingen te versturen.

en: Invites could not be sent. Please try again.
nl: Uitnodigingen konden niet verstuurd worden; probeer het nog eens.

en: You have no friends!
nl: Je hebt geen vrienden.

en: All your friends are already members of this group, or have already received an invite to join this group, or have requested to join it.
nl: Al je vrienden zijn al lid van de groep, hebben al een uitnodiging ontvangen of hebben een lidmaatschapsaanvraag ingediend.

en: No members were found. Try another filter.
nl: Geen resultaten, probeer het opnieuw met een andere zoekterm.

en: You can view the group's pending invitations from this screen.
nl: Je kunt de wachtende uitnodigingen van deze groep vanuit dit scherm bekijken.

en: Select friends to invite by clicking the + button. Once you've made your selection, use the "Send Invites" navigation item to continue.
nl: Selecteer vrienden om uit te nodigen door te klikken op de +knop. Zodra je een selectie gemaakt hebt, klik je op 'Stuur Uitnodigingen' om verder te gaan.

en: Select members to invite by clicking the + button. Once you've made your selection, use the "Send Invites" navigation item to continue.
nl: Selecteer leden om uit te nodigen door te klikken op de +knop. Nadat je een selectie gemaakt hebt, klik je op 'Stuur Uitnodigingen' om verder te gaan.

en: Error leaving group.
nl: Fout bij het verlaten van de groep.

en: Error requesting membership.
nl: Fout bij lidmaatschapsaanvraag.

en: Error joining this group.
nl: Fout bij het toetreden tot de groep.

en: Group invite accepted.
nl: Uitnodiging groep geaccepteerd.

en: Group invitation could not be accepted.
nl: Uitnodiging voor de groep kon niet worden geaccepteerd.

en: You are already a member of the group.
nl: Je bent al lid van de groep.

en: You cannot join this group.
nl: Je kunt geen lid worden van deze groep.

en: Loading your groups. Please wait.
nl: Je groepen worden geladen; even geduld.

en: Loading your friends. Please wait.
nl: Vrienden worden geladen; even geduld.

en: Loading your blogs. Please wait.
nl: Je blogs worden geladen; even geduld.

en: Loading your updates. Please wait.
nl: Je updates worden geladen; even geduld.

en: Currently only your friends can invite you to groups. Uncheck the box to allow any member to send invites.
nl: Momenteel kunnen alleen vrienden je uitnodigen voor groepen. Verwijder het vinkje om elk lid toe te staan je uit te nodigen.

en: Currently every member of the community can invite you to join their groups. If you are not comfortable with it, you can always restrict group invites to your friends only.
nl: Momenteel kan elk lid van de community je uitnodigen om lid te worden van zijn groepen. Als je dit niet prettig vindt, kun je uitnodigingen voor groepen altijd beperken tot alleen vrienden.

en: Loading notifications. Please wait.
nl: Meldingen worden geladen; even geduld.

en: Loading the member's groups. Please wait.
nl: De ledengroepen worden geladen, even geduld...

en: Loading the member's friends. Please wait.
nl: De vrienden van het lid worden geladen; even geduld.

en: Loading the member's blogs. Please wait.
nl: De blogs van het lid worden geladen; even geduld.

en: Loading the member's updates. Please wait.
nl: De updates van het lid worden geladen; even geduld.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely unrecoverable.
nl: Het verwijderen van dit account wist ook alle inhoud die ermee gemaakt is; dit is niet terug te draaien.

note: translators: %s: member name
en: %s did not save any profile information yet.
nl: %s heeft nog geen enkele profielinformatie opgeslagen.

en: Loading the members of your community. Please wait.
nl: Het ledenbestand wordt geladen, even geduld...

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back. Please be careful with this option.
nl: WAARSCHUWING: het verwijderen van deze groep zal ALLE content wissen die ermee te maken heeft. Er is geen terugweg; wees dus voorzichtig met deze optie.

en: Loading the members who requested to join the group. Please wait.
nl: Bezig met het laden van leden die aangevraagd hebben lid te worden van deze groep; even geduld.

en: Sorry, there was no member of that name found in this group.
nl: Helaas, er is geen lid met deze naam gevonden in deze groep.

en: Sorry, there were no group members found.
nl: Helaas, er zijn geen groepsleden gevonden.

en: Requesting the group members. Please wait.
nl: Bezig met het opvragen van groepsleden; even geduld.

en: Loading the group updates. Please wait.
nl: De groepsupdates worden geladen; even geduld.

en: Sorry, there were no groups found.
nl: Helaas, er zijn geen groepen gevonden.

en: Loading the groups of the community. Please wait.
nl: Bezig met het laden van de groepen van de community; even geduld.

en: Loading the sites of the network. Please wait.
nl: Bezig met het laden van de websites van het netwerk; even geduld.

en: Site registration is currently disabled.
nl: Siteregistratie is momenteel uitgeschakeld.

en: Loading the update. Please wait.
nl: De update wordt geladen; even geduld.

en: Loading the community updates. Please wait.
nl: Bezig met laden van community-updates; even geduld.

en: Four columns
nl: Vier kolommen

en: Three columns
nl: Drie kolommen

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: One column
nl: Één kolom

en: Add widgets here to appear in the front page of each group of your community.
nl: Voeg hier widgets toe die op de voorpagina van elke groep van de community moeten verschijnen.

en: BuddyPress Group's Home
nl: Homepagina van BuddyPress-groep

en: Add widgets here to appear in the front page of each member of your community.
nl: Voeg hier widgets toe die op voorpagina van ieder lid van de community moeten verschijnen.

en: BuddyPress Member's Home
nl: Homepagina van BuddyPress-lid

en: Pending friendship requests
nl: Wachtende vriendschapsverzoeken

en: Accepted friendship requests
nl: Geaccepteerde vriendschapsverzoeken

en: Friendship cancelled.
nl: Vriendschap geannuleerd.

en: Friendship could not be cancelled.
nl: Vriendschap kon niet worden geannuleerd.

en: Friendship rejected.
nl: Vriendschap geweigerd.

en: Friendship accepted.
nl: Vriendschap geaccepteerd.

en: There was a problem performing this action. Please try again.
nl: Er is een probleem met het uitvoeren van deze actie; probeer het nog eens.

en: Use tab styling for Members directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor het navigeren door de ledenlijst.

en: Use column navigation for the Members directory.
nl: Gebruik kolommen voor de navigatie van het ledenoverzicht.

en: Member > Friends
nl: Lid > Vrienden

en: Reorder the primary navigation for a user.
nl: De primaire navigatie van een gebruiker herordenen

en: Use tab styling for secondary nav.
nl: Gebruik tabbladen voor de secundaire navigatie.

en: Use tab styling for primary nav.
nl: Gebruik tabbladen voor de primaire navigatie.

en: Display the member navigation vertically.
nl: Geef de ledennavigatie verticaal weer.

en: Display the biographical info from the member's WordPress profile.
nl: Geef de biografie-informatie weer uit het WordPress-profiel van het lid.

en: Enable default front page for member profiles.
nl: Gebruik de standaardvoorpagina voor ledenprofielen.

en: Use the round style for member and group avatars.
nl: Gebruik de ronde stijl voor leden- en groepsfoto's.

en: Select the layout style for directory content &amp; navigation.
nl: Selecteer de weergavestijl voor de content &amp; navigatie van het overzicht.

en: Directory layouts
nl: Overzicht-layouts

en: Set the number of columns to use for BuddyPress loops.
nl: Stel het aantal kolommen in dat gebruikt moet worden voor BuddyPress-loops.

en: Loop layouts
nl: Loop-layouts

en: Customize the navigation menu for members. In the preview window, navigate to a user to preview your changes.
nl: Het ledennavigatiemenu aanpassen; navigeer naar een gebruiker in het voorbeeldvenster om de wijzigingen te bekijken.

en: Configure the default front page for members.
nl: Configureer de standaardvoorpagina voor leden.

en: Configure general BuddyPress appearance options.
nl: Configureer de algemene opties voor het BuddyPress-uiterlijk.

en: General BP Settings
nl: Algemene BP-instellingen

[ctx: Customizer Panel]
en: BuddyPress Nouveau
nl: BuddyPress-nouveau

en: Customize the appearance of BuddyPress Nouveau Template pack.
nl: Pas de weergave van het BuddyPress-nouveau-sjabloon-pakket aan.

en: Drag each possible member navigation items that are listed below into the order you prefer.
nl: Versleep de onderstaande ledennavigatie-items naar de gewenste volgorde.

en: Drag each possible group navigation items that are listed below into the order you prefer, in some groups some of these navigation items might not be active.
nl: Versleep de onderstaande groepsnavigatie-items naar de gewenste volgorde; in sommige groepen zijn mogelijk niet alle items beschikbaar.

en: Customizing the Groups navigation order needs you create at least one group first.
nl: Je moet eerst minstens één groep aanmaken voordat je de groepsnavigatievolgorde kunt wijzigen.

en: Include navigation title
nl: Inclusief navigatietitel

en: Displays BuddyPress primary nav in the sidebar of your site. Make sure to use it as the first widget of the sidebar and only once.
nl: Geeft de primaire navigatie van BuddyPress weer in de zijbalk van de site; zorg ervoor dat het de eerste widget in de zijbalk is die je gebruikt en dat je hem maar eenmaal gebruikt.

en: Use tab styling for Sites directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor de sitedirectory-navigatie.

en: Use column navigation for the Sites directory.
nl: Gebruik kolommen voor de site-navigatie.

en: All Sites
nl: Alle sites

en: Maximum amount to display:
nl: Maximaal weer te geven aantal:

en: Latest updates
nl: Laatste updates

en: (BuddyPress) Latest Activities
nl: (BuddyPress) recentste activiteiten

en: Display the latest updates of your community having the types of your choice.
nl: Geef de meest recente updates van je community weer die voldoen aan je criteria.

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity recorded date, 5: activity timestamp, 6: activity human time since
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><time class="time-since" datetime="%4$s" data-bp-timestamp="%5$d">%6$s</time></a>
nl: <a href="%1$s">%2$s</a> antwoordde <a href="%3$s" class="activity-time-since"><time class="time-since" datetime="%4$s" data-bp-timestamp="%5$d">%6$s</time></a>

en: Use tab styling for Activity directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor navigatie door het activiteitenoverzicht.

en: Use column navigation for the Activity directory.
nl: Gebruik kolommen voor navigatie door het activiteitenoverzicht.

en: New update comment replies
nl: Nieuwe update antwoorden op reacties

en: New update replies
nl: Nieuwe update antwoorden

en: New mentions
nl: Nieuwe vermeldingen

en: My Groups
nl: Mijn groepen

en: All Members
nl: Alle leden

en: Start typing the group name...
nl: Begin met het typen van de groepsnaam...

en: Post in: Group
nl: Bericht in: groep

en: Post in: Profile
nl: Bericht in: profiel

en: View activity.
nl: Bekijk activiteiten.

en: Update posted.
nl: Update geplaatst.

en: There was a problem displaying the content. Please try again.
nl: Er is een probleem met het weergeven van de inhoud; probeer het nog eens.

en: Settings menu
nl: Instellingenmenu

en: Select who may see your profile details.
nl: Selecteer wie je profielgegevens kunnen zien.

en: Profile Visibility Settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen profiel

en: Set your email notification preferences.
nl: Stel je e-mail-meldingsinstellingen in.

en: Email Notifications
nl: E-mailmeldingen

en: I want to restrict Group invites to my friends only.
nl: Ik wil groepsuitnodigingen beperken tot alleen mijn vrienden.

en: Repeat Your New Password
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord

en: Add Your New Password
nl: Voeg het nieuwe wachtwoord toe

en: Update your email and or password.
nl: Werk je e-mailadres en/of wachtwoord bij.

en: Email & Password
nl: E-mail & wachtwoord

en: Members Capabilities
nl: Lid-mogelijkheden

en: Profile menu
nl: Profielmenu

en: Who is allowed to see this field?
nl: Wie heeft het recht dit veld te kunnen zien?

note: translators: field visibility level, e.g. "...seen by: everyone".
en: This field may be seen by: %s
nl: Dit veld kan worden gezien door: %s

en: Notifications menu
nl: Meldingenmenu

en: Messages menu
nl: Berichtenmenu

en: Groups menu
nl: Groepenmenu

en: Friends menu
nl: Vriendenmenu

en: Friendship Requests
nl: Vriendschapsverzoeken

note: translators: 1: link to the customizer option. 2: link to the customizer widgets section.
en: You can set the preferences of the %1$s or add %2$s to it.
nl: Je kunt de voorkeuren voor de %1$s instellen of er %2$s aan toevoegen.

en: Manage the members default front page
nl: De standaardvoorpagina van leden beheren

en: Sites menu
nl: Sites-menu

en: Member Activities
nl: Ledenactiviteiten

en: Activity menu
nl: Activiteitsmenu

en: Group menu
nl: Groepsmenu

en: Group administration menu
nl: Groepsbeheer-menu

en: Membership List
nl: Lidmaatschapslijst

note: translators: 1: link to the customizer option. 2: link to the customizer widgets section.
en: You can set your preferences for the %1$s or add %2$s to it.
nl: Je kunt de voorkeuren voor de %1$s instellen of er %2$s aan toevoegen.

en: Manage the Groups default front page
nl: De standaardvoorpagina van groepen beheren

en: Manage your group members; promote to moderators, admins or demote or ban.
nl: Beheer de groepsleden; promoveer ze tot moderator of beheerder, of degradeer of verban ze.

en: Manage Group Members
nl: Beheer groepsleden

en: Change Group Settings
nl: Wijzig groepsinstellingen

en: Select Group Settings
nl: Selecteer groepsinstellingen

en: Upload Cover Image
nl: Upload schermfoto

en: Edit or update your avatar image for this group.
nl: Bewerk of update je profielfoto voor deze groep.

en: Add an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
nl: Voeg een afbeelding toe om te gebruiken als groepsfoto voor deze groep. Deze afbeelding zal worden getoond op de hoofdpagina van de groep en in de zoekresultaten.

en: Change Group Avatar
nl: Wijzig groepsfoto

en: Upload Group Avatar
nl: Upload groepsfoto

en: Edit Group Name &amp; Description
nl: Bewerk groep naam &amp; beschrijving

en: Enter Group Name &amp; Description
nl: Vul groep naam &amp; beschrijving in

en: Delete this group
nl: Verwijder deze groep

en: Group Activities
nl: Groep activiteiten

en: Group creation menu
nl: Groepsaanmaak-menu

en: Create A New Group
nl: Maak een nieuwe groep aan

en: Close this notice
nl: Sluit deze aankondiging

en: Directory menu
nl: Adresboek-menu

en: Star Message
nl: Bericht markeren

en: Unstar Message
nl: Berichtmarkering verwijderen

en: View full conversation and reply.
nl: Bekijk de volledige conversatie en antwoorden.

en: Star Conversation
nl: Conversatie markeren

en: Unstar Conversation
nl: Conversatiemarkering verwijderen

en: Participants:
nl: Deelnemers:

en: Active conversation:
nl: Actieve gesprekken:

en: Select message:
nl: Selecteer bericht:

en: Select bulk action
nl: Bulkactie selecteren

en: All Messages
nl: Alle berichten

en: Send @Username
nl: Stuur aan @Gebruikersnaam

en: Optional: add a message to your invite.
nl: Optioneel: voeg een bericht toe aan je uitnodiging.

en: The invite has been sent.
nl: De uitnodiging is verstuurd.

en: The invite has not been sent yet.
nl: De uitnodiging is nog niet verzonden.

en: Invited by:
nl: Uitgenodigd door:

en: Group invitations menu
nl: Groepsuitnodigingen-menu

en: Invite Members
nl: Leden uitnodigen

en: No member found by that ID.
nl: Geen lid met dat kenmerk gevonden.

en: Deactivate Notice
nl: Aankondiging deactiveren

[ctx: Tag prepended to active site-wide notice titles on WP Admin notices list table]
note: translators: %s: notice subject
en: Active: %s
nl: Actief: %s

en: Delete Notice
nl: Aankondiging verwijderen

en: Activate Notice
nl: Aankondiging activeren

[ctx: Admin Notices column header]
en: Created
nl: Aangemaakt

[ctx: Admin Notices column header]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: Admin Notices column header]
en: Subject
nl: Onderwerp

en: Notices List
nl: Aankondigingen lijst

en: Notice successfully updated.
nl: Aankondiging succesvol bijgewerkt.

en: Notice was not updated. Please try again.
nl: Aankondiging niet bijgewerkt. Probeer het nogmaals.

en: Publish Notice
nl: Publiceer aankondiging

en: Add New Notice
nl: Nieuwe aankondiging toevoegen

en: Manage notices shown at front end of your site to all logged-in users.
nl: Beheer aankondigingen die getoond worden aan ingelogde gebruikers in de front-end van je site.

[ctx: Admin Users menu]
en: Site Notices
nl: Site aankondigingen

[ctx: Notices admin page title]
en: Site Notices
nl: Site aankondigingen

en: Site Notices
nl: Site aankondigingen

en: Your changes have not been saved. Please fill in all required fields, and save your changes again.
nl: De wijzigingen zijn niet opgeslagen; vul alle verplichte velden in en sla de wijzigingen nogmaals op.

en: Project Founder
nl: Projectoprichter

en: Contributor Emeriti
nl: Opmerkelijke bijdragers

en: With our thanks to these Open Source projects
nl: Met dank aan deze Open Source projecten

en: Meet the contributors behind BuddyPress:
nl: Maak kennis met de bijdragers van BuddyPress:

en: Thank you for using BuddyPress! 😊
nl: Hartelijk dank voor het gebruik van BuddyPress 😊

note: translators: %s is the placeholder for the link to BuddyPress support forums.
en:  How are you using BuddyPress? Receiving your feedback and suggestions for future versions of BuddyPress genuinely motivates and encourages our contributors. Please %s about this version of BuddyPress on our website.
nl: Hoe gebruik jij BuddyPress? Je feedback en suggesties voor toekomstige versies van BuddyPress motiveren en moedigen onze bijdragers echt aan. Geef hier %s je feedback over deze versie van BuddyPress achter op onze website.

en: <strong>Link</strong> - Used by some types of activity (blog posts and comments) to store a link back to the original content.
nl: <strong>Link</strong> - Door sommige activiteitstypes (blogberichten en reacties) gebruikt om een link naar het origineel op te slaan.

en: Activity generated by posts and comments uses the link field for a permalink back to the content item.
nl: Activiteit gegenereerd door berichten en reacties zal het link-veld gebruiken voor een permalink naar het inhoud-item.

note: translators: accessibility text
en: Enable or disable all optional components in bulk
nl: Schakel alle optionele componenten in of uit op één plaats.

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress tools administration screen.
en: Are these emails not written in your site's language? Go to <a href="%s">BuddyPress Tools and try the "reinstall emails"</a> tool.
nl: Zijn deze e-mails niet in jouw taal geschreven? Ga dan naar <a href="%s">BuddyPress Tools en probeer "herinstalleer e-mails"</a>.

en: Allow activity stream commenting on posts and comments
nl: Sta reacties toe op activiteiten die gegenereerd zijn door berichten en reacties

en: You do not have access to that page.
nl: Je hebt geen toegang tot die pagina.

en: BuddyPress Credits
nl: BuddyPress credits

en: Post Comments
nl: Berichtreacties

[ctx: Colloquial alternative to "learn about BuddyPress"]
en: Hello, BuddyPress!
nl: Hallo, BuddyPress!

note: Description of the plugin
en: BuddyPress adds community features to WordPress. Member Profiles, Activity Streams, Direct Messaging, Notifications, and more!
nl: BuddyPress voegt community features toe aan WordPress. Gebruikersprofielen, activiteiten feeds, privéberichten, meldingen en meer!

note: translators: %s: message recipients list
en: Conversation between %s.
nl: Gesprek tussen %s.

en: [deleted]
nl: [verwijderd]

en: you
nl: jij

en: Dismiss this notice
nl: Negeer deze aankondiging

en: You do not have access to that conversation.
nl: Je hebt geen toegang tot dit gesprek.

en: The conversation you tried to access is no longer available
nl: Het gesprek waaraan je probeert deel te nemen is niet langer beschikbaar

en: Groups must have a name and a description. Please try again.
nl: Groepen moeten een naam en beschrijving bevatten. Probeer het nogmaals.

note: translators: %s: group link
en: Group invite accepted. Visit %s.
nl: Groepsuitnodiging geaccepteerd. Bezoek %s.

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group permalink. 2: the new group permalink.
en: * Permalink changed from "%1$s" to "%2$s".
nl: * Permalink veranderd van "%1$s" naar "%2$s".

en: Group name, slug, and description are all required fields.
nl: Groepsnaam, slug en beschrijving zijn allemaal verplichte velden.

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the permalink of the group %2$s.
nl: %1$s veranderde de permalink van de groep %2$s.

en: No template packages available.
nl: Geen sjabloonpakketten beschikbaar.

en: Template Pack
nl: Sjabloonpakket

en: The selected Template Pack will serve all BuddyPress templates.
nl: Het geselecteerde sjabloonpakket zal voor alle BuddyPress-sjablonen dienen.

[ctx: Delete field link]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Edit field link]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Profile fields group was deleted successfully]
en: The group was deleted successfully.
nl: De groep is met succes verwijderd.

[ctx: Error when deleting profile fields group]
en: There was an error deleting the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van de groep; probeer het nog eens.

[ctx: Add New Profile Fields Group]
en: Add New Group
nl: Voeg een nieuwe groep toe

[ctx: You have no profile fields groups.]
en: You have no groups.
nl: Je hebt geen groepen.

[ctx: Delete Profile Fields Group]
en: Delete Group
nl: Verwijder groep

[ctx: Edit Profile Fields Group]
en: Edit Group
nl: Bewerk groep

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all comments (%d)
nl: Toon alle reacties (%d)

en: Please update your server or deactivate BuddyPress.
nl: Update de server of deactiveer BuddyPress.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: Your site is currently running PHP version %1$s, while BuddyPress requires version %2$s or greater.
nl: De site werkt momenteel met PHP-versie %1$s, terwijl BuddyPress versie %2$s of hoger vereist.

en: Your site does not support BuddyPress.
nl: De site ondersteunt BuddyPress niet.

en: A dynamic list of recently active, popular, newest, or alphabetical groups
nl: Een dynamische lijst van recent geactiveerde, populaire, nieuwste of alfabetische volgorde van groepen.

[ctx: Group members pagination in group admin]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s lid aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s leden aan het bekijken

en: Field Group Name (required)
nl: Veld groepsnaam (verplicht)

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Name (required)
nl: Naam (verplicht)

en: years from now
nl: aantal jaar vanaf nu

en: years ago
nl: aantal jaar geleden

en: Select range
nl: Selecteer het bereik

en: Relative
nl: Relatief

en: End:
nl: Einde:

en: Start:
nl: Begin:

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Range
nl: Bereik

en: Documentation on date and time formatting
nl: Documentatie over datum- en tijdopmaak

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Enter custom time format
nl: Voer een aangepaste tijdopmaak in

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: <code>4 years ago</code>, <code>4 years from now</code>
nl: <code>4 jaar geleden</code>, <code>4 jaar vanaf nu</code>

en: Time elapsed
nl: Verstreken tijd

note: translators: accessibility text
en: Profile visibility settings
nl: Profielzichtbaarheidsinstellingen

note: translators: accessibility text
en: Notification settings
nl: Meldingsinstellingen

note: translators: accessibility text
en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Profile field groups
nl: Profielveld groepen

note: translators: accessibility text
en: Unread notifications
nl: Ongelezen meldingen

note: translators: accessibility text
en: Sitewide Notices
nl: Sitebrede aankondigingen

note: translators: accessibility text
en: Sent Messages
nl: Verzonden berichten

note: translators: accessibility text
en: Messages inbox
nl: Berichten-inbox

note: translators: accessibility text
en: Starred messages
nl: Favoriete berichten

note: translators: accessibility text
en: Compose Message
nl: Bericht opstellen

en: Member primary navigation
nl: Primaire lidnavigatie

note: translators: accessibility text
en: Member's groups
nl: Groepen van lid

note: translators: accessibility text
en: My groups
nl: Mijn groepen

note: translators: accessibility text
en: Group invitations
nl: Groepsuitnodigingen

note: translators: accessibility text
en: Friends
nl: Vrienden

note: translators: accessibility text
en: My friends
nl: Mijn vrienden

note: translators: accessibility text
en: Friendship requests
nl: Vriendschapsverzoeken

en: Member secondary navigation
nl: Secondaire lidnavigatie

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
nl: Privacy: ik wil dat mijn site gevonden wordt in zoekmachines en in publieke lijsten rond dit netwerk.

note: translators: accessibility text
en: Members directory
nl: Ledenoverzicht

en: Members directory secondary navigation
nl: Secondaire navigatie ledenoverzicht

en: Members directory main navigation
nl: Hoofdnavigatie ledenoverzicht

en: Send invites
nl: Verzend uitnodigingen

en: Group primary navigation
nl: Primaire groepsnavigatie

en: Manage Membership Requests
nl: Beheer lidmaatschapsaanvragen

en: No group members were found.
nl: Geen groepsleden gevonden.

en: No group moderators were found.
nl: Geen groepsmoderatoren gevonden.

en: No group administrators were found.
nl: Geen groepsbeheerders gevonden.

en: Manage Group Settings
nl: Beheer groepsinstellingen

en: Manage Group Details
nl: Beheer groepsgegevens

note: translators: accessibility text
en: Groups directory
nl: Groepenoverzicht

en: Groups directory secondary navigation
nl: Secondaire navigatie groepen map

en: Groups directory main navigation
nl: Hoofd navigatie groepen map

note: translators: accessibility text
en: Group Avatar
nl: Groepsfoto

en: Select the types this group should be a part of.
nl: Selecteer het type waar deze groep deel van uit zou moeten maken.

en: Group Types
nl: Groepstypen

note: translators: accessibility text
en: Group Details
nl: Groepsgegevens

note: translators: accessibility text
en: Sites directory
nl: Sites map

en: Sites directory secondary navigation
nl: Secondaire navigatie sites map

en: Sites directory main navigation
nl: Hoofd navigatie sites map

en: Activity secondary navigation
nl: Secondaire navigatie activiteit

en: Sitewide activities navigation
nl: Sitebrede navigatie activiteiten

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: ISO8601 timestamp, 5: activity relative timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>
nl: <a href="%1$s">%2$s</a> antwoordde <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>

[ctx: Label for the WP users table member type column]
en: Member Type
nl: Lidtype

en: Member type was changed successfully.
nl: Lid type is succesvol gewijzigd.

en: There was an error while changing member type. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het wijzigen van het lidtype; probeer het nog eens.

en: No Member Type
nl: Geen lid type

en: Change member type to&hellip;
nl: Wijzig lid type naar&hellip;

en: No Group Type
nl: Geen groep type

en: Change group type to&hellip;
nl: Wijzig groep type naar&hellip;

[ctx: Label for the WP groups table group type column]
en: Group Type
nl: Groepstype

note: translators: %s: group type singular name
en: Viewing groups of the type: %s
nl: Je bekijkt groepen met het type: %s

en: Group secondary navigation
nl: Secondaire navigatie groep

en: Group Types:
nl: Groepstypen:

en: Group type was changed successfully.
nl: Groep type werd succesvol gewijzigd.

en: There was an error while changing group type. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het wijzigen van het groepstype; probeer het nog eens.

en: (Not available on the front end)
nl: (niet beschikbaar bij het front end)

en: BuddyPress Team
nl: BuddyPress team

en: You can change this or any other email notification preferences in your email settings.
nl: Je kunt deze of alle andere e-mailmeldingsvoorkeuren wijzigen in je e-mail instellingen.

en: Please go to your notifications settings to unsubscribe from emails.
nl: Ga naar je meldingsinstellingen om je af te melden voor e-mails.

en: Please log in and go to your settings to unsubscribe from notification emails.
nl: Log in en ga naar je instellingen om je af te melden voor meldings-e-mails.

en: Something has gone wrong.
nl: Er is iets fout gegaan.

en: You will no longer receive emails when your request to join a group has been accepted or denied.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als je aanvragen om lid te worden van een groep worden geaccepteerd of afgewezen.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a message.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand je een bericht stuurt.

en: You will no longer receive emails when someone requests to be a member of your group.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand een aanvraag indient om een lid te worden van de groep.

en: You will no longer receive emails when you have been promoted in a group.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als je gepromoveerd wordt in een groep.

en: You will no longer receive emails when you are invited to join a group.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als je uitgenodigd wordt om bij een groep aan te sluiten.

en: You will no longer receive emails when one of your groups is updated.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als één van je groepen is bijgewerkt.

en: You will no longer receive emails when someone accepts your friendship request.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand je vriendschapsverzoek accepteert.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a friend request.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand je een vriendschapsverzoek stuurt.

en: You will no longer receive emails when someone mentions you in an update.
nl: Je zal geen e-mails meer ontvangen wanneer iemand je vermeldt in een update.

en: You will no longer receive emails when someone replies to an update or comment you posted.
nl: Je zal geen e-mails meer ontvangen wanneer iemand reageert op een update of reactie die jij geplaatst hebt.

note: translators: %s: the link to the Site settings page
en: Registration is currently disabled.  Before associating a page is allowed, please enable registration by clicking on the "Anyone can register" checkbox on <a href="%s">this page</a>.
nl: Registratie is momenteel uitgeschakeld. Om een pagina te kunnen groeperen moet je eerst de registratie toestaan door te clicken op ''iedereen kan zich registreren'' checkbox op <a href="%s">deze pagina</a>.

note: translators: %s: the link to the Network settings page
en: Registration is currently disabled.  Before associating a page is allowed, please enable registration by selecting either the "User accounts may be registered" or "Both sites and user accounts can be registered" option on <a href="%s">this page</a>.
nl: Registratie is momenteel uitgeschakeld. Om een pagina te kunnen associëren dient de registratie te worden ingeschakeld door de optie "Gebruiker accounts kunnen worden geregistreerd" of "Zowel sites als gebruiker accounts kunnen worden geregistreerd" te kiezen op <a href="%s">deze pagina</a>.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the site's PHP version number
en: Your site is currently running PHP version %s, while BuddyPress 2.8 will require version 5.3+.
nl: Je site draait momenteel op PHP versie %s, terwijl BuddyPress 2.8 versie 5.3 of hoger vereist.

en: Your site is not ready for BuddyPress 2.8.
nl: Je site is niet geschikt voor BuddyPress 2.8.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
nl: Bekijk <a href="%s">de Codex gids</a> voor meer informatie.

en: A BuddyPress update is available, but your system is not compatible.
nl: Er is een BuddyPress update beschikbaar, maar je systeem is niet compatible.

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network
nl: Privacy: ik wil dat mijn site gevonden wordt in zoekmachines en in publieke lijsten rond deze netwerk

note: translators: %s is the placeholder for the name of the blog
en: Site icon for %s
nl: Favicon voor %s

en: Select All
nl: Selecteer alles

note: translators: 1: email address. 2: cancel email change url.
en: Check your email (%1$s) for the verification link, or <a href="%2$s">cancel the pending change</a>.
nl: Controleer je e-mail (%1$s) voor de verificatie link, of <a href="%2$s">annuleer wachtende verandering</a>.

note: translators: %s: new email address
en: There is a pending change of your email address to %s.
nl: Er is een wachtende verandering van je e-mailadres naar %s.

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Unread %s
nl: Ongelezen %s

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
nl: Meldingen %s

[ctx: Profile screen nav]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
nl: Meldingen %s

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Inbox %s
nl: Postvak %s

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Messages %s
nl: Berichten %s

en: No user found with this ID.
nl: Geen gebruiker gevonden met deze ID.

[ctx: My Account Groups sub nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Pending Invites %s
nl: %s openstaande uitnodigingen

[ctx: My Account Groups nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Groups %s
nl: Groepen %s

[ctx: Group screen nav with counter]
note: translators: %s: Group count for the current user
en: Groups %s
nl: Groepen %s

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Your request to join a group has been approved or denied
nl: Je aanvraag om lid te worden van een groep is goedgekeurd of geweigerd

en: You may not register a group type with this name.
nl: Een groepstype met deze naam is niet toegestaan.

en: Group type already exists.
nl: Groepstype bestaat al.

note: translators: accessibility text
en: Select group type
nl: Selectie groepstype

en: No group found with this ID.
nl: Geen groep gevonden met deze ID.

[ctx: groups admin edit screen]
en: Group Type
nl: Groepstype

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Pending Requests %s
nl: %s openstaande aanvragen

[ctx: My Account Friends menu]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Friends %s
nl: Vrienden %s

note: translators: %s: Friend count for the current user
en: Friends %s
nl: Vrienden %s

en: These globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
nl: De globals zouden niet meer gebruikt moeten worden en zijn afgeschaft. Gebruik alsjeblieft de BuddyPress nav functie.

en: The bp_nav and bp_options_nav globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
nl: De bp_nav en bp_options_nav globals zouden niet meer gebruikt moeten worden en zijn afgeschaft. Gebruik alsjeblieft de BuddyPRess nav functie.

[ctx: Email post type]
en: Situations
nl: Situaties

[ctx: Comment blacklist]
en: You have posted an inappropriate word.
nl: Je hebt een ongepast woord gebruikt.

[ctx: Comment moderation]
en: You have posted an inappropriate word.
nl: Je hebt een ongepast woord gebruikt.

en: You have posted too many links
nl: Je hebt teveel links geplaatst

en: It looks like you have more sites to record. Resume recording by checking the "Repopulate site tracking records" option.
nl: Het lijkt erop dat je meer websites hebt om bij te houden. Vervolg het bijhouden door de "Herstel de site tracking registratie." optie aan te vinken.

note: Translators: %s is the comma separated list of components needing a directory page.
en: The following active BuddyPress Components do not have associated WordPress Pages: %s.
nl: De volgende actieve BuddyPress componenten hebben geen gekoppelde WordPress pagina's: %s.

note: translators: 1: Login URL, 2: User name
en: <a href="%1$s">Log in</a> as "%2$s" using your existing password.
nl: <a href="%1$s">Log in</a> als "%2$s" met een bestaand wachtwoord.

note: translators: %s: the link of the new site
en: %s is your new site.
nl: %s is je nieuwe site.

en: Embedded Activity Item
nl: Embedded activiteit item

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
note: translators: %s: Unread mention count for the current user
en: Mentions %s
nl: Vermeldingen %s

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s replied to one of your activity comments
nl: %1$s heeft gereageerd op één van je activiteiten reacties

note: translators: 1: the number of activity comment replies
en: You have %1$d new comment replies
nl: Je hebt %1$d nieuwe commentaar reacties

en: New Activity comment reply
nl: Nieuwe activiteit-commentaar reactie

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s commented on one of your updates
nl: %1$s reageerde op één van je updates

note: translators: 1: the number of activity replies
en: You have %1$d new replies
nl: Je hebt %1$d nieuwe reacties

en: New Activity reply
nl: Nieuwe activiteit-reactie

en: Your browser does not support HTML5 audio
nl: Je browser ondersteunt geen HTML5 audio

en: Your browser does not support HTML5 video
nl: Je browser ondersteunt geen HTML5 video

note: translators: %s: oEmbed provider.
en: View on %s
nl: Bekijk op %s

note: translators: 1: oEmbed author. 2: oEmbed provider. eg. By BuddyPress on YouTube.
en: By %1$s on %2$s
nl: Door %1$s op %2$s

en: Edit Activity
nl: Activiteit bewerken

note: translators: accessibility text
en: Edit activity content
nl: Pas activiteiten content aan

note: translators: accessibility text
en: Edit activity action
nl: Activiteiten bewerken

[ctx: Post Type generic comments activity front filter]
en: Item comments
nl: Item reacties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

note: translators: accessibility text
en: Autolink status for this field
nl: Autolink status voor dit veld

en: On user profiles, link this field to a search of the Members directory, using the field value as a search term.
nl: In een gebruikersprofiel, link dit veld naar een zoekactie in de ledenlijst, met de waarde van het veld als zoekterm.

[ctx: email]
en: unsubscribe
nl: afmelden

en: Message was not sent. Please try again.
nl: Het bericht was niet verzonden. Probeer het nog eens.

note: translators: accessibility text
en: Pending users list
nl: Afwachtende gebruikers lijst

note: translators: accessibility text
en: Pending users list navigation
nl: Afwachtende gebruikers lijst navigatie

note: translators: accessibility text
en: Filter users list
nl: Gebruikerslijst filteren

note: translators: accessibility text
en: Filter groups list
nl: Groepenlijst filteren

note: translators: accessibility text
en: Groups list
nl: Groepenlijst

note: translators: accessibility text
en: Groups list navigation
nl: Groepenlijst-navigatie

[ctx: email post type description]
en: BuddyPress emails
nl: BuddyPress e-mails

[ctx: email menu label]
en: Customize
nl: Aanpassen

[ctx: screen heading]
en: Emails
nl: E-mails

en: BuddyPress Options
nl: BuddyPress Opties

[ctx: recipient salutation]
note: translators: %s: the email token for the recipient name
en: Hi %s,
nl: Hoi %s,

[ctx: email type taxonomy description]
en: BuddyPress email types
nl: BuddyPress e-mail typen

[ctx: email type taxonomy label]
en: View Email Situation
nl: E-mailsituatie Bekijken

[ctx: email type taxonomy label]
en: Update Email Situation
nl: E-mailsituatie Bijwerken

[ctx: email type taxonomy singular name]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: email type taxonomy label]
en: Search Emails
nl: Zoek E-mails

[ctx: email type taxonomy label]
en: Popular Email Situation
nl: Populaire e-mailsituatie

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations
nl: Geen e-mailsituaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations found.
nl: Geen e-mail situaties gevonden.

[ctx: email type taxonomy label]
en: New email situation name
nl: Nieuwe e-mail situatie naam

[ctx: email type taxonomy name]
en: Situation
nl: Situatie

[ctx: email type taxonomy label]
en: Situations
nl: Situaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list navigation
nl: E-maillijst-navigatie

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list
nl: E-maillijst

[ctx: email type taxonomy label]
en: Edit Email Situations
nl: Bewerk E-mailsituaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: All Email Situations
nl: Alle E-mailsituaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: New Email Situation
nl: Nieuwe E-mailsituatie

[ctx: email post type label]
en: View Email
nl: Bekijk E-mail

[ctx: email post type label]
en: Uploaded to this email
nl: Ge&#252;pload naar deze e-mail

[ctx: email post type singular name]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: email post type label]
en: Search Emails
nl: Zoek E-mails

[ctx: email post type label]
en: No emails found in Trash
nl: Geen e-mails gevonden in de prullenbak

[ctx: email post type label]
en: No emails found
nl: Geen e-mails gevonden

[ctx: email post type label]
en: New Email
nl: Nieuwe E-mail

[ctx: email post type label]
en: BuddyPress Emails
nl: BuddyPress E-mails

[ctx: email post type name]
en: Emails
nl: E-mails

[ctx: email post type label]
en: Email list navigation
nl: E-maillijst-navigatie

[ctx: email post type label]
en: Email list
nl: E-maillijst

[ctx: email post type label]
en: Filter email list
nl: E-maillijst filteren

[ctx: email post type label]
en: Edit Email
nl: E-mail wijzigen

[ctx: email post type label]
en: All Emails
nl: Alle E-mails

[ctx: email post type label]
en: Add a New Email
nl: Nieuwe E-mail toevoegen

[ctx: email post type label]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Footer text
nl: Footer tekst

en: Change the email footer here
nl: Wijzig de e-mail footer hier

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text size
nl: Grootte

en: Text color
nl: Tektskleur

en: Highlight color
nl: Kenmerkende kleur

en: Applied to links and other decorative areas.
nl: Voor links en andere decoratieve gedeelten.

en: Header background color
nl: Hoofdtekst achtergrondkleur

en: Email background color
nl: E-mail achtergrondkleur

[ctx: email]
en: Footer
nl: Voettekst

[ctx: email]
en: Header
nl: Hoofdtekst

[ctx: screen heading]
en: BuddyPress Emails
nl: BuddyPress E-mails

en: Customize the appearance of emails sent by BuddyPress.
nl: Pas de weergave aan van de door BuddyPress verzonden e-mails.

en: Emails have been successfully reinstalled.
nl: E-mails zijn succesvol opnieuw geïnstalleerd.

en: Reinstall emails (delete and restore from defaults).
nl: Herinstalleer e-mails (verwijder en herstel de standaard).

en: Repopulate site tracking records.
nl: Herstel de site tracking registratie.

en: Repair total groups count for each member.
nl: Repareer het totaal groepen voor elk lid.

en: Repair total friends count for each member.
nl: Repareer het totaal aantal vrienden voor elk lid.

en: Repair total members count.
nl: Repareer het totaal aantal leden.

en: Repair tools
nl: Reparatiegereedschap

en: BuddyPress keeps track of various relationships between members, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
nl: BuddyPress volgt verschillende relaties tussen leden, groepen en activiteiten. Soms lopen deze relaties niet meer synchroon, gewoonlijk na een import, update of verhuizing.

en: Recipient had requested to join a group, which was rejected.
nl: De groeplidmaatschapsaanvraag van de ontvanger is afgewezen.

en: Recipient had requested to join a group, which was accepted.
nl: De groeplidmaatschapsaanvraag van de ontvanger is geaccepteerd.

en: Recipient has changed their email address.
nl: De ontvanger heeft zijn e-mailadres gewijzigd.

en: Recipient has received a private message.
nl: De ontvanger heeft een priv&#233;bericht ontvangen.

en: A member has requested permission to join a group.
nl: Een lid heeft een aanvraag tot groepslidmaatschap ingediend.

en: Recipient's status within a group has changed.
nl: De ontvanger's status in een groep is gewijzigd.

en: A member has sent a group invitation to the recipient.
nl: Een lid heeft een groepsuitnodiging verzonden naar de ontvanger.

en: A group's details were updated.
nl: De details van een groep zijn bijgewerkt.

en: Recipient has had a friend request accepted by a member.
nl: De ontvanger heeft een vriendschapsverzoek gekregen dat geaccepteerd is door een lid.

en: A member has sent a friend request to the recipient.
nl: Een lid heeft een vriendschapsverzoek gestuurd naar de ontvanger.

en: Recipient has registered for an account and site.
nl: De ontvanger heeft zich geregistreerd voor een account en een site.

en: Recipient has registered for an account.
nl: De ontvanger heeft zich geregistreerd voor een account.

en: Recipient was mentioned in a group activity update.
nl: De ontvanger is genoemd in een groepsactiviteiten update.

en: Recipient was mentioned in an activity update.
nl: De ontvanger is genoemd in een activiteiten update.

en: A member has replied to a comment on an activity update that the recipient posted.
nl: Een lid heeft gereageerd op een reactie op een activiteiten update die de ontvanger heeft geplaatst.

en: A member has replied to an activity update that the recipient posted.
nl: Een lid heeft gereageerd op een activiteiten update dat de ontvanger heeft geplaatst.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been rejected.
    
    To request membership again, visit: {{{group.url}}}
nl: Je lidmaatschapsaanvraag voor de groep '{{group.name}}' is afgewezen.
    
    Om opnieuw een lidmaatschap aan te vragen ga je naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been rejected.
nl: Je lidmaatschapsaanvraag voor de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; is afgewezen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" rejected
nl: [{{{site.name}}}] Lidmaatschapsaanvraag voor groep '{{group.name}}' afgewezen

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been accepted.
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
nl: Je lidmaatschapsaan vraagvoor de groep '{{group.name}}' is geaccepteerd.
    
    Om de groep te bekijken ga je naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been accepted.
nl: Je lidmaatschapsaanvraag voor de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; is geaccepteerd.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" accepted
nl: [{{{site.name}}}] Lidmaatschapsaanvraag voor groep '{{group.name}}' geaccepteerd

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, go to the following link to confirm the change: {{{verify.url}}}
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
nl: Je hebt recent het e-mailadres van je account op {{site.name}} gewijzigd naar {{user.email}}; als dit klopt, ga dan hierheen om de wijziging te bevestigen: {{{verify.url}}}.
    
    Zo niet, negeer en verwijder dan gerust deze e-mail als je je hebt bedacht of als je denkt dat je deze e-mail onterecht hebt ontvangen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, <a href="{{{verify.url}}}">go here to confirm the change</a>.
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
nl: Je hebt recent het e-mailadres van je account op {{site.name}} gewijzigd naar {{user.email}}; als dit klopt, <a href="{{{verify.url}}}">ga dan hierheen om de wijziging te bevestigen</a>.
    
    Zo niet, negeer en verwijder dan gerust deze e-mail als je je hebt bedacht of als je denkt dat je deze e-mail onterecht hebt ontvangen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Verify your new email address
nl: [{{{site.name}}}] Bevestig je nieuwe e-mailadres

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: "{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{message.url}}}
nl: {{sender.name}} heeft je een nieuw bericht gestuurd: "{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de converstaie om te reageren of om op de hoogte te zijn van het gesprek: {{{message.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{sender.name}} heef je een nieuw bericht gestuurd: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}">Ga naar de conversatie</a> om te reageren of om op de hoogte te zijn van het gesprek.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New message from {{sender.name}}
nl: [{{{site.name}}}] Nieuw bericht van {{sender.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.name}} wants to join the group "{{group.name}}". As you are the administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    To manage this and all other pending requests, visit: {{{group-requests.url}}}
    
    To view {{requesting-user.name}}'s profile, visit: {{{profile.url}}}
nl: {{requesting-user.name}} wil lid worden van de groep '{{group.name}}'; omdat je de beheerder van de groep bent, moet je de aanvraag accepteren of afwijzen.
    
    Om deze en alle andere wachtende aanvragen te beheren ga je naar: {{{group-requests.url}}}
    
    Om het profiel van {{requesting-user.name}} te bekijken ga je naar: {{{profile.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> wants to join the group &quot;{{group.name}}&quot;.
     {{request.message}}
     As you are an administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}">Go here to manage this</a> and all other pending requests.
nl: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> wil lid worden van de groep &quot;{{group.name}}&quot;.
     {{request.message}}
    Omdat je beheerder van deze groep bent, moet je deze lidmaatschapsaanvraag accepteren of afwijzen.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}">Ga naar hierheen</a> om dit en alle andere wachtende aanvragen te beheren.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group: {{group.name}}
nl: [{{{site.name}}}] Lidmaatschapsaanvraag voor groep: {{group.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to {{promoted_to}} in the group: "{{group.name}}".
    
    To visit the group, go to: {{{group.url}}}
nl: Je bent gepromoveerd tot {{promoted_to}} in de groep: "{{group.name}}"
    
    Om de groep te bekijken, ga naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to <b>{{promoted_to}}</b> in the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.
nl: Je bent gepromoveerd tot <b>{{promoted_to}}</b> in de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have been promoted in the group: "{{group.name}}"
nl: [{{{site.name}}}] Je bent gepromoveerd in de groep: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{inviter.name}} has invited you to join the group: "{{group.name}}".
    
    To accept your invitation, visit: {{{invites.url}}}
    
    To learn more about the group, visit: {{{group.url}}}.
    To view {{inviter.name}}'s profile, visit: {{{inviter.url}}}
nl: {{inviter.name}} heeft je uitgenodigd om bij de groep "{{group.name}}" te komen.
    
    Om de uitnodiging te accepteren, ga naar: {{{invites.url}}}
    
    Om meer te weten te komen over de groep, ga naar: {{{group.url}}}.
    Om het profiel van {{inviter.name}} te bekijken, ga naar: {{{inviter.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}}</a> has invited you to join the group: &quot;{{group.name}}&quot;.
    {{invite.message}}
    <a href="{{{invites.url}}}">Go here to accept your invitation</a> or <a href="{{{group.url}}}">visit the group</a> to learn more.
nl: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}}</a> heeft je uitgenodigd voor de groep &quot;{{group.name}}&quot;.
    {{invite.message}}
    <a href="{{{invites.url}}}">Ga hierheen om de uitnodiging te accepteren</a> of <a href="{{{group.url}}}">bezoek de groep</a> om meer te weten te komen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have an invitation to the group: "{{group.name}}"
nl: [{{{site.name}}}] Je hebt een uitnodiging voor de groep: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group "{{group.name}}" were updated:
    
    {{changed_text}}
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
nl: Groepsgegevens voor de groep "{{group.name}}" zijn bijgewerkt:
    
    {{changed_text}}
    
    Om de groep te bekijken: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; were updated:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>
nl: Groepsgegevens voor de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; zijn bijgewerkt:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Group details updated
nl: [{{{site.name}}}] Groepsgegevens bijgewerkt

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{friend.name}} accepted your friend request.
    
    To learn more about them, visit their profile: {{{friendship.url}}}
nl: {{friend.name}} heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd.
    
    Bekijk het profiel om meer over hem te weten te komen: {{{friendship.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> accepted your friend request.
nl: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} accepted your friendship request
nl: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{initiator.name}} wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: {{{friend-requests.url}}}
    
    To view {{initiator.name}}'s profile, visit: {{{initiator.url}}}
nl: {{initiator.name}} wil je graag als vriend toevoegen.
    
    Om dit verzoek te accepteren en alle wachtende verzoeken te beheren ga je naar: {{{friend-requests.url}}}
    
    Om het profiel van {{initiator.name}} te bekijken ga je naar: {{{initiator.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>
nl: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> wil je graag als vriend toevoegen.
    
    Om dit verzoek te accepteren en alle wachtende verzoeken te beheren ga je naar: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New friendship request from {{initiator.name}}
nl: [{{{site.name}}}] Nieuw vriendschapsverzoek van {{initiator.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: {{{activate-site.url}}}
    
    After you activate, you can visit your site at {{{user-site.url}}}.
nl: Bedankt voor het registreren!
    
    Om de activering van je account en site af te ronden, ga naar de volgende link: {{{activate-site.url}}}
    
    Nadat je de activering hebt afgerond, kan je je site bezoeken op {{{user-site.url}}}.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    After you activate, you can visit your site at <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.
nl: Bedankt voor het registreren!
    
    Om de activering van je account en site af te ronden, ga naar de volgende link: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    Nadat je de activering hebt afgerond, kan je je site bezoeken op <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate {{{user-site.url}}}
nl: [{{{site.name}}}] Activeer {{{user-site.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate your account
nl: [{{{site.name}}}] Activeer je account

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
nl: {{poster.name}} noemde je in de groep "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} noemde je in de groep "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in an update
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft je genoemd in een update

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
nl: {{poster.name}} heeft je genoemd in een status update:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} heeft je genoemd in een status update:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in a status update
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft je genoemd in een status update

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
nl: {{poster.name}} reageerde op een van je reacties:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} reageerde op een van je reacties:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your comments
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je reacties

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
nl: {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je updates:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je updates:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of op je op de hoogte te stellen van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your updates
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je updates

en: Most email clients support HTML email. However, some people prefer to receive plain text email. Enter a plain text alternative version of your email here.
nl: De meeste e-mailclients ondersteunen HTML e-mail. Toch zijn er mensen die liever e-mail met platte tekst weergave ontvangen. Voer hier de platte tekst variant van de e-mail in.

note: translators: accessibility text
en: Plain text email content
nl: E-mailinhoud voor platte tekst weergave

en: Choose when this email will be sent.
nl: Kies wanneer deze e-mail wordt verzonden.

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress codex page about BP Email tokens.
en: Phrases wrapped in braces <code>{{ }}</code> are email tokens. <a href="%s">Learn about tokens on the BuddyPress Codex</a>.
nl: Teksten tussen accolades <code>{{ }}</code> zijn e-mail tekens. <a href="%s">Kom meer te weten over tekens in de BuddyPress Codex</a>.

note: translators: accessibility text
en: Select %s
nl: Kies %s

note: translators: accessibility text
en: Components list
nl: Componentenlijst

note: translators: accessibility text
en: Filter components list
nl: Componentenlijst filteren

note: translators: %s: activity date and time
en: Submitted on %s
nl: Geplaatst op %s

note: translators: accessibility text
en: Filter activities list
nl: Activiteitenlijst filteren

note: translators: accessibility text
en: Activities list
nl: Activiteitenlijst

[ctx: Post Type generic comments activity admin filter]
en: New item comment posted
nl: Nieuwe activiteitenreactie geplaatst

note: translators: accessibility text
en: Activity list navigation
nl: Activiteitenlijst-navigatie

en: Unavailable to all members.
nl: Niet beschikbaar voor alle leden.

en: This field should be available to:
nl: Dit veld moet beschikbaar zijn voor:

en: Member Types
nl: Ledentypes

note: translators: accessibility text
en: Add description
nl: Voeg omschrijving toe

en: (Unavailable to all members)
nl: (Niet beschikbaar voor alle leden)

note: translators: %s: comma separated list of member types
en: (Member types: %s)
nl: (Soorten leden: %s)

en: Users with no member type
nl: Gebruikers zonder lidtype

note: translators: accessibility text
en: Add an option
nl: Voeg een optie toe

note: translators: accessibility text
en: Textbox
nl: Tekstvak

note: translators: accessibility text
en: Number field
nl: Getalveld

note: translators: accessibility text
en: Select visibility
nl: Selecteer zichtbaarheid

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Cover Image
nl: Verander schermafbeelding

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Cover Image
nl: Verander schermafbeelding

note: translators: %s: user profile link
en: %s's profile was updated
nl: %s's profiel is bijgewerkt

en: Your Cover Image will be used to customize the header of your profile.
nl: De schermafbeelding zal worden gebruikt om de header van je profiel aan te passen.

note: translators: accessibility text
en: Select this notification
nl: Selecteer deze melding

note: translators: accessibility text
en: Reply to Message
nl: Antwoorden op het bericht

note: translators: accessibility text
en: Select this message
nl: Selecteer een bericht

note: translators: %s: level of visibility
en: This field can be seen by: %s
nl: Dit veld kan worden gezien worden door: %s

en: Change Cover Image
nl: Verander de schermafbeelding

note: translators: %s: all groups count
en: All Groups %s
nl: Alle groepen %s

en: The Cover Image will be used to customize the header of your group.
nl: De schermafbeelding wordt gebruikt om de header van de groep aan te passen.

note: translators: accessibility text
en: Select an image
nl: Selecteer een afbeelding

note: translators: %s: current user blogs count
en: My Sites %s
nl: Mijn  sites %s

note: translators: %s: all blogs count
en: All Sites %s
nl: Alle sites %s

en: Delete Group Cover Image
nl: Verwijder groepsschermafbeelding

en: If you'd like to remove the existing group cover image but not upload a new one, please use the delete group cover image button.
nl: Als je de groepsschermafbeelding wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de knop voor het verwijderen van de groepsschermafbeelding.

en: Delete My Cover Image
nl: Verwijder mijn schermafbeelding

en: If you'd like to delete your current cover image but not upload a new one, please use the delete Cover Image button.
nl: Als je graag de huidige schermafbeelding wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de knop Verwijder schermafbeelding.

note: translators: accessibility text
en: Post what's new
nl: Plaats nieuws

note: translators: %s: number of favorites
en: My Favorites %s
nl: Mijn favorieten %s

note: translators: %s: current user groups count
en: My Groups %s
nl: Mijn groepen %s

note: translators: %s: number of friends
en: My Friends %s
nl: Mijn vrienden %s

note: translators: %s: number of members
en: All Members %s
nl: Alle leden %s

note: translators: accessibility text
en: Comment
nl: Reacties

note: translators: %s: number of activity comments
en: Comment %s
nl: Reageren %s

en: Message could not be sent because you have entered an invalid username. Please try again.
nl: Bericht kon niet worden verzonden omdat je een ongeldige gebruikersnaam hebt ingevoerd; probeer het nog eens.

en: Message could not be sent. Please enter a recipient.
nl: Bericht kon niet worden verzonden; voer een ontvanger in.

en: Your message was not sent. Please use a valid sender.
nl: Je bericht is niet verzonden; gebruik een geldige afzender.

en: Notice deleted successfully.
nl: Aankondiging is met succes verwijderd.

en: Notice activated successfully.
nl: Aankondiging is met succes geactiveerd.

en: Notice deactivated successfully.
nl: Aankondiging is met succes gedeactiveerd.

en: Message successfully sent.
nl: Bericht is met succes verzonden.

en: Notice was not created. Please try again.
nl: Aankondiging is niet aangemaakt; probeer het nog eens.

en: Notice successfully created.
nl: Aankondiging met succes aangemaakt.

en: Your message was not sent. Please enter some content.
nl: Je bericht is niet verzonden; voer wat tekst in.

en: Your message was not sent. Please enter a subject line.
nl: Je bericht is niet verzonden; voer een onderwerpregel in.

en: You may not register a member type with this name.
nl: Je kunt niet een lidstype inschrijven met deze naam.

en: Edit Cover Image
nl: Bewerk de schermfoto

note: translators: accessibility text
en: Select member type
nl: Selecteer een lidsoort

note: translators: %s: registration date
en: Registered on: %s
nl: Ingeschreven op: %s

en: Group photo
nl: Groepsfoto

note: translators: accessibility text
en: Cover Image
nl: Schermfoto

[ctx: My Group screen nav]
note: translators: %s: total member count
en: Members %s
nl: Leden %s

[ctx: My Group screen nav]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Group screen nav]
en: Cover Image
nl: Schermfoto

note: translators: accessibility text
en: Select group role for member
nl: Selecteer een groepsrol voor een lid

note: translators: accessibility text
en: Add new members
nl: Voeg nieuwe leden toe

note: translators: accessibility text
en: Group Description
nl: Groepsomschrijving

note: translators: accessibility text
en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: The group cover image was deleted successfully!
nl: De groeps-schermfoto is met succes verwijderd.

en: There was a problem deleting the group cover image. Please try again.
nl: Er is een probleem met het verwijderen van de groeps-schermfoto; probeer het nog eens.

en: The group cover image was uploaded successfully.
nl: De groeps-schermfoto is met succes geüpload.

en: Your cover image was deleted successfully!
nl: De schermfoto is met succes verwijderd.

en: There was a problem deleting your cover image. Please try again.
nl: Er is een probleem met het verwijderen van de schermfoto; probeer het nog eens.

en: Your new cover image was uploaded successfully.
nl: De nieuwe schermfoto is met succes geüpload.

en: There was a problem uploading the cover image.
nl: Er is een probleem met het uploaden van de schermfoto.

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: For better results, make sure to upload an image that is larger than %1$spx wide, and %2$spx tall.
nl: Voor betere resultaten gebruik een afbeelding die groter is dan %1$spx breed en %2$spx hoog.

en: Group Cover Image Uploads
nl: Uploads groeps-schermfoto

en: Cover Image Uploads
nl: Uploads schermfoto

en: Allow customizable cover images for groups
nl: Sta een aanpasbare schermfoto voor groepen toe

en: Allow registered members to upload cover images
nl: Geef geregistreerde leden de mogelijkheid schermfoto's te uploaden

en: Note: Any fields in the first group will appear on the signup page.
nl: Opmerking: Alle velden in de eerste groep zullen verschijnen op de aanmeldingspagina.

en: No activity found with this ID.
nl: Geen activiteit gevonden met deze ID.

note: translators: accessibility text
en: Filter by activity type
nl: Filter op activeitstype

en: Your users will distinguish themselves through their profile page. Create relevant profile fields that will show on each users profile.
nl: Je gebruikers willen zichzelf onderscheiden middels hun profielpagina. Creëer relevante profielvelden die worden weergegeven op elk gebruikersprofiel.

note: translators: %s: the date the activity was submitted on
en: Submitted on: %s
nl: Geplaatst op: %s

en: Go back and try again.
nl: Ga terug en probeer opnieuw.

note: translators: accessibility text
en: Select activity type
nl: Selecteer activiteitsoorten

note: translators: accessibility text
en: Yes, send email
nl: Ja, e-mail versturen

note: translators: accessibility text
en: No, do not send email
nl: Nee, verstuur geen e-mail

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-out)
nl: BuddyPress (uitgelogd)

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-in)
nl: BuddyPress (ingelogd)

[ctx: customizer menu type label]
en: Custom Link
nl: Aangepaste link

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. To change your avatar, please create an account with <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Om je profielfoto te wijzigen, maak je een account aan bij <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> met hetzelfde e-mailadres als je hebt gebruikt om je te registreren op deze site.

en: Email Notification
nl: E-mailmelding

en: Profile Settings
nl: Profielinstellingen

en: <p class="serif">Read the rest of this page &rarr;</p>
nl: <p class="serif">Lees de rest van de pagina &rarr;</p>

en: Edit this page.
nl: Bewerk deze pagina.

en: Registering for this site is easy, just fill in the fields below and we'll get a new account set up for you in no time.
nl: Je aanmelden bij deze site is makkelijk. Vul de velden hieronder in en we maken je account direct aan.

en: Site
nl: Website

en: No posts found. Try a different search?
nl: Geen berichten gevonden; een andere zoekopdracht proberen?

en: Please <a href="%s" title="Create an account">create an account</a> to get started.
nl: <a href="%s" title="Maak een account">Maak een account</a> om te beginnen.

en: Forum Topic Tags
nl: Populaire forumtags

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Helaas, geen berichten die aan je criteria voldoen.

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Als er een <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> geassocieerd is met je bij ons bekende e-mailadres, dan gebruiken we die. Je kunt ook een afbeelding uploaden vanaf je computer.

en: If you'd like to delete your current avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
nl: Gebruik de optie verwijderen als je de huidige profielfoto wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden.

en: Delete My Avatar
nl: Verwijder mijn profielfoto

en: Crop Your New Avatar
nl: Snijd je nieuwe profielfoto bij

en: Delete Avatar
nl: Verwijder profielfoto

en: Leave a reply
nl: Laat een antwoord achter

en: Next Entries &rarr;
nl: Volgende berichten &rarr;

en: &larr; Previous Entries
nl: &larr; Vorige berichten

en: Groups Directory
nl: Groepenoverzicht

en: Upload an image to use as an avatar for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
nl: Upload een afbeelding om als groepsfoto te gebruiken voor deze groep. De afbeelding zal worden getoond op de algemene groepspagina in de zoekresultaten.

en: To skip the avatar upload process, hit the "Next Step" button.
nl: Om geen profielfoto te plaatsen, druk op de "Volgende Stap" knop.

en: Crop Group Avatar
nl: Snij hier de groepsfoto bij

en: Avatar to crop
nl: Bij te snijden profielfoto

en: Avatar preview
nl: Preview profielfoto

en: If you'd like to remove the existing avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
nl: Als je de bestaande profielfoto wilt verwijderen zonder daarbij een nieuwe te plaatsen, druk op de knop 'verwijder profielfoto'.

en: Crop Avatar
nl: Snij profielfoto bij

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

[ctx: Sticky post]
en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
nl: Helaas, maar je zoekt naar iets wat er niet is.

en: Links
nl: Koppelingen

en: Members Directory
nl: Ledenoverzicht

en: 1 member | %d members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: %d leden

en: Change Avatar
nl: Verander avatar

en: Edit this entry
nl: Bewerk dit bericht

en: Full size is %s pixels
nl: Volledig formaat in %s pixels

en: Link to full size image
nl: Link naar volledige afbeeldingsgrootte

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
nl: Helaas, geen bijlagen die aan je zoekcriteria voldoen.

en: Password Protected
nl: Beveiligd met wachtwoord

en: 1 response to %2$s | %1$s responses to %2$s
nl[0]: 1 reactie op %2$s
nl[1]: %1$s reacties op %2$s

en: Enter the password to view comments.
nl: Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken.

en: Comments are closed, but <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.
nl: Reacties zijn gesloten, maar <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> en pingbacks zijn open.

en: Comments are closed.
nl: Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.

en: Forums Directory
nl: Forums map

en: The sidebar widget area
nl: Het sidebar widgetgebied

en: Primary Navigation
nl: Primaire navigatie

en: First Footer Widget Area
nl: Eerste footer widgetgebied

en: The first footer widget area
nl: Het eerste footer widgetgebied

en: Second Footer Widget Area
nl: Tweede footer widgetgebied

en: The second footer widget area
nl: Het tweede footer widgetgebied

en: Third Footer Widget Area
nl: Derde footer widgetgebied

en: Fourth Footer Widget Area
nl: Vierde footer widgetgebied

en: The third footer widget area
nl: Het derde footer widgetgebied

en: The fourth footer widget area
nl: Het vierde footer widgetgebied

note: translators: 1: comment author url, 2: comment author name, 3: comment permalink, 4: comment date/timestamp
en: <a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> said on <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s</span></a>
nl: <a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> zei op <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s </span></a>

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op goedkeuring.

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: Theme activated! This theme contains <a href="%s">custom header image</a> support and <a href="%s">sidebar widgets</a>.
nl: Thema geactiveerd. Dit thema bevat ondersteuning voor een<a href="%s">aangepaste header</a> en <a href="%s">sidebar widgets</a>.

en: You must be <a href="%1$s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%1$s">ingelogd zijn</a> om een reactie te geven.

en: You are browsing the archive for %1$s.
nl: Je kijkt in het archief van %1$.

en: Read the rest of this entry &rarr;
nl: Lees de rest van dit artikel &rarr;

en: In reply to:
nl: In antwoord op:

en: View Thread / Permalink
nl: Bekijk thread/permalink

en: or press esc to cancel.
nl: of druk op esc om te annuleren.

en: Site Activity
nl: Site-activiteit

[ctx: Post written by...]
en: by %s
nl: door %s

en: Permanent Link to
nl: Blijvende Link naar

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: No Comments &#187;
nl: Geen reacties &#187;

en: 1 Comment &#187;
nl: 1 Reactie &#187;

en: % Comments &#187;
nl: % Reacties &#187;

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: We're sorry, but we can't find the page that you're looking for. Perhaps searching will help.
nl: Helaas, de pagina die je zoekt is niet te vinden; wellicht helpt de zoekfunctie.

en: There was a problem posting your update, please try again.
nl: Er was een probleem tijdens je update, probeer opnieuw.

en: There was an error posting that reply, please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van de reactie; probeer het nog eens.

note: Author of the plugin
en: The BuddyPress Community
nl: De BuddyPress Community

en: Field Group Description
nl: Beschrijving van veld groep

en: Edit Field Group
nl: Veld groep bewerken

en: Please make sure you give the group a name.
nl: Wees er alsjeblieft zeker van dat je de groep een naam geeft.

en: Type
nl: Soort

en: Required
nl: Verplicht

en: Not Required
nl: Niet Verplicht

en: Requirement
nl: Verplichting

en: Enforce field visibility
nl: Zichtbaarheid afdwingen

en: Allow members to override
nl: Sta leden toe te overschrijven

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Description
nl: Beschrijving

en: Submit
nl: Verzenden

en: Edit Field
nl: Wijzig veld

note: translators: %s: field type name
en: %s require at least one option.
nl: %s heeft in ieder geval één optie nodig.

en: These field options are invalid.
nl: Deze veldopties zijn ongeldig.

note: translators: %s: field type name
en: The profile field type %s is not registered.
nl: Het profiel veldsoort %s is niet geregistreerd.

en: Profile field type is missing.
nl: Profiel-veldsoort ontbreekt.

en: Profile field requirement is missing.
nl: Er ontbreken gegevens.

en: Profile fields must have a name.
nl: Profielvelden moeten een naam hebben.

en: Add Another Option
nl: Voeg nog een mogelijkheid toe

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Custom
nl: Aangepast

en: Sort Order:
nl: Sorteervolgorde:

en: Please enter options for this Field:
nl: Vul alsjeblieft opties in voor dit veld:

[ctx: xprofile field type]
en: Text Box
nl: Tekstveld

[ctx: xprofile field type]
en: Multi-line Text Area
nl: Tekstveld met meerdere regels

[ctx: xprofile field type]
en: Drop Down Select Box
nl: Dropdown selectiebox

[ctx: xprofile field type]
en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

[ctx: xprofile field type]
en: Number
nl: Nummer

en: Clear
nl: Verwijder

[ctx: xprofile field type]
en: Multi Select Box
nl: Multi selectiebox

[ctx: xprofile field type]
en: Date Selector
nl: Datumkiezer

[ctx: xprofile field type category]
en: Single Fields
nl: Enkele Velden

[ctx: xprofile field type]
en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

[ctx: xprofile field type category]
en: Multi Fields
nl: Meerdere velden

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Profile updated %s
nl: Profiel bijgewerkt %s

en: Profile not recently updated.
nl: Profiel niet recentelijk bijgewerkt.

en: This member's profile settings have been saved.
nl: De profielinstellingen van dit lid zijn opgeslagen.

en: Your profile settings have been saved.
nl: Je profielinstellingen zijn opgeslagen.

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen.

[ctx: My Account Settings sub nav]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Avatar alt]
note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
nl: Profielfoto van %s

[ctx: Page title]
en: My Profile
nl: Mijn profiel

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Profile Photo
nl: Profielfoto veranderen

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: My Account Profile]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Profile settings sub nav]
en: Profile Visibility
nl: Zichtbaarheid profiel

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Profile Photo
nl: Profielfoto bewerken

[ctx: Profile header sub menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Profile header sub menu]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Profile header menu]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Visibility level setting]
en: My Friends
nl: Mijn vrienden

[ctx: Visibility level setting]
en: All Members
nl: Alle leden

[ctx: Visibility level setting]
en: Only Me
nl: Alleen ik

[ctx: Visibility level setting]
en: Everyone
nl: Iedereen

[ctx: Component page <title>]
en: Extended Profiles
nl: Uitgebreide profielen

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Profile Photo
nl: Profielfoto

[ctx: xprofile user-admin edit screen]
en: User marked as a spammer
nl: Gebruiker aangemerkt als spammer

[ctx: xprofile field type category]
en: Other
nl: Andere

en: (Sign-up)
nl: (Registreer)

note: translators: %s: the field type
en: The %s was deleted successfully!
nl: Het verwijderen van %s is gelukt.

note: translators: %s: the field type
en: There was an error deleting the %s. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van %s; probeer het nog eens.

en: option
nl: optie

en: field
nl: veld

en: The field was saved successfully.
nl: Het veld is met succes opgeslagen.

en: There was an error saving the field. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van het veld; probeer het nog eens.

en: The group was deleted successfully.
nl: De groep is met succes verwijderd.

en: The group was saved successfully.
nl: De groep is met succes opgeslagen.

en: There was an error saving the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van de groep; probeer het nog eens.

en: * Fields in this group appear on the signup page.
nl: * Velden in deze groep verschijnen op de aanmeldingspagina.

en: There are no fields in this group.
nl: Er bevinden zich geen velden in eze groep.

note: translators: accessibility text
en: Fields for "%s" Group
nl: Velden voor "%s" groep

en: Add New Field
nl: Voeg nieuw veld toe

en: (Primary)
nl: (Primair)

en: Add New Field Group
nl: Voeg nieuwe veldengroep toe

[ctx: Settings page header]
en: Profile Fields
nl: Profielvelden

[ctx: Admin Users menu]
en: Profile Fields
nl: Profielvelden

[ctx: xProfile admin page title]
en: Profile Fields
nl: Profielvelden

note: translators: %s: user link
en: %s changed their profile picture
nl: %s wijzigde zijn profielfoto

en: Profile Updates
nl: Profiel-updates

en: Updated Profile
nl: Profiel bijgewerkt

en: Updated Profile Photos
nl: Profielfoto's bijgewerkt

en: Member changed profile picture
nl: Lid heeft profielfoto veranderd

en: There was a problem deleting messages.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van berichten.

en: There was a problem marking messages as read.
nl: Er ging iets mis met het markeren van de berichten als gelezen.

en: There was a problem marking messages as unread.
nl: Er ging iets mis met het markeren van de berichten als ongelezen.

en: There was a problem sending that reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verzenden van dat antwoord; probeer het nog eens.

en: There was a problem closing the notice.
nl: Er ging iets mis met het sluiten van de aankondiging.

en: Error leaving group
nl: Fout bij het verlaten van de groep

en: Membership Requested
nl: Lidmaatschap aangevraagd

en: Error requesting membership
nl: Fout bij het aanvragen van lidmaatschap

en: Error joining group
nl: Fout bij het lid worden van de groep

en: There was a problem rejecting that request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het afwijzen van die aanvraag; probeer het nog eens.

en: There was a problem accepting that request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van die aanvraag; probeer het nog eens.

en: Request Pending
nl: Aanvraag in afwachting

en: Friendship request could not be cancelled.
nl: Vriendschapsverzoek kon niet worden geannuleerd.

en:  Friendship could not be requested.
nl:  Er kon geen vriendschapsverzoek worden gedaan.

note: translators: %s: user link
en: %s has previously requested to join this group. Sending an invitation will automatically add the member to the group.
nl: %s heeft eerder een groepslidmaatschapsaanvraag gedaan; een uitnodiging verzenden zal dit lid automatisch aan de groep toevoegen.

en: There was a problem when deleting. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen; probeer het nog eens.

en: There was a problem posting your update. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van de update; probeer het nog eens.

en: Your profile has unsaved changes. If you leave the page, the changes will be lost.
nl: Je profiel bevat niet-opgeslagen wijzigingen; als je deze pagina verlaat, zullen de veranderingen verloren gaan.

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all %d comments
nl: Toon alle %d commentaren

en: Show all comments for this thread
nl: Laat alle reacties zien voor dit onderwerp

en: Show all
nl: Laat alles zien

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: My Favorites
nl: Mijn favorieten

en: Are you sure you want to leave this group?
nl: Weet je het zeker dat je deze groep wilt verlaten?

en: comments
nl: reacties

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Send an email notice when:
nl: Stuur een e-mail bericht wanneer:

en: Change Password <span>(leave blank for no change)</span>
nl: Verander wachtwoord <span>(Laat leeg om niet te veranderen)</span>

en: Account Email
nl: E-mail van account

en: Lost your password?
nl: Je wachtwoord vergeten?

en: Password Lost and Found
nl: Wachtwoord verloren en gevonden

en: Current Password <span>(required to update email or change current password)</span>
nl: Huidig wachtwoord <span>(nodig om e-mail bijwerken of wijzigen huidige wachtwoord)</span>

en: I understand the consequences.
nl: Ik begrijp de gevolgen.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely irrecoverable.
nl: Verwijderen van dit account zal ook alle content wissen die ermee gecreëerd is; dit is niet terug te draaien.

en: Deleting your account will delete all of the content you have created. It will be completely irrecoverable.
nl: Verwijderen van het account zal ook alle gegevens wissen die je hebt gecreëerd; dit is niet terug te draaien.

en: This user is a spammer.
nl: Deze gebruiker is een spammer.

note: Translators: a member's profile, e.g. "Paul's profile".
en: %s's Profile
nl: %s's profiel

en: Change
nl: Wijzig

note: translators: %s: profile group name
en: Editing '%s' Profile Group
nl: Je wijzigt de '%s' Profielgroep

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, please create an account with <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Om je avatar te wijzigen, maak je een account aan bij <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> met hetzelfde e-mailadres als je hebt gebruikt om je te registreren op deze site.

en: Crop Your New Profile Photo
nl: Je nieuwe profielfoto bijsnijden

en: Click below to select a JPG, GIF or PNG format photo from your computer and then click 'Upload Image' to proceed.
nl: Selecteer een JPG, GIF of PNG bestand van je computer door op de knop hieronder te klikken.

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Als er een <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> geassocieerd is met je bij ons bekende e-mailadres, dan gebruiken we die. Je kunt ook een afbeelding uploaden vanaf je computer.

en: Change Profile Photo
nl: Profielfoto veranderen

en: Date Received
nl: Datum ontvangen

en: Notification
nl: Meldingen

en: This member has no notifications.
nl: Dit lid heeft geen meldingen.

en: You have no notifications.
nl: Je hebt geen meldingen.

en: This member has no unread notifications.
nl: Dit lid heeft geen ongelezen meldingen.

en: You have no unread notifications.
nl: Je hebt geen ongelezen meldingen.

en: Send Reply
nl: Verzend reactie

en: Send a Reply
nl: Verzend een reactie

en: Delete conversation.
nl: Verwijder conversatie.

en: Conversation between %s and you.
nl: Gesprek tussen %s en jou.

note: translators: %s: message recipients count
en: Conversation between %s recipients.
nl: Conversatie tussen %s ontvangers.

en: You are alone in this conversation.
nl: Je bent alleen in dit gesprek.

en: Sorry, no notices were found.
nl: Helaas, er zijn geen aankondigingen gevonden.

en: Delete Message
nl: Verwijder bericht

en: Sent:
nl: Verzonden:

en: Sorry, no messages were found.
nl: Helaas, er zijn geen berichten gevonden.

en: Unread
nl: Ongelezen

en: View Message
nl: Bekijk bericht

en: To:
nl: Naar:

en: From:
nl: Van:

en: From
nl: Van

note: translators: accessibility text
en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Send Message
nl: Verzend bericht

en: Message
nl: Bericht

en: Subject
nl: Onderwerp

en: This is a notice to all users.
nl: Dit is een aankondiging voor alle gebruikers.

en: Send To (Username or Friend's Name)
nl: Verzend naar (gebruikersnaam of naam van een vriend)

en: You have no outstanding group invites.
nl: Je hebt geen uitstaande groepsuitnodigingen.

[ctx: Group member count]
note: translators: %s: group members count
en: %d member | %d members
nl[0]: %d lid
nl[1]: %d leden

en: You have no pending friendship requests.
nl: Je hebt geen wachtende vriendschapsverzoeken.

en: You have successfully created your account! Please log in using the username and password you have just created.
nl: Je hebt zojuist succesvol je account aangemaakt! Gebruik je net aangemaakte gebruikersnaam en wachtwoord om in te loggen.

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
nl: Je hebt zojuist met succes een account aangemaakt! Om gebruik te kunnen maken van de site, moet je het account activeren met behulp van het e-mailbericht dat we zojuist naar je e-mailadres verzonden hebben.

en: Complete Sign Up
nl: Voltooi aanmelding

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: Blog URL
nl: Site URL

en: Yes, I'd like to create a new site
nl: Ja, ik wil een nieuwe website aanmaken

en: Blog Details
nl: Site details

en: Who can see this field?
nl: Wie kan dit veld zien?

[ctx: Change profile field visibility level]
en: Change
nl: Wijzig

en: This field can be seen by: <span class="current-visibility-level">%s</span>
nl: Dit veld kan gezien worden door: <span class="current-visibility-level">%s</span>

en: Profile Details
nl: Profielgegevens

en: Confirm Password
nl: Bevestig wachtwoord

en: Choose a Password
nl: Kies een wachtwoord

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: (required)
nl: (verplicht)

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.
nl: Jezelf registreren bij deze site is makkelijk. Vul de velden hieronder in en we maken je account direct aan.

en: User registration is currently not allowed.
nl: Gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Newest Registered
nl: Laatst geregistreerde

en: Activation Key:
nl: Activatie sleutel:

en: Please provide a valid activation key.
nl: Vul een geldige activatiecode in.

note: translators: %s: login url
en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
nl: Je account is geactiveerd. Je kunt nu <a href="%s">inloggen</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
nl: Je account is met succes geactiveerd; de accountgegevens zijn in een apart bericht naar je verzonden.

en: All of your friends already belong to this group.
nl: Al je vrienden behoren al tot deze groep.

en: Once you've made some friendships, you'll be able to invite those members to this group.
nl: Als je wat vriendschappen hebt gesloten, kun je die leden uitnodigen voor deze groep.

en: Group invitations can only be extended to friends.
nl: Groepsuitnodigingen kunnen alleen worden verleend aan vrienden.

en: Send Invites
nl: Verzend uitnodigingen

en: There are no pending membership requests.
nl: Er lopen geen lidmaatschapsaanvragen.

en: Reject
nl: Weigeren

en: Accept
nl: Accepteer

en: Send Request
nl: Aanvraag verzenden

en: Comments (optional)
nl: Reacties (optioneel)

en: You are requesting to become a member of the group '%s'.
nl: Je vraagt om lid te worden van groep '%s'.

en: No members were found.
nl: Geen leden gevonden.

en: Select friends to invite.
nl: Selecteer vrienden om uit te nodigen.

en: Group Mods
nl: Groepsmoderators

en: Group Admins
nl: Groepsbeheerders

en: Post a New Topic:
nl: Plaats een nieuw onderwerp:

en: You will auto join this group when you start a new topic.
nl: Je wordt automatisch toegevoegd aan deze groep wanneer je een onderwerp start.

en: This topic is closed, replies are no longer accepted.
nl: Dit onderwerp is gesloten, reageren is niet meer mogelijk.

en: Post Reply
nl: Plaats reactie

en: Add a reply:
nl: Voeg een reactie toe:

en: You will auto join this group when you reply to this topic.
nl: Je zult je automatisch bij deze groep aansluiten als je reageert op dit onderwerp.

en: There are no posts for this topic.
nl: Er zijn geen berichten voor dit onderwerp.

en: %1$s said %2$s:
nl: %1$s zei %2$s:

en: Topic tags:
nl: Onderwerptags:

en: New Reply
nl: Nieuwe reactie

en: This topic does not exist.
nl: Dit onderwerp bestaat niet.

en: Edit:
nl: Bewerk:

en: Forum Directory
nl: Forum-map

en: I understand the consequences of deleting this group.
nl: Ik begrijp de consequenties van het verwijderen van deze groep.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back, please be careful with this option.
nl: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze groep zal leiden tot de verwijdering van alle inhoud die aan deze groep is verbonden. Er is geen weg terug, wees voorzichtig met deze optie.

en: This group has no members.
nl: Deze groep heeft geen leden.

en: Remove from group
nl: Verwijder uit groep

en: Remove this member
nl: Verwijder deze gebruiker

en: Promote to Mod
nl: Promoveer tot moderator

en: Kick &amp; Ban
nl: Verwijder &amp; verban

en: Kick and ban this member
nl: Verwijder en verban dit lid

en: Remove Ban
nl: Hef verbanning op

en: Unban this member
nl: Hef ban of dit lid op

note: translators: indicates a user is banned from a group, e.g. "Mike (banned)".
en: (banned)
nl: (verbannen)

en: Crop Profile Photo
nl: Profielfoto bijsnijden

en: Notify group members of these changes via email
nl: Meld deze wijzigingen via e-mail aan groepsleden

en: Newly Created
nl: Onlangs aangemaakt

en: Most Members
nl: Hoogste aantal leden

en: All Groups <span>%s</span>
nl: Alle groepen <span>%s</span>

en: There were no groups found.
nl: Er zijn geen groepen gevonden.

en: Finish
nl: Voltooien

en: Create Group and Continue
nl: Maak groep aan en ga verder

en: Next Step
nl: Volgende stap

en: Back to Previous Step
nl: Terug naar vorige stap

en: Once you have built up friend connections you will be able to invite others to your group.
nl: Vanaf het moment dat je vriendschapsbanden hebt opgebouwd kun jij andere voor je groep uitnodigen.

en: Remove Invite
nl: Verwijder uitnodiging

en: Select people to invite from your friends list.
nl: Selecteer personen uit je vriendenlijst om deze uit te nodigen.

en: Profile photo preview
nl: Profielfoto bekijken

en: Profile photo to crop
nl: Profielfoto bijsnijden

en: Crop Group Profile Photo
nl: Groepsfoto bijsnijden

en: To skip the group profile photo upload process, hit the "Next Step" button.
nl: Om geen profielfoto te plaatsen, druk op de "Volgende Stap" knop.

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
nl: Upload een afbeelding die gebruikt kan worden voor deze groep. De afbeelding zal getoond worden op de hoofdpagina van de groep en in de zoekresultaten.

en: <strong>Attention Site Admin:</strong> Group forums require the <a href="%s">correct setup and configuration</a> of a bbPress installation.
nl: <strong>Let op site-beheerder:</strong> Groepsforums doen het alleen als er een <a href="%s">goed werkende en geconfigureerde </a> bbPress-installatie is.

en: Should this group have a forum?
nl: Zou deze groep een forum moeten hebben?

en: Which members of this group are allowed to invite others?
nl: Welke leden van deze groep mogen anderen uitnodigen?

en: Group Invitations
nl: Groepsuitnodigingen

en: This group will not be listed in the groups directory or search results.
nl: Deze groep wordt niet getoond in de groepen index of zoekresultaten.

en: Only users who are invited can join the group.
nl: Alleen gebruikers die zijn uitgenodigd kunnen zich aansluiten bij deze groep.

en: This is a hidden group
nl: Dit is een verborgen groep

en: Group content and activity will only be visible to members of the group.
nl: De inhoud van de groep en activiteit zal alleen zichtbaar zijn voor de leden van de groep.

en: Only users who request membership and are accepted can join the group.
nl: Alleen gebruikers die een lidmaatschap aanvragen en toegekend krijgen kunnen bij deze groep komen.

en: This is a private group
nl: Dit is een priv&#233;groep

en: Group content and activity will be visible to any site member.
nl: De inhoud en activiteit zal zichtbaar zijn voor elke bezoeker van de site.

en: This group will be listed in the groups directory and in search results.
nl: Deze groep zal getoond worden in de index van groepen en de zoekresultaten.

en: Any site member can join this group.
nl: Elke lid van de site kan zich aansluiten bij deze groep.

en: This is a public group
nl: Dit is een open groep

en: Privacy Options
nl: Privacy-opties

en: Group Description (required)
nl: Groepsomschrijving (verplicht)

en: Group Name (required)
nl: Groepsnaam (verplicht)

en: You are not a member of any groups so you don't have any group forums you can post in. To start posting, first find a group that matches the topic subject you'd like to start. If this group does not exist, why not <a href='%s'>create a new group</a>? Once you have joined or created the group you can post your topic in that group's forum.
nl: Je bent nog geen lid van groepen, dus je kunt nog geen berichten plaatsen in Groepsforums. Je kunt beginnen met posten door je aan te sluiten bij een groep die past bij het onderwerp waar je over wilt praten. Bestaat deze groep nog niet <a href='%s'>maak dan een nieuwe groep aan</a>. Zodra je je bij een groep hebt aangesloten, kun je een onderwerp starten in het Groepsforum.

en: Post Topic
nl: Plaats onderwerp

en: Post In Group Forum:
nl: Plaats in groepsforum:

en: Tags (comma separated):
nl: Tags (door komma's gescheiden):

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Create New Topic:
nl: Maak nieuw onderwerp:

en: Unreplied
nl: Onbeantwoord

en: Most Posts
nl: Meeste berichten

en: My Topics <span>%s</span>
nl: Mijn onderwerpen <span>%s</span>

en: All Topics <span>%s</span>
nl: Alle onderwerpen <span>%s</span>

en: Sorry, there were no forum topics found.
nl: Helaas, er konden geen forumonderwerpen gevonden worden.

note: translators: "started by [poster] in [forum]"
en: Started by %1$s
nl: Gestart door %1$s

en: Permanent link to this post
nl: Permanente link naar dit bericht

en: Last Active
nl: Laatst actief

en: My Sites <span>%s</span>
nl: Mijn sites <span>%s</span>

en: All Sites <span>%s</span>
nl: Alle sites <span>%s</span>

en: Site registration is currently disabled
nl: Site registratie is op dit moment niet mogelijk

en: Sorry, there were no sites found.
nl: Helaas, er zijn geen sites gevonden.

note: translators: accessibility text
en: Select your File
nl: Je bestand kiezen

[ctx: Uploader: Drop your file here - or - Select your File]
en: or
nl: of

en: Drop your file here
nl: Sleep je bestand hier naartoe

en: Upload Limit Exceeded
nl: Upload limiet bereikt

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
nl: De browser op je apparaat kan niet gebruikt worden om bestanden te uploaden.

en: Delete Group Profile Photo
nl: Groepslogo verwijderen

en: If you'd like to remove the existing group profile photo but not upload a new one, please use the delete group profile photo button.
nl: Als je de huidige profielfoto van de groep wilt verwijderen zonder een nieuwe toe te voegen, gebruik dan de verwijder de groep's profielfoto.

en: Delete My Profile Photo
nl: Mijn profielfoto verwijderen

en: Delete Profile Photo
nl: Profielfoto verwijderen

en: If you'd like to delete your current profile photo but not upload a new one, please use the delete profile photo button.
nl: Als je je huidige profielfoto wilt verwijderen en nog geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de 'Verwijder profielfoto' knop.

en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Save
nl: Opslaan

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Your browser does not support this feature.
nl: Je browser ondersteund deze eigenschap niet.

note: translators: accessibility text
en: Post in
nl: Plaats in

en: Post Update
nl: Plaats update

note: translators: %s: member name
en: What's new, %s?
nl: Wat is er nieuw, %s?

en: What's new in %s, %s?
nl: Wat is er nieuw in %s, %s?

en: &mdash; Everything &mdash;
nl: &mdash; Alles &mdash;

en: Show:
nl: Bekijk:

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

[ctx: Number of new activity mentions]
note: translators: %s: new mentions count
en: %s new | %s new
nl[0]: %s nieuw
nl[1]: %s nieuwe

en: Mentions
nl: Vermeldingen

en: Activity that I have been mentioned in.
nl: Activiteiten waarin ik genoemd wordt.

en: My Favorites <span>%s</span>
nl: Mijn favorieten <span>%s</span>

en: The activity I've marked as a favorite.
nl: Activiteit welke ik als favoriet aangemerkt heb.

en: My Groups <span>%s</span>
nl: Mijn groepen <span>%s</span>

en: The activity of groups I am a member of.
nl: Activiteit van groepen waar ik lid van ben.

en: My Friends <span>%s</span>
nl: Mijn vrienden <span>%s</span>

en: The activity of my friends only.
nl: De activiteit van alleen mijn vrienden.

en: All Members <span>%s</span>
nl: Alle leden <span>%s</span>

en: The public activity for everyone on this site.
nl: De publieke activiteit voor iedereen op deze site.

en: Remove Favorite
nl: Verwijder favoriet

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Mark as Favorite
nl: Markeer als favoriet

en: Comment <span>%s</span>
nl: Reageer <span>%s</span>

en: View Conversation
nl: Bekijk conversatie

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>
nl: <a href="%1$s">%2$s</a> antwoordde <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>

en: Sorry, there was no activity found. Please try a different filter.
nl: Helaas, er is geen activiteit gevonden. Probeer een ander filter.

en: Load More
nl: Meer laden

en: Capabilities
nl: Rechten

en: You have successfully dismissed your pending email change.
nl: Je hebt met succes je in afwachting zijnde e-mailverandering afgewezen.

en: There was a problem verifying your new email address. Please try again.
nl: Er was een probleem met het bevestigen van je e-mailadres. Probeer het nog een keer.

en: You have successfully verified your new email address.
nl: Je hebt met succes uw nieuwe e-mailadres geverifieerd.

note: translators: %s: user username
en: %s was successfully deleted.
nl: %s was succesvol verwijderd.

en: This user's notification settings have been saved.
nl: De notificatie-instellingen voor deze gebruiker zijn opgeslagen.

en: Your notification settings have been saved.
nl: Je notificatie-instellingen zijn opgeslagen.

en: No changes were made to this account.
nl: Er zijn geen veranderingen gemaakt voor dit account.

en: No changes were made to your account.
nl: Er zijn geen veranderingen gemaakt aan je account.

en: Your settings have been saved.
nl: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: The new password must be different from the current password.
nl: Het nieuwe wachtwoord moet verschillend zijn van het huidige wachtwoord.

en: One of the password fields was empty.
nl: Eén van de wachtwoordvelden was leeg.

en: The new password fields did not match.
nl: De wachtwoorden zijn niet identiek.

en: Your current password is invalid.
nl: Je huidige wachtwoord is niet geldig.

en: Email address cannot be empty.
nl: Het e-mailveld mag niet leeg zijn.

en: That email address is already taken.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is al in gebruik.

en: That email address is currently unavailable for use.
nl: Dit e-mailadres is momenteel niet beschikbaar.

en: That email address is invalid. Check the formatting and try again.
nl: Het e-mailadres is niet geldig. Controleer deze en probeer het opnieuw.

en: Go
nl: Ga

en: Oldest First
nl: Oudste eerst

en: Newest First
nl: Nieuwste eerst

note: translators: 1: notification from number. 2: notification to number. 3: total notifications.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s notification | Viewing %1$s - %2$s of %3$s notifications
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s meldingen
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s meldingen

en: Viewing 1 notification
nl: Bekijk 1 melding

en: Read
nl: Gelezen

en: Date not found
nl: Datum niet gevonden

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Unread
nl: Ongelezen

[ctx: My Account Notification]
en: Notifications
nl: Meldingen

[ctx: Notification screen nav]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: Notification screen nav]
en: Unread
nl: Ongelezen

[ctx: Profile screen nav]
en: Notifications
nl: Meldingen

en: Search Notifications...
nl: Doorzoek meldingen

[ctx: Page <title>]
en: Notifications
nl: Meldingen

en: No new notifications
nl: Geen nieuwe meldingen

en: Notifications marked as unread.
nl: Meldingen gemarkeerd als ongelezen.

en: Notifications marked as read
nl: Meldingen gemarkeerd als gelezen

en: Notifications deleted.
nl: Meldingen verwijderd.

en: There was a problem managing your notifications.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het beheren van je meldingen.

en: There was a problem deleting that notification.
nl: Er is een probleem met het verwijderen van deze melding.

en: Notification successfully deleted.
nl: Melding succesvol verwijderd.

en: Notification successfully marked unread.
nl: Melding succesvol gemarkeerd als ongelezen.

en: There was a problem marking that notification.
nl: Er is een probleem met het markeren van deze melding.

en: Notification successfully marked read.
nl: Melding met succes als gelezen gemarkeerd

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s Recipients
nl: %s Ontvangers

en: Display Sitewide Notices posted by the site administrator
nl: Toon site-brede aankondigingen geplaatst door de sitebeheerder

en: (BuddyPress) Sitewide Notices
nl: (BuddyPress) Site-brede aankondigingen

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Sent %s
nl: Verzonden %s

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s recipients
nl: %s ontvangers

en: Private Message
nl: Priv&#233;bericht

en: Currently Active
nl: Momenteel actief

en: Mark unread
nl: Markeer als ongelezen

en: Mark read
nl: Markeer als gelezen

note: translators: accessibility text
en: Select Bulk Action
nl: Bulkactie selecteren

en: Delete Selected
nl: Verwijder het geselecteerde

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Unread
nl: Markeer als ongelezen

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Read
nl: Markeer als gelezen

[ctx: Message dropdown filter]
en: All
nl: Alles

[ctx: Message dropdown filter]
en: Unread
nl: Ongelezen

[ctx: Message dropdown filter]
en: Read
nl: Gelezen

note: translators: accessibility text
en: Select
nl: Selecteer

note: translators: accessibility text
en: Select:
nl: Selecteer:

note: translators: accessibility text
en: Search Messages
nl: Zoek berichten

note: translators: 1: message from number. 2: message to number. 3: total messages.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s message | Viewing %1$s - %2$s of %3$s messages
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s berichten
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s berichten

en: Viewing 1 message
nl: Bekijk 1 bericht

note: translators: %d: number of unread messages
en: %d unread | %d unread
nl[0]: %d ongelezen
nl[1]: %d ongelezen

en: Remove star
nl: Ster verwijderen

en: Add star
nl: Ster toevoegen

note: translators: %s: number of unstarred messages
en: %s message was successfully unstarred | %s messages were successfully unstarred
nl[0]: Van %s bericht is een ster verwijderd
nl[1]: Van %s berichten is een ster verwijderd

note: translators: %s: number of starred messages
en: %s message was successfully starred | %s messages were successfully starred
nl[0]: Aan %s bericht is een ster toegevoegd
nl[1]: Aan %s berichten is een ster toegevoegd

en: Star the first message in this thread
nl: Geef het eerste bericht in deze thread een ster

en: Remove all starred messages in this thread
nl: Verwijder alle berichten met een ster uit deze thread

en: Not starred
nl: Zonder ster

note: translators: accessibility text
en: Star
nl: Ster

en: Unstar
nl: Ster verwijderen

en: A member sends you a new message
nl: Een lid verzendt je een nieuw bericht

en: There was a problem deleting that notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van de aankondiging.

en: There was a problem activating that notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het activeren van de aankondiging.

en: There was a problem deactivating that notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het deactiveren van de aankondiging.

note: translators: %s: number of private messages
en: You have %s new private message | You have %s new private messages
nl[0]: Je hebt %s nieuw priv&#233; bericht
nl[1]: Je hebt %s nieuwe priv&#233; berichten

note: translators: %s: member name
en: %s sent you a new private message
nl: %s heeft je een nieuw privé bericht gestuurd

note: translators: %s: number of new messages
en: You have %d new messages
nl: Je hebt %d nieuwe berichten

en: My Messages
nl: Mijn berichten

en: Notices
nl: Aankondigingen

en: Compose
nl: Opstellen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Starred
nl: Met ster

en: Inbox
nl: Postvak IN

en: Messages
nl: Berichten

note: translators: 1: class name. 2: number of messages
en: Messages <span class="%1$s">%2$s</span>
nl: Berichten <span class="%1$s">%2$s</span>

en: Search Messages...
nl: Zoek berichten...

en: Private Messages
nl: Priv&#233;berichten

en: No Subject
nl: Geen onderwerp

en: There was an error deleting messages.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van berichten.

en: Messages marked as unread.
nl: Berichten gemarkeerd als ongelezen.

en: Messages marked as read
nl: Berichten gemarkeerd als gelezen

en: Messages deleted.
nl: Berichten verwijderd.

en: There was a problem managing your messages.
nl: Er ging iets mis tijdens het beheren van je berichten.

en: Message marked unread.
nl: Bericht gemarkeerd als ongelezen.

en: There was a problem marking that message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het markeren van dit bericht.

en: Message marked as read.
nl: Bericht gemarkeerd als gelezen.

en: Message deleted.
nl: Bericht verwijderd.

en: There was an error deleting that message.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van dat bericht.

en: There was a problem sending your reply. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verzenden van je antwoord. Probeer het nog eens.

en: Your reply was sent successfully
nl: Je reactie is succesvol verzonden

en: the sign-up has already been activated.
nl: de aanmelding is al geactiveerd.

en: Recently Active Members
nl: Onlangs actieve leden

en: There are no recently active members
nl: Er zijn geen leden die onlangs actief waren

en: Profile photos of recently active members
nl: Profielfoto's van recentelijke actieve leden

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recently Active Members
nl: (BuddyPress) Recentelijke actieve gebruikers

en: Who's Online
nl: Wie is online

en: There are no users currently online
nl: Op dit moment zijn er geen leden online

en: Profile photos of online users
nl: Profielfoto van online gebruikers

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Who's Online
nl: (BuddyPress) Wie is er online

en: Default members to show:
nl: Standaard te tonen leden:

en: Max members to show:
nl: Max. leden tonen:

en: No one has signed up yet!
nl: Nog niemand heeft zich aangemeld!

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest members
nl: Een dynamische lijst van recent actieve, populaire en nieuwste leden

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Members
nl: (BuddyPress) Leden

en: Activity RSS Feed
nl: Activiteiten RSS-Feed

en: Your Profile Photo
nl: Je profielfoto

note: translators: %s: member type singular name
en: Viewing members of the type: %s
nl: Je bekijkt leden met het type: %s

[ctx: Records the timestamp that the user registered into the activity stream]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: registered %s
nl: geregistreerd op %s

note: translators: 1: online member from number. 2: online member to number. 3: total online members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s online member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s online members
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s online lid bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van %3$s online leden bekijken

en: Viewing 1 online member
nl: 1 online lid bekijken

note: translators: 1: member with friends from number. 2: member with friends to number. 3: total members with friends.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member with friends | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members with friends
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s gebruikers met vrienden
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s gebruikers met vrienden

en: Viewing 1 member with friends
nl: Bekijk 1 lid met vrienden

note: translators: 1: active member from number. 2: active member to number. 3: total active members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s active member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s active members
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s actieve gebruikers
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s actieve gebruikers

en: Viewing 1 active member
nl: Bekijk 1 actief lid

en: Account Activated
nl: Profiel geactiveerd

en: Check Your Email To Activate Your Account!
nl: Kijk in de inbox om je account te activeren.

en: Your account is now active!
nl: Je account is nu actief.

en: This is a required field
nl: Dit is een verplicht veld

en: The passwords you entered do not match.
nl: De wachtwoorden die je hebt ingevuld komen niet overeen.

en: Please make sure you enter your password twice
nl: Let erop dat je je wachtwoord twee keer intikt

en: You
nl: Jij

[ctx: Member profile view]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Member profile main navigation]
en: Profile
nl: Profiel

en: Search Members...
nl: Zoek leden...

[ctx: component directory title]
en: Members
nl: Leden

en: Member type already exists.
nl: Lidtype bestaat al.

en: Activation email resent! Please check your inbox or spam folder.
nl: Activerings-e-mail opnieuw verzonden. Controleer je inbox of spam-map.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has already been activated.
nl: <strong>FOUT</strong>: je account is al geactiveerd.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.
nl: <strong>FOUT</strong>: je account is nog niet geactiveerd; controleer je e-mail voor de activeringslink.

note: translators: %s: the activation url
en: If you have not received an email yet, <a href="%s">click here to resend it</a>.
nl: Als je nog geen e-mail hebt ontvangen, <a href="%s">klik hier om deze dan opnieuw te versturen</a>.

en: That username is already activated.
nl: Deze gebruikersnaam is al geactiveerd.

en: Could not create user
nl: Kon gebruiker niet creëren

en: The site is already active.
nl: De site is reeds actief.

en: The user is already active.
nl: De gebruiker is reeds actief.

en: Invalid activation key.
nl: Ongeldige activatie-sleutel.

en: Sorry, that username already exists!
nl: Helaas, die gebruikersnaam is al in gebruik!

en: Sorry, usernames must have letters too!
nl: Helaas, gebruikersnamen moeten ook letters hebben!

en: Sorry, usernames may not contain the character "_"!
nl: Helaas, gebruikersnamen mogen het "_" teken niet bevatten!

en: Username must be at least 4 characters
nl: Gebruikersnaam moet minstens 4 tekens lang zijn

en: Usernames can contain only letters, numbers, ., -, and @
nl: Gebruikersnamen kunnen alleen bestaan uit letters, nummers, ., -, en @

en: That username is not allowed
nl: De gebruikersnaam is ongeldig

en: Please enter a username
nl: Vul een gebruikersnaam in

en: Sorry, that email address is already used!
nl: Helaas, dat e-mailadres is al in gebruik!

en: Sorry, that email address is not allowed!
nl: Helaas, dit e-mailadres is niet toegestaan!

en: Please check your email address.
nl: Controleer je e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
nl: <strong>FOUT</strong>: je account is aangemerkt als spammer.

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_update_user_last_activity() instead.
nl: Gegevens uit 'last_activity' van de gebruiker worden niet meer opgeslagen in usermeta; gebruik in plaats daarvan bp_update_user_last_activity().

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_get_user_last_activity() instead.
nl: Gegevens uit 'last_activity' van de gebruiker worden niet meer opgeslagen in usermeta; gebruik in plaats daarvan bp_get_user_last_activity().

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: Delete Account
nl: Verwijder account

en: Edit Profile Photo
nl: Profielfoto bewerken

en: Edit Member
nl: Bewerk lid

en: Edit My Profile
nl: Mijn profiel aanpassen

en: Confirm
nl: Bevestig

en: (less than 24 hours ago)
nl: (minder dan 24 uur geleden)

note: translators: %s: notification date
en: Last notified: %s
nl: Laatst bijgewerkt: %s

en: You are about to resend an activation email to the following accounts:
nl: Je staat op het punt om nogmaals een activatie e-mail te versturen naar volgende accounts:

en: You are about to resend an activation email to the following account:
nl: Je staat op het punt om een activeringsbericht opnieuw te versturen naar het volgende account:

en: Resend Activation Emails
nl: Activeringsberichten opnieuw verzenden

en: You are about to activate the following accounts:
nl: Je staat op het punt de volgende accounts te activeren:

en: You are about to activate the following account:
nl: Je staat op het punt het volgende account te activeren:

en: Activate Pending Accounts
nl: Activeer accounts uit de wachtrij

en: You are about to delete the following accounts:
nl: Je staat op het punt de volgende accounts te verwijderen:

en: You are about to delete the following account:
nl: Je staat op het punt het volgende account te verwijderen:

en: Delete Pending Accounts
nl: Afwachtende accounts verwijderen

en: Search Pending Users
nl: Zoek leden in de wacht

en: There was a problem deleting sign-ups. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van aanmeldingen. Probeer het nog eens.

en: There was a problem activating accounts. Please try again.
nl: Er ging iets mis tijdens het activeren van accounts. Probeer het opnieuw.

en: There was a problem sending the activation emails. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verzenden van activatieberichten. Probeer het nog eens.

[ctx: signup notdeleted]
note: translators: %s: number of deleted signups not deleted
en: %s sign-up was not deleted. | %s sign-ups were not deleted.
nl[0]: %s registratie was niet verwijderd.
nl[1]: %s registraties waren niet verwijderd.

[ctx: signup deleted]
note: translators: %s: number of deleted signups
en: %s sign-up successfully deleted! | %s sign-ups successfully deleted!
nl[0]: %s registratie is succesvol verwijderd!
nl[1]: %s registraties zijn succesvol verwijderd!

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of accounts not activated
en: %s account was not activated. | %s accounts were not activated.
nl[0]: %s account was niet geactiveerd.
nl[1]: %s accounts waren niet geactiveerd.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activated accounts
en: %s account successfully activated!  | %s accounts successfully activated!
nl[0]: %s account met succes geactiveerd.
nl[1]: %s accounts met succes geactiveerd.

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of unsent activation emails
en: %s activation email was not sent. | %s activation emails were not sent.
nl[0]: %s bevestigingsbericht is niet verzonden.
nl[1]: %s bevestigingsberichten zijn niet verzonden.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activation emails sent
en: %s activation email successfully sent!  | %s activation emails successfully sent!
nl[0]: %s bevestigingsbericht is met succes verzonden.
nl[1]: %s bevestigingsberichten zijn met succes verzonden.

en: Bulk actions allow you to perform these 3 actions for the selected rows.
nl: Bulk acties zijn toegestaan bij het uitvoeren van deze 3 acties voor de geselecteerde rijen.

en: By clicking on a Username you will be able to activate a pending account from the confirmation screen.
nl: Wanneer je klikt op "Gebruikersnaam" is het mogelijk om vanaf het bevestigingsscherm een wachtend account te activeren.

en: "Delete" allows you to delete a pending account from your site. You will be asked to confirm this deletion.
nl: "Verwijderen" geeft je de mogelijkheid om een account die in afwachting is te verwijderen. Je wordt gevraagd om dit te bevestigen.

en: "Email" takes you to the confirmation screen before being able to send the activation link to the desired pending account. You can only send the activation email once per day.
nl: "E-mail" stuurt je naar het bevestigingsscherm voordat de bevestigingslink naar de gewenste aanmelding in de wachtrij kan worden gestuurd. Je kunt de bevestigingsmail slechts één keer per dag versturen.

en: Hovering over a row in the pending accounts list will display action links that allow you to manage pending accounts. You can perform the following actions:
nl: Beweeg je muis over de rij van wachtende accounts zodat de acties welke je kan gebruiken bij het beheren van de wachtende accounts verschijnen. Je kan de volgende acties uitvoeren:

en: Using the search form, you can find pending accounts more easily. The Username and Email fields will be included in the search.
nl: Gebruik het zoekformulier om het zoeken van wachtende accounts te vergemakkelijken. De Gebruikersnaam en E-mail velden worden opgenomen in de zoekopdrachten.

en: You can reorder the list of your pending accounts by clicking on the Username, Email or Registered column headers.
nl: Je kan de lijst van wachtende accounts anders sorteren door te klikken op de kolomkop Gebruikersnaam, E-mail of Geregistreerd.

en: From the screen options, you can customize the displayed columns and the pagination of this screen.
nl: Via de scherminstellingen kun je aangeven welke kolommen er getoond moeten worden en hoe dit scherm gepagineerd moet worden.

en: This is the administration screen for pending accounts on your site.
nl: Dit is het beheerscherm voor wachtende accounts op je site.

[ctx: Pending Accounts per page (screen options)]
en: Pending Accounts
nl: Accounts in de wachtrij

en: Extended
nl: Uitgebreid

note: translators: %s: date
en: Last active: %1$s
nl: Laatst actief: %1$s

note: translators: %s: member name
en: %s has been marked as a spammer. All BuddyPress data associated with the user has been removed
nl: %s is aangemerkt als spammer. Alle BuddyPress data geassocieerd met de gebruiker zijn verwijderd

en: Update Profile
nl: Update profiel

en: View Profile
nl: Bekijk profiel

en: User account has not yet been activated
nl: Gebruikersaccount is nog niet geactiveerd

[ctx: user]
en: Add Existing
nl: Voeg bestaande toe

[ctx: user]
en: Add New
nl: Voeg toe

en: &larr; Back to Users
nl: &larr; Terug naar gebruikers

en: Edit User
nl: Wijzig gebruiker

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Member Type
nl: Lidtype

[ctx: members user-admin edit screen]
note: translators: %s: member name
en: %s's Stats
nl: %s's statistieken

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profiles</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Profielen beheren</a>

en: In the right-hand column, you can update the user&#39;s status, delete the user&#39;s avatar, and view recent statistics.
nl: In de rechterkolom kan je de status van de gebruiker bijwerken, de profielfoto van de gebruiker verwijderen en recente statistieken bekijken.

en: In the main column, you can edit the fields of the user&#39;s extended profile.
nl: In de middelste kolom kan je de velden bewerken voor het uitgebreidde profiel van de gebruiker.

en: This is the admin view of a user&#39;s profile.
nl: Dit is de admin view van een gebruiker&#39;s profiel.

en: You cannot edit the requested user.
nl: Je kunt de aangevraagde gebruiker niet bewerken.

en: Extended Profile
nl: Uitgebreid profiel

en: Manage Signups
nl: Beheer inschrijvingen

en: There was a problem updating some of your profile information. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het updaten van je profielgegevens. Probeer het nog eens.

en: An error occurred while trying to update the profile.
nl: Er ging iets mis tijdens het bijwerken van het profiel.

en: User could not be marked as spammer.
nl: Gebruiker kan niet als spammer aangemerkt worden.

en: User could not be removed as spammer.
nl: Gebruiker kan niet als spammer verwijderd worden.

en: There was a problem deleting that profile photo. Please try again.
nl: Er was een probleem met het verwijderen van die profielfoto. Probeer opnieuw.

en: Profile updated.
nl: Profiel bijgewerkt.

en: Profile photo was deleted.
nl: Profielfoto is verwijderd.

note: translators: %s: user link
en: %s became a registered member
nl: %s is geregistreerd lid geworden

en: New Members
nl: Nieuwe leden

en: New member registered
nl: Nieuw lid geregistreerd

en: User removed as spammer.
nl: Gebruiker is verwijderd als spammer.

note: translators: accessibility text
en: Select user: %s
nl: Selecteer gebruiker: %s

note: translators: %s: url to site settings
en: Registration is disabled. %s
nl: Registratie staat uitgeschakeld. %s

en: Edit settings
nl: Pas instellingen aan

en: No pending accounts found.
nl: Geen afwachtende accounts gevonden.

[ctx: Pending signup action]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: Pending signup action]
en: Activate
nl: Activeren

en: Emails Sent
nl: E-mail verzonden

en: Last Sent
nl: Laatst verzonden

[ctx: signup users]
note: translators: %s: number of pending accounts
en: Pending %s
nl: Afwachtend %s

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Aan het vals spelen hè?

en: Group Mod
nl: Groepsmoderator

en: You do not have access to this content.
nl: Je hebt geen toegang tot deze inhoud.

en: No groups matched the current filter.
nl: Geen groepen die aan de huidige zoekfilter voldoen.

en: Default groups to show:
nl: Standaard groepen tonen:

en: Max groups to show:
nl: Maximaal aantal te tonen groepen:

en: Link widget title to Groups directory
nl: Link widgettitel naar de Groepsmap

en: There are no groups to display.
nl: Er kunnen geen groepen worden getoond.

note: translators: %s: date
en: created %s
nl: aangemaakt op %s

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Groups
nl: (BuddyPress) Groepen

note: translators: %s: number of groups
en: %s group | %s groups
nl[0]: %s groep
nl[1]: %s groepen

en: Group Activity RSS Feed
nl: RSS-feed van de groepsactiviteit

note: translators: 1: group invite from number. 2: group invite to number. 3: total group invites.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitation | Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitations
nl[0]: Uitnodiging %1$s - %2$s van %3$s uitnoding bekijken
nl[1]: Uitnodiging %1$s - %2$s van %3$s uitnodigingen bekijken

en: Viewing 1 invitation
nl: Bekijk 1 uitnodiging

note: translators: 1: group request from number. 2: group request to number. 3: total group requests.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s request | Viewing %1$s - %2$s of %3$s requests
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s verzoek aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s verzoeken aan het bekijken

en: Viewing 1 request
nl: 1 aanvraag aan het bekijken

note: translators: %s: human time diff
en: requested %s
nl: aangevraagd %s

en: Moderator Of
nl: Moderator van

en: Administrator Of
nl: Beheerder van

en: Most Popular
nl: Meest populair

en: Recently Joined
nl: Recent aangesloten

en: Group avatar
nl: Groepsfoto

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Group Activity
nl: Groepsactiviteit

en: Oldest
nl: Oudste

en: Order By:
nl: Sorteren:

en: This is a hidden group and only invited members can join.
nl: Dit is een verborgen groep en alleen uitgenodigde leden kunnen lid worden.

en: This is a private group. Your membership request is awaiting approval from the group administrator.
nl: Dit is een priv&#233;groep; je lidmaatschapsaanvraag wacht op goedkeuring door de groepsbeheerder.

en: This is a private group. To join you must be a registered site member and request group membership.
nl: Dit is een priv&#233;groep; om lid te worden van deze groep moet je een geregistreerd lid van de site zijn en een groepslidmaatschap aanvragen.

en: This is a private group and you must request group membership in order to join.
nl: Dit is een priv&#233;groep; om bij deze groep te komen moet je een groepslidmaatschap aanvragen.

en: You must accept your pending invitation before you can access this private group.
nl: Je dient de wachtende uitnodiging te accepteren voordat je toegang hebt tot de privégroep.

en: This group is not currently accessible.
nl: Deze groep is momenteel niet toegankelijk.

en: Request Membership
nl: Lidmaatschap aanvragen

en: Request Sent
nl: Aanvraag verzonden

en: Accept Invitation
nl: Accepteer uitnodiging

en: Join Group
nl: Lid worden van groep

en: Leave Group
nl: Verlaat groep

en: This action should not be used directly. Please use the BuddyPress Group Extension API to generate Manage tabs.
nl: Deze actie moet niet direct gebruikt worden. Gebruik de BuddyPress Group Extension API om 'Beheer tabs' te genereren.

en: This group has no moderators
nl: Deze groep heeft geen moderators

en: Promote to Admin
nl: Promoveer tot beheerder

en: This group has no administrators
nl: Deze groep heeft geen beheerders

note: translators: %s: human time diff
en: joined %s
nl: lid geworden %s

en: Demote to Member
nl: Degradeer naar lid

note: translators: %s = number of members
en: %s member | %s members
nl[0]: %s lid
nl[1]: %s leden

note: translators: 1: group from number. 2: group to number. 3: total groups.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s group | Viewing %1$s - %2$s of %3$s groups
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s groep
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s groepen

en: Viewing 1 group
nl: 1 groep bekijken

en: Filter Groups
nl: Filter groepen

en: No Mods
nl: Geen moderators

en: No Admins
nl: Geen beheerders

note: translators: %s: group creator name
en: Group creator profile photo of %s
nl: Profielfoto van de maker van de groep %s

en: not yet active
nl: nog niet actief

en: Group
nl: Groep

en: Private Group
nl: Priv&#233;groep

en: Hidden Group
nl: Verborgen groep

en: Public Group
nl: Publieke groep

[ctx: Group creation page]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member requests to join a private group for which you are an admin
nl: Een lid vraagt lidmaatschap aan van een priv&#233;groep waarvan jij beheerder bent

[ctx: group settings on notification settings page]
en: You are promoted to a group administrator or moderator
nl: Je bent gepromoveerd tot groepsbeheerder of redacteur

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Group information is updated
nl: Groepsinformatie is bijgewerkt

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member invites you to join a group
nl: Een lid nodigt je uit om tot de groep toe te treden

[ctx: Group settings on notification settings page]
en: Groups
nl: Groepen

en: There was an error deleting the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van de groep; probeer het nog eens.

en: Group membership request rejected
nl: Groeplidmaatschapsaanvraag afgewezen

en: There was an error rejecting the membership request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het afwijzen van het lidmaatschapsverzoek; probeer het nog eens.

en: Group membership request accepted
nl: Groeplidmaatschapsaanvraag geaccepteerd

en: There was an error accepting the membership request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van het lidmaatschapsverzoek; probeer het nog eens.

en: User removed successfully
nl: Persoon is succesvol verwijderd

en: There was an error removing that user from the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van die gebruiker uit de groep; probeer het nog eens.

en: User ban removed successfully
nl: Opheffing van de verbanning van de gebruiker met succes uitgevoerd

en: There was an error when unbanning that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opheffefen van de verbanning van di gebruiker; probeer het nog eens.

en: User banned successfully
nl: Gebruiker met succes verbannen

en: There was an error when banning that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verbannen van die gebruiker; probeer het nog eens.

en: User demoted successfully
nl: Gebruiker met succes gedegradeerd

en: There was an error when demoting that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het degraderen van die gebruiker; probeer het nog eens.

en: User promoted successfully
nl: Gebruiker is met succes gepromoveerd

en: There was an error when promoting that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het promoveren van die gebruiker; probeer het nog eens.

en: The new group profile photo was uploaded successfully.
nl: De nieuwe foto voor het groepsprofiel is succesvol geupload.

en: Group settings were successfully updated.
nl: Groepsinstellingen zijn met succes bijgewerkt.

en: There was an error updating group settings. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van de groepsinstellingen; probeer het nog eens.

en: Group details were successfully updated.
nl: Groepsgegevens zijn met succes bijgewerkt.

en: There was an error updating group details. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van de groepsgegevens; probeer het nog eens.

en: Your membership request was sent to the group administrator successfully. You will be notified when the group administrator responds to your request.
nl: Je lidmaatschaps aanvraag is succesvol verzonden naar de beheerder van de groep. Je zult op de hoogte worden gebracht wanneer de groep beheerder je aanvraag beantwoord.

en: There was an error sending your group membership request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het indienen van je groeplidmaatschapsaanvraag; probeer het nog eens.

en: There was an error accepting the group invitation. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van de groepsuitnodiging; probeer het nog eens.

en: The member requested to join the group
nl: Deze gebruiker heeft verzocht lid te worden van deze groep

en: You are not allowed to send or remove invites
nl: Je hebt geen rechten om uitnodigingen te verzenden of verwijderen

en: Group invites sent.
nl: Uitnodigingen voor groep verzonden.

en: Group invite rejected
nl: Uitnodiging voor groep is afgekeurd

en: Group invite could not be rejected
nl: Uitnodiging voor groep kon niet worden afgekeurd

en: Group invite accepted
nl: Uitnodiging voor groep geaccepteerd

en: Group invite could not be accepted
nl: Uitnodiging voor groep kon niet worden geaccepteerd

note: translators: %s: group name.
en: You have an invitation to the group: %s
nl: Je hebt een uitnodiging ontvangen voor de groep: %s

note: translators: accessibility text
en: Group Invites
nl: Groepsuitnodigingen

note: translators: %d: number of group invites
en: You have %d new group invitations
nl: Je hebt %d nieuwe groepsuitnodigingen

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to a mod in the group "%s"
nl: Je bent gepromoveerd tot moderator in de groep "%s"

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted mod for
en: You were promoted to a mod in %d groups
nl: Je bent gepromoveerd tot moderator in %d groepen

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to an admin in the group "%s"
nl: Je bent gepromoveerd tot beheerder in de groep "%s"

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted admin for
en: You were promoted to an admin in %d groups
nl: Je bent gepromoveerd tot beheerder in %d groepen

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" rejected
nl: Lidmaatschap voor groep"%s" geweigerd

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" accepted
nl: Lidmaatschap voor groep '%s' geaccepteerd

note: translators: %s: member name
en: %s requests group membership
nl: %s vraagt een groepslidmaatschap aan

note: translators: 1: number of group membership requests. 2: group name.
en: %1$d new membership requests for the group "%2$s"
nl: %1$d nieuwe lidmaatschapsaanvraag voor de groep '%2$s'

en: a moderator
nl: een moderator

en: an administrator
nl: een beheerder

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group description. 2: the new group description.
en: * Description changed from "%1$s" to "%2$s".
nl: * De omschrijving is veranderd van "%1$s" in "%2$s".

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group name. 2: the new group name.
en: * Name changed from "%1$s" to "%2$s".
nl: * Naam gewijzigd van "%1$s" naar "%2$s".

en: No Group Profile Photo
nl: Geen groepslogo

[ctx: My Groups page <title>]
en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Create a Group
nl: Maak een groep aan

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: No Pending Invites
nl: Geen uitstaande uitnodigingen

[ctx: My Account Groups]
en: Groups
nl: Groepen

en: Requests
nl: Aanvragen

en: Photo
nl: Foto

en: Details
nl: Gegevens

[ctx: My Group screen nav]
en: Manage
nl: Beheren

[ctx: My Group screen nav]
en: Send Invites
nl: Verzend uitnodigingen

[ctx: Group screen nav]
en: Request Membership
nl: Vraag lidmaatschap aan

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

[ctx: Group screen nav without counter]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Group screen nav]
en: Invites
nl: Uitnodigingen

[ctx: Group screen nav]
en: Photo
nl: Foto

[ctx: Group screen nav]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Group screen nav]
en: Details
nl: Gegevens

[ctx: Component directory search]
en: Search Groups...
nl: Zoek groepen...

[ctx: component directory title]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Group screen page <title>]
en: User Groups
nl: Gebruikersgroepen

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s posted an update in the group %2$s
nl: %1$s heeft een update geplaatst in de groep %2$s

en: As the only admin, you cannot leave the group.
nl: Als de enige admin is het niet mogelijk deze groep te verlaten.

en: Group Admin
nl: Groepsbeheerder

[ctx: Group WP Admin Bar delete link]
note: translators: %s the group menu name
en: %s Group
nl: %s groep

[ctx: Group WP Admin Bar manage links]
note: translators: %s the group menu name
en: Edit Group %s
nl: Bewerk groep %s

note: translators: accessibility text
en: Select group %1$d
nl: Selecteer een groep %1$d

[ctx: Groups admin Last Active column header]
en: Last Active
nl: Laatst actief

[ctx: Groups admin Members column header]
en: Members
nl: Leden

[ctx: Groups admin Group Description column header]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: Groups admin Group Name column header]
en: Name
nl: Naam

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

note: translators: 1: member from number. 2: member to number. 3: total members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s lid
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s leden

en: Viewing 1 member
nl: Bekijk 1 lid

en: No members of this type
nl: Geen leden van dit type

en: Ban
nl: Verban

en: Actions
nl: Acties

en: Banned
nl: Verbannen

en: Roles
nl: Rollen

[ctx: Group member role in group admin]
en: Group Role
nl: Groepsrol

[ctx: Group member name in group admin]
en: Name
nl: Naam

en: Banned Members
nl: Verbannen leden

note: translators: accessibility text
en: Members
nl: Leden

en: Moderators
nl: Redacteuren

en: Administrators
nl: Beheerders

en: Enter a comma-separated list of user logins.
nl: Vul hier een lijst in met gebruikers-logins, elk gescheiden met een komma.

en: Group admins only
nl: Alleen groepsbeheerders

en: Group admins and mods only
nl: Alleen groepsbeheerders en moderators

en: All group members
nl: Alle groepsleden

en: Who can invite others to this group?
nl: Wie kan andere gebruikers uitnodigen voor deze groep?

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Private
nl: Priv&#233;

en: Public
nl: Publiek

en: Enable discussion forum
nl: Activeer discussieforum

en: Search all Groups
nl: Doorzoek alle groepen

en: Groups
nl: Groepen

note: translators: %s: number of deleted groups
en: %s group has been permanently deleted. | %s groups have been permanently deleted.
nl[0]: %s groep is permanent verwijderd.
nl[1]: %s groep is permanent verwijderd.

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: You are about to delete the following groups:
nl: Je staat op het punt de volgende groepen te verwijderen:

en: Delete Groups
nl: Verwijder groepen

en: Visit Group
nl: Bezoek groep

en: Name and Description
nl: Naam en beschrijving

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following members were successfully modified: %s
nl: De volgende gebruikers zijn succesvol aangepast: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: An error occurred when trying to modify the following members: %s
nl: Er ging iets mis met het proberen de volgende gebruikers aan te passen: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users were successfully added to the group: %s
nl: De volgende gebruikers waren succesvol toegevoegd aan de groep: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users could not be added to the group: %s
nl: De volgende gebruikers konden niet toegevoegd worden aan de groep: %s

en: The group has been updated successfully.
nl: De groep is succesvol bijgewerkt.

en: An error occurred when trying to update your group details.
nl: Er ging iets mis met het proberen de groepsgegevens bij te werken.

en: You cannot remove all administrators from a group.
nl: Je kan niet alle administrators van een groep verwijderen.

en: If you leave this page, you will lose any unsaved changes you have made to the group.
nl: Als u deze pagina verlaat, verliest u alle niet-opgeslagen veranderingen die u hebt gemaakt in de groep.

en: Start typing a username to add a new member.
nl: Voer een gebruikersnaam in om een nieuw lid toe te voegen.

en: If you click "Delete" under a specific group, or select a number of groups and then choose Delete from the Bulk Actions menu, you will be led to a page where you&#8217;ll be asked to confirm the permanent deletion of the group(s).
nl: Als je op "Verwijderen" klikt onder een specifieke groep, of een aantal Groepen selecteert, en vervolgens op "Verwijderen" klikt, word je naar een bevestigings-pagina gestuurd waarin gevraagd wordt of je de Groepen definitief wilt verwijderen.

en: Clicking "Edit" will take you to a Dashboard panel where you can manage various details about the group, such as its name and description, its members, and other settings.
nl: Als je op "Bewerken" klikt, ga je naar het Dashboard-paneel waar je verschillende details van de Groep kan bewerken. Denk hierbij aan de naam van de Groep, de beschrijving ervan, leden etc.

en: Clicking "Visit" will take you to the group&#8217;s public page. Use this link to see what the group looks like on the front end of your site.
nl: Als je op "Bekijken" klikt, ga je naar de publieke pagina van de groep. Gebruik deze link om te zien hoe de groep er uit ziet voor bezoekers van je site.

en: Group Actions
nl: Groep-acties

en: You can manage groups much like you can manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on groups by using the on-hover action links or the Bulk Actions.
nl: Je kan groepen net zo beheren als dat je reacties of andere inhoud beheert. Dit scherm is aanpasbaar net als andere beheer-schermen. Je kan groepen beheren door de muis over een actie-link te laten staan, of door Bulk Acties te gebruiken.

[ctx: Groups per page (screen options)]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: group admin edit screen]
en: Manage Members
nl: Leden beheren

[ctx: group admin edit screen]
en: Add New Members
nl: Voeg nieuwe leden toe

[ctx: group admin edit screen]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: group admin edit screen]
en: Save
nl: Opslaan

en: Support Forums
nl: Supportforums

en: The Name and Description box is fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to hide or unhide, or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: De Naam en Beschrijving box staat vast, maar je kunt alle andere boxen een andere positie geven door ze te verslepen. Door op de titel van elke box te klikken kun je ze minimaliseren of vergroten. Gebruik de Schermopties-tab om bepaalde boxen te verbergen, of om een 1 of 2-column lay-out voor dit scherm te selecteren.

en: This page is a convenient way to edit the details associated with one of your groups.
nl: Deze pagina is een makkelijke manier om de gegevens van een van je groepen te wijzigen

[ctx: Admin Groups menu]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Admin Groups page title]
en: Groups
nl: Groepen

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group description. 4: the new group description.
en: %1$s changed the description of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
nl: %1$s veranderde de omschrijving van de groep %2$s van "%3$s" naar "%4$s"

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group name. 4: the new group name.
en: %1$s changed the name of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
nl: %1$s veranderde de naam van de groep %2$s van "%3$s" naar "%4$s"

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the name and description of the group %2$s
nl: %1$s veranderde de naam en beschrijving van de groep %2$s

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s updated details for the group %2$s
nl: %1$s werkte de gegevens van de groep %2$s bij

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s joined the group %2$s
nl: %1$s heeft zich aangesloten bij de groep %2$s

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s created the group %2$s
nl: %1$s heeft de groep %2$s aangemaakt

en: Forum Replies
nl: Forumreacties

en: Forum Topics
nl: Forumonderwerpen

en: Group Updates
nl: Groep updates

en: Group details edited
nl: Groepsgegevens bijgewerkt

en: Group Memberships
nl: Groepslidmaatschap

en: Joined a group
nl: Lid geworden van een groep

en: New Groups
nl: Nieuwe groepen

en: Created a group
nl: Een groep aangemaakt

note: translators: %s: Group Name.
en: Activity feed for the group, %s.
nl: Activiteitfeed voor de groep, %s.

en: You successfully left the group.
nl: Je hebt de groep succesvol verlaten.

en: There was an error leaving the group.
nl: Er ging iets mis met het verlaten van de groep.

en: This group must have at least one admin
nl: Deze groep dient minimaal één beheerder te hebben

en: You joined the group!
nl: Je bent lid geworden van de groep.

en: There was an error joining the group.
nl: Er ging iets mis met het toetreden tot de groep.

en: There was an error saving the group profile photo, please try uploading again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van de groepsprofielfoto; probeer nog eens te uploaden.

en: There was an error removing the invite
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de uitnodiging

en: Invite successfully removed
nl: Uitnodiging verwijderd

en: Please fill in all of the required fields
nl: Vul alle verplichte velden in

en: Only the group creator may continue editing this group.
nl: Alleen degene die de groep heeft aangemaakt mag deze groep bewerken.

en: There was an error saving group details. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van de groepsgegevens; probeer het nog eens.

en: Sorry, you are not allowed to create groups.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om groepen aan te maken.

en: You are not an admin of this group.
nl: Je bent geen beheerder van deze groep.

en: You do not have access to this group.
nl: Je hebt geen toegang tot deze groep

en: There were no members found, please try another filter.
nl: Er zijn geen leden gevonden, probeer een ander filter.

en: Default friends to show:
nl: Standaard aantal vrienden om weer te geven

en: Max friends to show:
nl: Maximaal aantal vrienden om weer te geven

en: Link widget title to Members directory
nl: Link widgettitel naar de Ledenmap

en: Sorry, no members were found.
nl: Helaas, er zijn geen leden gevonden.

en: Popular
nl: Populair

en: Active
nl: Actief

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Friends
nl: (BuddyPress) Vrienden

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest Friends of the displayed member.  Widget is only shown when viewing a member profile.
nl: Een dynamische lijst van recentelijk actieve, populaire en nieuwste vrienden van het weergegeven lid. De widget wordt alleen weergegeven wanneer een leden-profiel bekeken wordt.

en: Add Friend
nl: Voeg vriend toe

en: Cancel Friendship
nl: Be&euml;indig vriendschap

en: Friendship Requested
nl: Vriendschap aangevraagd

en: Cancel Friendship Request
nl: Annuleer Vriendschapsverzoek

note: translators: %d: total friend count
en: %d friend | %d friends
nl[0]: %d vriend

en: Filter Friends
nl: Filter vrienden

en: There aren't enough site members to show a random sample just yet.
nl: Er zijn nog niet genoeg leden op deze site om een willekeurige selectie te tonen.

note: translators: %s: member name
en: %s hasn't created any friend connections yet.
nl: %s heeft nog geen vrienden.

note: translators: %s: member name
en: You haven't added any friend connections yet.
nl: Je hebt nog geen vrienden toegevoegd.

en: See All
nl: Bekijk alles

note: translators: %s: member name
en: %s's Friends
nl: Vriend van %s

note: translators: %s: member name
en: My Friends
nl: Mijn vrienden

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member accepts your friendship request
nl: Een lid heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member sends you a friendship request
nl: Een lid zond je een vriendschapsverzoek

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: Friends
nl: Vrienden

en: Friendship request could not be withdrawn
nl: Vriendschapsverzoek kon niet worden ingetrokken

en: Friendship request withdrawn
nl: Vriendschapsverzoek ingetrokken

en: Friendship could not be rejected
nl: Vriendschapsverzoek kon niet worden geweigerd

en: Friendship rejected
nl: Vriendschap geweigerd

en: Friendship could not be accepted
nl: Vriendschap kon niet worden geaccepteerd

en: Friendship accepted
nl: Vriendschap geaccepteerd

note: translators: %s: friend name
en: You have a friendship request from %s
nl: Je hebt een vriendschapsverzoek van %s

note: translators: %d: the number of pending requests
en: You have %d pending friendship requests
nl: Je hebt %d onbeantwoorde vriendschapsaanvragen

note: translators: %d: the number of friends
en: %d friends accepted your friendship requests
nl: %d vrienden hebben je vriendschapsaanvragen geaccepteerd

note: translators: %s: friend name
en: %s accepted your friendship request
nl: %s heeft je vriendschapsaanvraag geaccepteerd

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: Friendships
nl: Vriendschap

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: No Pending Requests
nl: Geen afwachtende aanvragen

[ctx: My Account Friends menu]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Requests
nl: Aanvragen

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Friendships
nl: Vriendschap

en: Search Friends...
nl: Zoek vrienden...

[ctx: Friends screen page <title>]
en: Friend Connections
nl: Vriendschappen

note: translators: 1: the initiator user link. 2: the friend user link.
en: %1$s and %2$s are now friends
nl: %1$s en %2$s zijn nu vrienden

en: New friendship created
nl: Nieuwe vriendschap bevestigd

en: New friendships
nl: Nieuwe vriendschappen

en: Friendships
nl: Vriendschap

en: Friendships accepted
nl: Vriendschappen geaccepteerd

en: You have a pending friendship request with this user
nl: Je hebt een vriendschapsverzoek bij deze gebruiker ingediend

en: You are not yet friends with this user
nl: Je bent nog niet bevriend met deze gebruiker

en: Friendship canceled
nl: Vriendschap geannuleerd

en: Friendship could not be canceled.
nl: Vriendschap kon niet worden be&#235;indigd

en: You already have a pending friendship request with this user
nl: Je hebt al een wachtende vriendschapaanvraag met deze gebruiker

en: You are already friends with this user
nl: Je bent al bevriend met deze gebruiker

en: Friendship requested
nl: Vriendschap aangevraagd

en: Friendship could not be requested.
nl: Vriendschap kon niet worden aangevraagd

en: Deleted User
nl: Gebruiker verwijderen

en: New Topic
nl: Nieuw onderwerp

en: Edit Profile
nl: Wijzig profiel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Admin
nl: Beheerder

en: inactive
nl: inactief

en: Member
nl: Lid

en: Administrator
nl: Beheerder

en: F j, Y
nl: j F Y

en: December
nl: december

en: November
nl: november

en: October
nl: oktober

en: September
nl: september

en: August
nl: augustus

en: July
nl: juli

en: June
nl: juni

en: May
nl: mei

en: April
nl: april

en: March
nl: maart

en: February
nl: februari

en: January
nl: januari

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Freshness
nl: Frisheid

en: Close
nl: Sluiten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Profile
nl: Profiel

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Date format
nl: Datumformat

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Post
nl: Plaatsen

en: Save Changes
nl: Bewaar veranderingen

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: None
nl: Geen

en: Repeat New Password
nl: Nieuw wachtwoord opnieuw

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: No new notifications.
nl: Geen nieuwe meldingen.

en: User Capabilities
nl: Gebruikerscapaciteiten

note: translators: %s: member name
en: Edit %s's Profile
nl: Bewerk profiel van %s

en: Blog Authors
nl: Site auteurs

en: Delete Group
nl: Verwijder groep

en: Membership Requests
nl: Aanvragen voor lidmaatschap

en: Manage Members
nl: Beheer leden

en: Manage Invitations
nl: Beheer uitnodigingen

en: Group Profile Photo
nl: Groep profielfoto

note: translators: accessibility text
en: Group Settings
nl: Groepsinstellingen

en: Edit Details
nl: Wijzig gegevens

en: Admin Options
nl: Administratie-opties

en: Random Site
nl: Willekeurige site

en: Random Group
nl: Willekeurige groep

en: Random Member
nl: Willekeurig lid

en: Visit
nl: Bezoek

en: Sign Up
nl: Aanmelden

en: Switch to WordPress Toolbar
nl: Schakel over naar de WordPress Toolbar

en: Create a Site!
nl: Site aanmaken

en: Manage Comments
nl: Beheer reacties

en: Manage Posts
nl: Beheer berichten

en: New Post
nl: Nieuw bericht

en: Alphabetically
nl: Alfabetisch

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Recently Active
nl: Recent actief

en: Website
nl: Site

en: About Me
nl: Over mij

en: Name
nl: Naam

en: My Profile
nl: Mijn profiel

note: translators: %s: total groups count
en: %d group | %d groups
nl[0]: %d groep
nl[1]: %d groepen

en: File successfully uploaded.
nl: Bestand succesvol geüpload.

en: Sorry, uploading the file failed.
nl: Helaas, het uploaden van het bestand is mislukt.

note: translators: %s: image file extension
en: Cropping the file failed: %s is not a supported image file.
nl: Bestand bijsnijden mislukt: %s is geen ondersteund bestandstype voor afbeeldingen.

[ctx: Attachment destination file]
en: destination file
nl: doelbestand

[ctx: Attachment source file]
en: source file
nl: bronbestand

en: Cropping the file failed: the file path is not allowed.
nl: Het bijsnijden van het bestand is mislukt: het pad naar het bestand is niet toegestaan.

en: Cropping the file failed: missing source file.
nl: Bestand bijsnijden mislukt: ontbrekend bronbestand.

en: File upload stopped by extension.
nl: Bestandsoverdracht gestopt door extentie.

en: Failed to write file to disk.
nl: Opslaan van bestand naar schijf is mislukt.

en: Missing a temporary folder.
nl: Tijdelijke map ontbreekt.

en: No file was uploaded.
nl: Geen bestand ge&uuml;pload.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het geuploade bestand werd slechts gedeeltelijk geupload.

note: translators: %s: Max file size for the file
en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size of: %s
nl: Het bestand dat je wilt uploaden overschrijdt de maximaal toegestane bestandgroote van:%s

en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size for this site
nl: Het bestand dat je wilde uploaden overschrijdt de maximaal toegestane bestandsgroote voor deze site

en: The file was uploaded successfully
nl: Het bestand is succesvol geüpload

en: The group profile photo was deleted successfully!
nl: De profielfoto van de groep is succesvol verwijderd.

en: There was a problem deleting the group profile photo. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van de afbeelding van het groepsprofiel. Probeer het opnieuw.

en: The group profile photo was uploaded successfully.
nl: De afbeelding van het groepsprofiel met succes geüploadet

en: There was a problem cropping the group profile photo.
nl: Er was een probleem met het bijknippen van de groepsfoto.

en: Your profile photo was deleted successfully!
nl: Je profielfoto is succesvol verwijderd!

en: There was a problem deleting your profile photo. Please try again.
nl: Er was een probleem met het verwijderen van je profielfoto. Probeer het opnieuw.

en: Your new profile photo was uploaded successfully.
nl: Je nieuwe profielfoto is met succes geupload.

en: There was a problem cropping your profile photo.
nl: Er was een probleem met het bijsnijden van je profielfoto.

en: Title:
nl: Titel:

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Show a Log In form to logged-out visitors, and a Log Out link to those who are logged in.
nl: Toon een inlog formulier aan niet ingelogde bezoekers en toon een uitloggen link aan de gebruikers die ingelogd zijn.

[ctx: Title of the login widget]
en: (BuddyPress) Log In
nl: (BuddyPress) Inloggen

en: Search anything...
nl: Zoek wat je wil...

[ctx: search form]
en: Search these:
nl: Zoek deze:

[ctx: search form]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: search form]
en: Blogs
nl: Sites

[ctx: search form]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: search form]
en: Members
nl: Leden

note: translators: 1: activity date, 2: activity time
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

note: translators: %s: Name of the BuddyPress component
en: %s Directory
nl: %s overzicht

en: Options
nl: Opties

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Not recently active
nl: Recent niet actief

note: translators: %s: the number of seconds.
en: %s second | %s seconds
nl[0]: %s seconde
nl[1]: %s seconden

note: translators: %s: the number of minutes.
en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

note: translators: %s: the number of hours.
en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

note: translators: %s: the number of days.
en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

note: translators: %s: the number of weeks.
en: %s week | %s weeks
nl[0]: %s week
nl[1]: %s weken

note: translators: %s: the number of months.
en: %s month | %s months
nl[0]: %s maand
nl[1]: %s maanden

note: translators: %s: the number of years.
en: %s year | %s years
nl[0]: %s jaar
nl[1]: %s jaar

note: translators: %s: the human time diff.
en: %s ago
nl: %s geleden

en: right now
nl: nu

en: sometime
nl: soms

[ctx: Page title for the user registration screen.]
en: Register
nl: Registratie

[ctx: Page title for the user activation screen.]
en: Activate
nl: Activeer

[ctx: Page title for the Members directory.]
en: Members
nl: Leden

[ctx: Page title for the Groups directory.]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Page title for the Activity directory.]
en: Activity
nl: Activiteiten

note: translators: %s: the page number.
en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Create a Group
nl: Maak een groep aan

en: Activate your Account
nl: Activeer je account

en: Create an Account
nl: Maak een account aan

[ctx: component directory title]
en: Directory
nl: Overzicht

en: Activate Your Account
nl: Activeer je account

en: [User Set]
nl: [Door gebruiker ingesteld]

en: You must log in to access the page you requested.
nl: Je moet ingelogd zijn om de opgevraagde pagina te bekijken.

en: This user has been marked as a spammer. Only site admins can view this profile.
nl: Deze gebruiker is gemarkeerd als spammer. Alleen site administrators kunnen dit profiel bekijken.

[ctx: member type URL base]
en: type
nl: soort

en: Special community roles no longer exist. Use mapped capabilities instead
nl: Speciale community-rollen bestaan niet meer. Gebruik in de plaats daarvan toegewezen rechten.

en: You do not have access to this page.
nl: Je hebt geen toegang tot deze pagina.

note: translators: %s: member name
en: Profile photo of %s
nl: Profielfoto van %s

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$d x %2$d pixels.
nl: Je hebt een afbeelding geselecteerd die kleiner is dan aanbevolen; voor het beste resultaat moet je een afbeelding uploaden die groter is dan %1$d x %2$d pixels.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s
nl: Upload mislukt; de fout is:%s

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload Failed! Error was: %s
nl: Uploaden mislukt; de volgende fout deed zich voor: %s

en: Profile Photo
nl: Profielfoto

en: No photo was captured. Click on the "Capture" button to take your photo.
nl: Geen foto vastgelegd. Klik op "Vastleggen" om een foto te maken.

en: Your profile photo is ready. Click on the "Save" button to use this photo.
nl: Je profielfoto is klaar. Klik op "Opslaan" om deze foto te gebruiken.

en: Video error. Please upload a photo instead.
nl: Fout met de video; upload in plaats daarvan een foto.

en: Your browser is not supported. Please upload a photo instead.
nl: Je browser wordt niet ondersteund. Upload een foto.

en: It looks like you do not have a webcam or we were unable to get permission to use your webcam. Please upload a photo instead.
nl: Het lijkt er op dat je geen webcam hebt of dat we geen toestemming hebben om toegang te krijgen tot je webcam. Upload in plaats hiervan een foto.

en: Camera loaded. Click on the "Capture" button to take your photo.
nl: Camera geladen. Klik op de "Capture" button om een foto te nemen.

en: Please wait as we access your camera.
nl: Even geduld aub, terwijl wij toegang vragen tot je camera.

en: Please allow us to access to your camera.
nl: Geef ons toestemming om je camera te gebruiken.

en: Take Photo
nl: Maak een foto

en: Upload
nl: Uploaden

en: If you&#39;d like to delete the existing profile photo but not upload a new one, please use the delete tab.
nl: Als je de bestaande profielfoto wilt verwijderen, maar geen nieuwe wil uploaden, gebruik dan de knop verwijderen.

note: translators: %s: File name.
en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nl: Uploaden van &#8220;%s&#8221; is mislukt.

en: Make sure to upload a unique file
nl: Gebruik een unieke bestandsnaam

en: Crunching&hellip;
nl: Een ogenblik geduld&hellip;

en: Dismiss
nl: Verbergen

en: Upload stopped.
nl: Uploaden gestopt.

en: File canceled.
nl: Bestand geannuleerd.

en: Security error.
nl: Beveiligingsfout.

en: IO error.
nl: IO-fout.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nl: %s overschrijdt de maximale uploadgrootte voor de multi-bestandsuploader zoals gebruikt in je browser.

note: translators: 1: Opening link tag, 2: Closing link tag.
en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nl: Probeer dit bestand te uploaden met de %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: HTTP error.
nl: HTTP-fout.

en: You may only upload 1 file.
nl: Je mag slechts 1 bestand uploaden.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl: Configuratiefout; neem contact op met de beheerder van de server.

en: An error occurred. Please try again later.
nl: Er ging iets mis; probeer het later nog eens.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl: Dit is groter dan de maximaal toegestane grootte. Een ander bestand proberen.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl: Het geheugen is overschreden. Probeer opnieuw met een kleiner bestand.

en: This file is not an image. Please try another.
nl: Dit bestand is geen foto. Probeer een ander bestand.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander.

en: This file is empty. Please try another.
nl: Het bestand is leeg. Probeer een ander.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s overschrijdt de maximale uploadgrootte voor deze website.

en: You have attempted to queue too many files.
nl: Je probeert teveel bestanden in de wachtrij te zetten.

en: The BuddyBar is no longer supported. Please migrate to the WordPress toolbar as soon as possible.
nl: De BuddyBar wordt niet meer ondersteund. Zo snel mogelijk migreren naar de WordPress toolbar.

en: My Account
nl: Mijn account

note: translators: %s: the link to the BuddyPress release notes
en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
nl: Voor meer informatie, bezoek de  <a href="%s">versie opmerkingen</a>.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. More than one security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie%1$s</strong> was gericht op enkele beveiligingsproblemen en herstelde %2$s bug.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> was gericht op enkele beveiligingsproblemen en herstelde %2$s bugs.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. Singular security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> biedt een oplossing voor een beveiligingsprobleem en een %2$s bug.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> biedt een oplossing voor een beveiligingsprobleem en diverse %2$s bugs.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> bevat %2$s bugfix.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> bevat %2$s bugfixes.

note: translators: 1: BuddyPress version number.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> lost een beveiligingskwestie op.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> lost diverse beveiligingskwesties op.

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
nl[0]: Onderhouds- en veiligheidsversie
nl[1]: Onderhouds- en veiligheidsversies

en: Security Release | Security Releases
nl[0]: Beveiligingsversie
nl[1]: Beveiligingsversies

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
nl[0]: Onderhoudsversie
nl[1]: Onderhoudsversies

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: All Contributors to BuddyPress %s
nl: Alle bijdragers aan BuddyPress %s

en: Core Developer
nl: Kern Ontwikkelaar

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Project Lead
nl: Projectleider

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Under the hood
nl: Achter de Schermen

en: Activity auto-refresh
nl: Activiteiten automatisch verversen

en: Activity Settings
nl: Instellingen voor activiteiten

en: Group Photo Uploads
nl: Groepsfoto uploads

en: Group Creation
nl: Groep maken

en: Groups Settings
nl: Instellingen voor groepen

en: Profile Syncing
nl: Profielsynchronisatie

en: Profile Photo Uploads
nl: Profielfoto uploads

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Profile Settings
nl: Profielinstellingen

en: Account Deletion
nl: Account verwijdering

en: Main Settings
nl: Basis instellingen

en: Available Tools
nl: Beschikbare hulpmiddelen

en: BuddyPress Settings
nl: BuddyPress voorkeuren

en: BuddyPress Pages
nl: BuddyPress pagina's

en: BuddyPress Components
nl: BuddyPress onderdelen

en: BuddyPress Help
nl: BuddyPress help

[ctx: buddypress tools intro]
note: translators: %s: the link to the BuddyPress repair tools
en: Use the %s to repair these relationships.
nl: Gebruik de %s om deze relaties te herstellen.

en: Tools
nl: Gereedschap

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Determining last activity dates for each user&hellip; %s
nl: Laatste data van activiteit aan het bepalen voor elke gebruiker user&hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of active members on the site&hellip; %s
nl: Het totaal aantal active leden voor elke website&hellip; %s wordt geteld

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Repopulating Blogs records&hellip; %s
nl: Opnieuw genereren van blogrecords&hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of groups for each user&hellip; %s
nl: Het totaal aantal groepen voor elke gebruiker&hellip; %s wordt geteld

en: Complete!
nl: Compleet!

en: Failed!
nl: Mislukt!

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of friends for each user&hellip; %s
nl: Het totaal aantal vrienden voor elke gebruiker&hellip; %s wordt geteld

en: Repair member "last activity" data.
nl: Repareer gegevens voor "laatste activiteiten" van gebruikers.

en: Repair Items
nl: Items repareren

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than one repair job at a time.
nl: Sommige van deze gereedschappen genereren een substantiële database overhead. Voorkom dat er meer dan één reparatie taak tegelijk uitgevoerd wordt.

en: Use the tools below to manually recalculate these relationships.
nl: Gebruik de onderstaande gereedschappen om handmatig de relaties te herberekenen.

en: BuddyPress keeps track of various relationships between users, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
nl: BuddyPress houdt de verschillende relaties tussen gebruikers, groepen en activiteit-items bij. Incidenteel zijn deze relaties ineens niet meer gesynchroniseerd, meestal na een import, update of migratie.

en: BuddyPress Tools
nl: BuddyPress tools

en: Associate WordPress Pages with the following BuddyPress Registration pages.
nl: Associeer WordPress pagina's met de volgende BuddyPress registratiepagina's.

en: Registration
nl: Registratie

en: - None -
nl: - Geen -

en: Associate a WordPress Page with each BuddyPress component directory.
nl: Associeer een WordPress pagina met elk BuddyPress component directory.

en: Directories
nl: Mappen

en: Repair
nl: Repareer

en: Allow customizable avatars for groups
nl: Laat aanpasbare avatars toe voor groepen

en: Administrators can always create groups, regardless of this setting.
nl: Beheerders kunnen altijd groepen aanmaken, ongeacht deze instelling.

en: Enable group creation for all users
nl: Sta het aanmaken van groepen toe voor alle gebruikers

en: Allow registered members to upload avatars
nl: Sta geregistreerde leden toe profielfoto's te uploaden

en: Enable BuddyPress to WordPress profile syncing
nl: Zet profielsynchronisatie met WordPress aan

en: Automatically check for new items while viewing the activity stream
nl: Automatisch controleren op nieuwe items tijdens het tonen van de activiteitenlijst

en: Allow Akismet to scan for activity stream spam
nl: Sta Akismet toe om te scannen voor activiteiten stream spam

en: Allow registered members to delete their own accounts
nl: Sta geregistreerde leden toe hun eigen account te verwijderen

en: Show the Toolbar for logged out users
nl: Laat de toolbar zien voor niet ingelogde gebruikers

[ctx: Display name field]
en: Display Name
nl: Schermnaam

[ctx: First field-group name]
en: General
nl: Algemeen

en: User removed from spam.
nl: Gebruiker verwijderd uit spam.

en: User marked as spammer. Spam users are visible only to site admins.
nl: Het lid is gemarkeerd als spammer. Spamgebruikers zijn alleen zichtbaar voor sitebeheerders.

en: Add to Menu
nl: Toevoegen aan menu

en: <em>Logged-Out</em> links are not visible to users who are logged in.
nl: <em>Uitgelogde</em> links zijn niet zichtbaar voor gebruikers die ingelogd zijn.

en: <em>Logged-In</em> links are relative to the current user, and are not visible to visitors who are not logged in.
nl: <em>Ingelogde</em> links zijn specifiek voor de huidige gebruiker en zijn niet zichtbaar voor bezoekers die niet ingelogd zijn.

en: Logged-Out
nl: Uitgelogd

en: Logged-In
nl: Ingelogd

en: Extra configuration settings are provided and activated. You can selectively enable or disable any setting by using the form on this screen.
nl: Extra configuratie-instellingen zijn beschikbaar en geactiveerd. Je kunt instellingen selectief activeren of deactiveren door middel van het formulier op dit scherm.

en: BuddyPress Components use WordPress Pages for their root directory/archive pages. You can change the page associations for each active component by using the form below.
nl: BuddyPress Componenten gebruiken WordPress Pagina's voor hun root directory/archiefpagina's. Je kunt de pagina associatie voor elke actief component veranderen met behulp van het onderstaande formulier.

en: By default, all but four of the BuddyPress components are enabled. You can selectively enable or disable any of the components by using the form below. Your BuddyPress installation will continue to function. However, the features of the disabled components will no longer be accessible to anyone using the site.
nl: Standaard zijn op vier na, alle BuddyPress componenten geactiveerd. Je kunt naar eigen keuze componenten activeren of de-activeren door het formulier hier onder te gebruiken. Je BuddyPress-installatie blijft werken maar de functies van de uitgeschakelde componenten zullen niet meer beschikbaar zijn voor bezoekers van de site.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profile Fields</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Profielvelden beheren</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Managing Settings</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Instellingen beheren</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Managing Pages</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Pagina's beheren</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Managing Components</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Componenten beheren</a>

en: Settings
nl: Instellingen

en: Pages
nl: Pagina&#39;s

note: Translators: %s is the list of directory pages associated to more than one component.
en: Each BuddyPress Component needs its own WordPress page. The following WordPress Pages have more than one component associated with them: %s.
nl: Elk BuddyPress Component heeft een eigen WordPress pagina nodig. De volgende WordPress pagina&#8217;s hebben meer dan een gekoppeld component: %s.

en: Register
nl: Registreren

en: Activate
nl: Activeer

note: Translators: %s is the url to the permalink settings.
en: <strong>BuddyPress is almost ready</strong>. You must <a href="%s">update your permalink structure</a> to something other than the default for it to work.
nl: <strong>BuddyPress is bijna klaar</strong>. Je moet <a href="%s">je permalink structuur</a>wijzigen in iets anders dan standaard om dit te laten werken.

note: Translators: 1: is the url to the BP Components settings screen. 2: is the url to the xProfile administration screen.
en: Components, Pages, Settings, and Forums, have been moved to <a href="%1$s">Settings &gt; BuddyPress</a>. Profile Fields has been moved into the <a href="%2$s">Users</a> menu.
nl: Componenten, pagina's, instellingen en fora zijn verplaatst naar <a href="%1$s">Instellingen &gt; BuddyPress</a>; profielvelden zijn verplaatst naar het menu <a href="%2$s">Gebruikers</a>.

en: Don't worry! We've moved the BuddyPress options into more convenient and easier to find locations. You're seeing this page because you are running a legacy BuddyPress plugin which has not been updated.
nl: Schrik niet. We hebben de BuddyPress-opties naar gemakkelijker te vinden locaties verplaatst. Je ziet deze pagina omdat je een oude BuddyPress plugin gebruikt die niet bijgewerkt is.

en: Why have all my BuddyPress menus disappeared?
nl: Waarom zijn al mijn BuddyPress menu's verdwenen?

en: Record activity for new sites, posts, and comments across your network.
nl: Activiteit in je gehele netwerk bijhouden, zoals nieuwe sites, berichten en opmerkingen.

en: Record activity for new posts and comments from your site.
nl: Activiteit van je site bijhouden, zoals nieuwe berichten en opmerkingen.

en: Site Tracking
nl: Site tracking

en: Groups allow your users to organize themselves into specific public, private or hidden sections with separate activity streams and member listings.
nl: Groepen geven de mogelijkheid aan gebruikers om zichzelf in te delen in bepaalde publieke, gesloten of verborgen gedeelten met aparte activiteits-feeds en ledenlijsten.

en: User Groups
nl: Gebruikers groepen

en: Global, personal, and group activity streams with threaded commenting, direct posting, favoriting, and @mentions, all with full RSS feed and email notification support.
nl: Algemene, persoonlijke en groeps- activiteitenoverzichten met gebundelde reacties, direct berichten plaatsen, als favoriet opslaan, en @vermeldingen. Allemaal met volledige RSS feed en e-mail melding ondersteuning.

en: Allow your users to talk to each other directly and in private. Not just limited to one-on-one discussions, messages can be sent between any number of members.
nl: Geef gebruikers de mogelijheid om direct en prive met elkaar de laten communiceren. Dit geldt niet alleen voor 1-op-1 discussies, ook kunnen berichten gestuurd worden naar meerdere leden.

en: Private Messaging
nl: Priv&#233;berichten

en: Let your users make connections so they can track the activity of others and focus on the people they care about the most.
nl: Sta je gebruikers toe om connecties te leggen zodat ze de activiteiten kunnen volgen van andere en zich kunnen focussen op de mensen waar ze het meest om geven.

en: Friend Connections
nl: Vriendschappen

en: Group Forums
nl: Groepsforums

en: Everything in a BuddyPress community revolves around its members.
nl: Alles in een BuddyPress community draait om haar leden.

en: Community Members
nl: Leden van de community

en: It&#8216;s what makes <del>time travel</del> BuddyPress possible!
nl: Dat is wat <del>tijdreizen</del> BuddyPress mogelijk maakt!

en: BuddyPress Core
nl: BuddyPress kern

en: No components found.
nl: Geen componenten gevonden.

en: Description
nl: Beschrijving

note: translators: %s: the number of retired components
en: Retired <span class="count">(%s)</span> | Retired <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Uitgefaseerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Uitgefaseerd <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of must-Use components
en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Verplichte <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Verplichte <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of inactive components
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of active components
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: %s: the number of installed components
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: Notify members of relevant activity with a toolbar bubble and/or via email, and allow them to customize their notification settings.
nl: Meld deelnemers over relevante activiteiten met een toolbar ballon en/of via e-mail en sta ze toe om hun melding instellingen aan te passen.

note: translators: accessibility text
en: Notifications
nl: Meldingen

en: Allow your users to modify their account and notification settings directly from within their profiles.
nl: Sta je gebruikers toe om hun accounts en notificatie instellingen aan te passen direct in hun profiel.

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

en: Customize your community with fully editable profile fields that allow your users to describe themselves.
nl: Maak je community completer met volledige wijzigbare profielvelden die je de mogelijkheid geven dat gebruikers extra informatie over zichzelf kunnen geven.

en: Extended Profiles
nl: Uitgebreide profielen

en: Save Settings
nl: Bewaar instellingen

en: Components
nl: Componenten

en: Max posts to show:
nl: Max. aantal getoonde berichten:

en: Link widget title to Blogs directory
nl: Link de widget titel met de Blogs directory

[ctx: Label for the Title field of the Recent Networkwide Posts widget]
en: Title:
nl: Titel

en: Sorry, there were no posts found. Why not write one?
nl: Helaas, er zijn geen berichten gevonden. Waarom schrijf je er niet een?

en: Recent Networkwide Posts
nl: Recente netwerkbrede berichten

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recent Networkwide Posts
nl: (BuddyPress) Recentelijke berichten in het netwerk

en: A list of recently published posts from across your network.
nl: Lijst van recente berichten in je netwerk

en: Visit Site
nl: Bezoek site

en: Search
nl: Zoeken

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Comments
nl: %s's laatste reacties

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Posts
nl: %s's laatste berichten

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Sites
nl: %s's sites

en: Congratulations! You have successfully registered a new site.
nl: Gefeliciteerd! Je hebt succesvol een nieuwe site geregistreerd.

en: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
nl: Mijn sites mogen verschijnen in zoek machines en in publieke lijsten rond dit netwerk.

en: Site Title:
nl: Site Titel:

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed so choose carefully!)
nl: Moet minstens 4 karakters karakters bevatten, alleen letters en cijfers. Het kan niet worden veranderd, dus kies met zorg!)

en: domain.
nl: domein.

en: blogname
nl: Sitenaam

en: Your address will be
nl: Je adres wordt

en: Site Domain:
nl: Site domein:

en: Site Name:
nl: Site naam:

en: Create Site
nl: Maak site

en: If you&#8217;re not going to use a great domain, leave it for a new user. Now have at it!
nl: Als je geen geweldig domein gaat gebruiken, bewaar het dan voor een ander. Succes gewenst.

en: By filling out the form below, you can <strong>add a site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites that you can have, so create to your heart's content, but blog responsibly!
nl: Door het invullen van onderstaand formulier kun je <strong>een site aan je account toevoegen</strong>. Er is geen limiet aan het aantal sites die je kunt hebben, dus maak van je hart geen moordkuil en deel je verhalen, maar doe het verantwoord.

en: There was a problem; please correct the form below and try again.
nl: Er was een probleem; pas het formulier hieronder aan en probeer het opnieuw.

note: translators: %s: the title of the latest post
en: Latest Post: %s
nl: Laatste bericht: %s

en: Never active
nl: Nooit actief

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: active %s
nl: actief %s

note: translators: %s: the author display name
en: Profile picture of site author %s
nl: Profielfoto van site auteur %s

note: translators: 1: the site from number. 2: the site to number. 3: the total number of sites.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s site | Viewing %1$s - %2$s of %3$s sites
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s site bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van %3$s sites bekijken

en: Viewing 1 site
nl: Bekijk 1 site

en: Posts
nl: Berichten

en: New post published
nl: Nieuwe bericht gepubliceerd

en: Create a Site
nl: Maak je eigen site

en: My Sites
nl: Mijn sites

en: Search sites...
nl: Zoek sites...

en: Site Directory
nl: Website Folder

en: %1$s commented on the post, %2$s
nl: %1$s reageerde op het bericht, %2$s

en: %1$s wrote a new post, %2$s
nl: %1$s schreef een nieuw bericht, %2$s

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: %s created the site %s
nl: %s heeft de site %s aangemaakt

en: Comments
nl: Reacties

en: New post comment posted
nl: Opmerking op nieuw bericht gepost

en: New Sites
nl: Nieuwe sites

en: New site created
nl: Nieuwe site aangemaakt

en: In reply to
nl: Reagerend op

en: RSS feed 'id' must be defined
nl: RSS-feed 'id' moet worden gedefinieerd

en: Site Wide Activity RSS Feed
nl: Site brede activiteits RSS-feed

en: Public Message
nl: Openbaar bericht

en: a user
nl: een gebruiker

en: Clear Filter
nl: Verwijder filter

en: View
nl: Bekijken

en: Delete
nl: Verwijderen

note: translators: 1: the name of the function. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts arguments. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: %1$s accepteert geen argumenten meer. Zie de inline documentatie op %2$s voor meer informatie.

en: View Discussion
nl: Bekijk discussie

note: translators: %s: the blog name
en: Profile picture of the author of the site %s
nl: Profielfoto van de auteur van de site %s

note: translators: %s: the Group name
en: Group logo of %s
nl: Groepslogo van %s

en: Group logo
nl: Groepslogo

en: Profile picture
nl: Profielfoto

note: translators: 1: the from number item. 2: the to number item. 3: the total number of items.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s item | Viewing %1$s - %2$s of %3$s items
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s item
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s items

en: Viewing 1 item
nl: Bekijk 1 item

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Arguments passed to %1$s should be in an associative array. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: Argumenten verwezen naar %1$s moeten in een associative array. Zie de bijlage documentatie %2$s voor meer details.

en: A member replies to an update or comment you've posted
nl: Een lid reageerde op een update of reactie die je geplaatst hebt

note: translators: %s: the displayed user username
en: A member mentions you in an update using "@%s"
nl: Een lid vermeld je in een update met  "@%s"

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Activity
nl: Activiteit

en: You do not have access to this activity.
nl: Je hebt geen toegang tot deze activiteit.

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s mentioned you
nl: %1$s heeft je vermeld

note: translators: 1: the number of activity mentions
en: You have %1$d new mentions
nl: Je hebt %1$d nieuwe vermelding(en).

note: translators: %s: the current user display name
en: @%s Mentions
nl: @%s vermeldingen

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name. 3: the content of the activity. 4: the activity permalink.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    To view and respond to the message, log in and visit: %4$s
    
    ---------------------
nl: %1$s heeft jou genoemd in de groep "%2$s":
     
     "%3$s"
     
    Om het bericht te bekijken en te reageren, log in en bezoek: %4$s
     
     ---------------------

note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
nl: Profielfoto van %s

[ctx: Page and <title>]
en: My Activity
nl: Mijn activiteit

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Favorites
nl: Favoriet

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Personal
nl: Persoonlijk

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
en: Mentions
nl: Vermeldingen

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Favorites
nl: Favoriet

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Mentions
nl: Vermeldingen

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Personal
nl: Persoonlijk

[ctx: Profile activity screen nav]
en: Activity
nl: Activiteit

en: Search Activity...
nl: Zoek activiteit...

[ctx: component directory title]
en: Site-Wide Activity
nl: Site brede activiteit

en: Activity Streams
nl: Activiteiten streams

en: The item you were replying to no longer exists.
nl: Het item waar je op reageert bestaat niet meer.

en: There was an error posting your reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van je antwoord; probeer het nog eens.

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted a new activity comment
nl: %s heeft een nieuwe reactie geplaatst in een activiteit

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted an update
nl: %s heeft een update geplaatst

en: Activity Comments
nl: Activiteit reacties

en: Replied to a status update
nl: Gereageerd op een status update

en: Posted a status update
nl: Status update geplaatst

[ctx: Post Type generic activity post admin filter]
en: New item published
nl: Nieuw item gepubliceerd

en: Load Newest
nl: Laad nieuwste

en: [Read more]
nl: [Lees meer]

en: Activity History
nl: Activiteitengeschiedenis

note: translators: %s the akismet result
en: Akismet was unable to check this item (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet is niet in staat om dit item te controleren (melding:%s), en probeert het automatisch later opnieuw.

en: Akismet cleared this item
nl: Akismet verwijderde dit item

en: Akismet caught this item as spam
nl: Akismet heeft dit item als spam gekenmerkt

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as not spam
nl: %s rapporteerde deze activiteit als geen sapm

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as spam
nl: %s markeerde deze activiteit als spam

en: History
nl: Geschiedenis

note: translators: %s: the name of the user
en: Un-spammed by %s
nl: Ontspamd door %s

note: translators: %s: the name of the user
en: Flagged as spam by %s
nl: Als spam gemarkeerd door %s

en: Cleared by Akismet
nl: Opgeruimd door Akismet

en: Flagged as spam by Akismet
nl: Door Akismet als spam gemarkeerd

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Replies disabled
nl: Reacties uitgeschakeld

note: translators: %s: the name of the activity type
en: Unregistered action - %s
nl: Niet geregistreerde actie - %s

note: translators: accessibility text
en: Select activity item %1$d
nl: Selecteer activiteit-item %1$d

en: View all actions
nl: Bekijk alle acties

[ctx: Admin SWA column header]
en: In Response To
nl: In reactie op

[ctx: Admin SWA column header]
en: Action
nl: Actie

[ctx: Admin SWA column header]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Admin SWA column header]
en: Author
nl: Auteur

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Not Spam
nl: Geen spam

en: Mark as Spam
nl: Markeer als spam

en: No activities found.
nl: Geen activiteiten gevonden

note: translators: accessibility text
en: Reply
nl: Reageren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Reply to Activity
nl: Beantwoord activiteit

en: Search all Activity
nl: Zoek alle activiteiten

note: translators: %s: the activity search terms
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten op &#8220;%s&#8221;

[ctx: Admin SWA page]
en: Activity
nl: Activiteiten

note: translators: %s: the activity ID
en: Activity related to ID #%s
nl: Activiteit gerelateerd tot ID #%s

en: The activity item has been updated successfully.
nl: De activiteit is succesvol bijgewerkt.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as ham
en: %s activity item has been successfully unspammed. | %s activity items have been successfully unspammed.
nl[0]: %s activiteit-item is succesvol gemarkeerd als geen spam.
nl[1]: %s activiteit-item zijn succesvol gemarkeerd als geen spam.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as spam
en: %s activity item has been successfully spammed. | %s activity items have been successfully spammed.
nl[0]: %s activiteit-item is succesvol als spam gemarkeerd.
nl[1]: %s activiteit-items zijn succesvol als spam gemarkeerd.

en: Errors occurred when trying to update these activity items:
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van deze activiteitsitems:

note: translators: %s: the ID of the activity which errored during an update
en: An error occurred when trying to update activity ID #%s.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van activiteits-ID #%s.

note: translators: %s: the number of permanently deleted activities
en: %s activity item has been permanently deleted. | %s activity items have been permanently deleted.
nl[0]: %s activiteits-item is permanent verwijderd.
nl[1]: %s activiteits-item zijn permanent verwijderd.

en: These identify the object that created this activity. For example, the fields could reference a pair of site and comment IDs.
nl: Deze identificeren het door de activiteit aangemaakte object.

en: Secondary Item ID
nl: Secundaire Object ID

en: Primary Item ID
nl: Primaire Object ID

note: translators: %s: the name of the activity type
en: This activity item has a type (%s) that is not registered using bp_activity_set_action(), so no label is available.
nl: Dit activiteitsitem is van een type (%s) welke niet is geregistreerd door middel van bp_activity_set_action(), daarom is er geen label beschikbaar.

note: translators: accessibility text
en: Author ID
nl: Auteur ID

en: Edit
nl: Bewerken

note: Translators: Publish box date format, see http://php.net/date.
en: M j, Y @ G:i
nl: d-m-Y om G:i

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: View Activity
nl: Toon activiteit

en: Content
nl: Inhoud

en: Action
nl: Actie

note: translators: %s: the activity ID
en: Editing Activity (ID #%s)
nl: Activiteit (ID #%s) aan het bewerken

en: In the <strong>In Response To</strong> column, if the activity was in reply to another activity, it shows that activity's author's picture and name, and a link to that activity on your live site. If there is a small bubble, the number in it shows how many other activities are related to this one; these are usually comments. Clicking the bubble will filter the activity screen to show only related activity items.
nl: In de <strong>In reactie op</strong> kolom, als de activiteit in reactie was op een andere activiteit, verschijnt de schrijver's foto en naam, en een link naar de activiteit op de live site.
    Indien er een kleine ballon te zien is toont het nummer daarin het aantal activiteiten die hieraan zijn gerelateerd (dit zijn meestal reacties). Door op de ballon te klikken activeert je een filter om alleen gerelateerde activiteiten te zien.

en: In the <strong>Activity</strong> column, above each activity it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the activity item was generated on your site. Clicking on the date/time link will take you to that activity on your live site. Hovering over any activity gives you options to reply, edit, spam mark, or delete that activity.
nl: In de <strong>Activiteit</strong> kolom, boven iedere activiteit staat er  &#8220;Geplaatst op&#8221; gevolgd door de datum en tijd wanneer de activiteit op je site was aangemaakt. 
    Door op de datum/tijd link te klikken gaat u naar die specifieke activiteit op je site. Door eroverheen te gaan met de muis krijgt je de optie om te reageren, bewerken, spam mark en/of de activiteit te verwijderen.

en: Moderating Activity
nl: Moderator activiteit

en: There are many different types of activities. Some are generated automatically by BuddyPress and other plugins, and some are entered directly by a user in the form of status update. To help manage the different activity types, use the filter dropdown box to switch between them.
nl: Er zijn veel verschillende type activiteiten. Sommigen worden automatisch aangemaakt door BuddyPress en andere plugins en anderen worden rechtstreeks door gebruiker aangemaakt in de vorm van een status update. Om de verschillende soorten activiteiten te beheren, kunt je gebruik maken van de filter dropdown vak om zo tussen de twee te veranderen.

en: You can manage activities made on your site similar to the way you manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on activities using the on-hover action links or the Bulk Actions.
nl: Je kunt de activiteiten op je site op dezelfde manier beheren als dat je reacties en andere inhoud beheert. Dit scherm is aan te passen op dezelfde manier als andere beheer schermen, en je kunt een activiteit bewerken door er overheen te gaan en de actie links te gebruiken of de Bulk acties.

[ctx: Activity items per page (screen options)]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: activity admin edit screen]
en: Author ID
nl: Auteur ID

[ctx: activity admin edit screen]
en: Primary Item/Secondary Item
nl: Primaire Object/Secundaire Object

en: <a href="https://buddypress.org/support/">Support Forums</a>
nl: <a href="https://buddypress.org/support/">BuddyPress-fora</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Managing Activity</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Activiteiten beheren</a>

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For information about when and how BuddyPress uses all of these settings, see the Managing Activity link in the panel to the side.
nl: Voor informatie over hoe en wanneer BuddyPress gebruikt maakt van al deze instellingen, kunt je terecht op de "Beheer Activiteiten" (Managing Activity) link in het paneel aan de zijkant.

en: <strong>Type</strong> - Each distinct kind of activity has its own type. For example, <code>created_group</code> is used when a group is created and <code>joined_group</code> is used when a user joins a group.
nl: <strong>Type</strong> - Elk afzonderlijke activiteit heeft zijn eigen type.
    Bijvoorbeeld, <code>created_group</code> wordt gebruikt wanneer een group aangemaakt is en <code>joined_group</code> wordt gebruikt wanneer een gebruiker lid wordt van een groep.

en: <strong>Primary Item/Secondary Item</strong> - These identify the object that created the activity. For example, the fields could reference a comment left on a specific site. Some types of activity may only use one, or none, of these fields.
nl: <strong>Primaire Object/Secundaire Object</strong> - Deze identificeren het object dat de activiteit heeft gemaakt.

en: Item, Link, Type
nl: Object, Link, Type

en: You can also moderate the activity from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the activity.
nl: Je kunt ook de activiteit op dit scherm moderaten door gebruik te maken van de Status vak. Hier kunt je ook de tijd van de activiteit bewerken.

en: The two big editing areas for the activity title and content are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Primary Item/Secondary Item, Link, Type, Author ID) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: De twee grote bewerkingsvakken voor de activiteit titel en inhoud zijn vastgelegd in plaats, maar je kunt de positie van alle andere vakken aanpassen door ze te slepen en neerzetten, ook kunt je ze minimaliseren uitbreiden door te klikken op de titelbalk van elk vak. 
    Gebruik het Scherm Instellingen (Screen Options) tabblad om meer vakken (primaire Object / Secundaire Object, Link, Type, Auteur-ID) zichtbaar te maken of om voor een 1-column of 2-column layout te kiezen voor dit scherm.

en: You edit activities made on your site similar to the way you edit a comment. This is useful if you need to change which page the activity links to, or when you notice that the author has made a typographical error.
nl: Je bewerkt de activiteiten op de site op dezelfde manier aan als dat je een reactie zou bewerken. Dit is handig als je de pagina waar de activiteit naar verwijst moet aanpassen of als je merkt dat de auteur een typefout heeft gemaakt.

en: Overview
nl: Overzicht

en: ERROR: The item you are trying to reply to cannot be found, or it has been deleted.
nl: FOUT: het item waarop je probeert te antwoorden kan niet worden gevonden of het is verwijderd.

en: ERROR: Please type a reply.
nl: FOUT: typ een antwoord.

[ctx: Admin Dashboard SWA menu]
en: Activity
nl: Activiteiten

[ctx: Admin Dashboard SWA page title]
en: Activity
nl: Activiteiten

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed of %s's favorites.
nl: Recente favorieten van %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Favorites
nl: %1$s | %2$s | Favorieten

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed mentioning %s.
nl: Inhoud activiteiten feed %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Mentions
nl: %1$s | %2$s | Vermeldingen

note: translators: %s: User Display Name
en: Public group activity feed of which %s is a member.
nl: Openbare groepsactiviteitenfeed waar %s lid van is.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Group Activity
nl: %1$s | %2$s | Groepsactiviteiten

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s's friends.
nl: Recente activiteiten van vrienden van %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Friends Activity
nl: %1$s | %2$s | Activiteiten van vrienden

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s.
nl: Activiteit feed voor %s.

en: Activity feed for the entire site.
nl: Activiteit feed voor de gehele site.

note: translators: %s Site Name
en: %s | Site-Wide Activity
nl: %s | Site brede activiteit

en: There was an error removing that activity as a favorite. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van die activiteit als favoriet; probeer het nog eens.

en: Activity removed as favorite.
nl: Activiteit verwijdert als favoriet.

en: There was an error marking that activity as a favorite. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het als favoriet markeren van die activiteit; probeer het nog eens.

en: Activity marked as favorite.
nl: Activiteit gemarkeerd als favoriet.

en: There was an error posting that reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van dat antwoord; probeer het nog eens.

en: Reply Posted!
nl: Reactie geplaatst!

en: Please do not leave the comment area blank.
nl: Je kunt het reactie-veld niet leeg laten.

en: There was an error when posting your update. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van de update; probeer het nog eens.

en: Update Posted!
nl: Update geplaatst.

en: Please enter some content to post.
nl: Geef inhoud om te plaatsen.

en: The activity item has been marked as spam and is no longer visible.
nl: Dit item is gemarkeerd als spam en niet langer zichtbaar

en: There was an error when deleting that activity
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van die activiteit

en: Activity deleted successfully
nl: Activiteit succesvol verwijderd.
